Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

Status
Zamknięty.
Konkurs brzmi najlepszy gracz 2021, mnie on w zasadzie zwisa, nigdy w nim nie startowałem, a że ktoś tam wspomniał o mnie to się wypowiedziałem.

Kadłub i Deif to jedynie warci uwagi z tej gromady co żeście tutaj wypisali. A Ty pepuś to za bardzo pojęcia nie masz, ja sobie handlowałem na karithos i Cię ze 3 razy potopiłem nie grając tam nic poważnego :) Ale te forum od zawsze było do skakania do gardeł, a w szczególności skaczą gracze co są słabi bądź średniakami w grepolis, tyle mają co sobie napiszą, a w grze już tacy mocni nie są :)
 
>napisz,ze to nic nie warty konkurs popularności
>wypisz wszystkie swoje osiągnięcia z danego roku w tym nic nie wartym konkursie popularności
>forum jest od skakania do gardeł, ale skacz do gardła do typa co cię podbił na Karistosie xd

handlarza podbić? :) osiągnięcie :) 3 razy podchodził, 3 klocki potopił, jednego cofnął, gracza, który nie budował wojska tylko na giełdzie siedział :) medal gwarantowany
 

Sapcio

Zespół Grepolis
a) R e f - Olous, Epidamonos
b) EliaSS (aka HeroiC)
c) @EliaSS
d) EliaSS to wspaniały gracz, a doceni go każdy kto gra przeciwko niemu po drugiej stronie konfliktu. Doskonale operuje deffem, ale to nie znaczy, że jest bezużyteczny w natarciu. Nic z tych rzeczy. Sztukę walcowania swoich sojuszników na zielonych wyspach ma w małym paluszku.
Nigdy nie narzeka, można śmiało spytać dowolnego gracza z Olousa, czy słyszał kiedyś, aby EliaSS na cokolwiek kręcił nosem.
Nigdy się nie poddaje, serwer przegrał wszakże od początku do końca.
Nigdy nie przesypia ataków w nocy.
Zawsze jest obecny na akcjach. Pojawił się na jednej nawet mimo obecności swojej babci w szpitalu. O jego gotowości do walki i niezłomnej motywacji powstały dziesiątki opowieści graficznych. Wspominałem, że szkoli się na policjanta? Złoty chłopak.

Brak nicku na forum.
 
Ostatnia edycja:
W tym roku niczym specjalnym się nie wykazałam. Inni zasługują bardziej. To też niezręcznie mi było startować. Muszę przyznać, że świadomość, że mnie zgłosiłeś i śledzisz dalszy los zgłoszenia sprawia, że gram z większą radością. <3
Połowa tych osób w niczym się nie wyróżniła a są wybierani po prostu przez znajomych to nie wiem w czym ta krępacja :D
 
W tym roku niczym specjalnym się nie wykazałam. Inni zasługują bardziej. To też niezręcznie mi było startować. Muszę przyznać, że świadomość, że mnie zgłosiłeś i śledzisz dalszy los zgłoszenia sprawia, że gram z większą radością. <3
Każdy inaczej podchodzi do tego konkursu :) Dla mnie nie liczą się tylko rankingi... (Ty zawsze Natalia w top-ie jesteś).
Grasz dla sojuszu, a nie pod siebie. Jak gramy razem to czuje się, jakbym miał dwa konta, bo zawsze dostaje od ciebie wsparcie (atak, obrona).

Nie namawiam, ale szkoda, że nie bierzesz udziału. Krzysiek Ergun kilka lat temu (Idalium) również nie chciał brać udziału w tym konkursie, a w tamtym roku tytuł należał się Krzyśkowi jak psu buda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry