Gracz Tabby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7114
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7114

Guest
Najprawdopodobniej kolega grepolis teamu :)
bociarz itd
cala gra zeszla na psy!
koles ma dziennie kilkadziesiat tysiecy kazdej sury tysiace wojska i setki statkow i rozwoj prawie ze max po tygodniu gry ;)
i jak tu grac w to badziewie? koles spi na zlocie i ma plecki w suporcie :)
Do kosza z tym serwerem i ta gra
Ps. jego ataki sa ze szczesciem na plusie a ataki na niego na minusie... az dziwne co nie? ;>
no i nie wspomnialem ze mial kolo50 tys srebra w jaskini - tydzien gry :)
 

DeletedUser

Guest
Przynajmniej macie kogo gonić (znaczy topka) ;-) Szczęście to mógł być przypadek, sam kiedyś miałem w 5 atakach na raz nie więcej jak -15. Co do złota i budynków to tylko mu współczuję - świata nie widzi, o babach nie wspomnę ;-)
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś nie umie policzyć ile surki dziennie daje 8 wiosek na 6 lvl to informuje, że nauczyciele oferują kursy rachunków dla poczatkujących w przystępnych cenach :)

Co do zarzutów o oszustwo .. jeszcze raz napisze .. prosze o dowody
 

DeletedUser

Guest
Tabby gra czysto... Nic do niego nie mam :)
A inni zaczynają przesadzać...
 

DeletedUser202

Guest
Do supportu to pewnie cały sojusz Kozaków go zgłaszał i 2/3 reszty graczy na Rho

Ale widać że topek dobrze sie ma i pewnie śmieje się z tych wszystkich wpisów, jedynie co można to pozazdrościć że stać go na premkę
Ja też tak chce ;(
 
Jak ktoś nie umie policzyć ile surki dziennie daje 8 wiosek na 6 lvl
rotflwt.gif

dobre tydzien gry i 8 wiosek z czego wszystkie na 6 lev
kapik jakos co innego mowil przed wczoraj :D
 

DeletedUser202

Guest
Kapikk ogólnie wiele mówił i nie wszystko pokrywało się z prawdą :D
 

DeletedUser

Guest
Normalni gracze wybieraja albo wladowac surke do wioski na nastepny poziom (gdzie zeby rozbudowac na 6 poziom trzeba jej troche miec...) albo naprzyklad zbudowac jakis domek czy wojo;D za to nasz grac robi wszystko na raz:)))) szkoda ze nie da kilku wskazowek jak osiagnac taki poziom i stac sie super graczem xD
 

DeletedUser

Guest
Jak zwykle nie zrozumiales przeslania...w kazdym badz razie tabby to dla mnie zaden gracz:D
 

DeletedUser

Guest
Ja tam jestem zadowolony ze swojego poziomu:) zaznaczajac ze nei jade na zlocie i innych dopalaczach xD
 

DeletedUser

Guest
:D Dla Mnie Tacy Ludzie Którzy Są W Suporcie Powinni Siedzieć Przy Biurku

POZDRAWIAM :cool:
 

DeletedUser

Guest
Zamykam temat bo służy praktycznie gadaniu o niczym.

Żaden członek supportu nie gra na świecie, na którym pełni funkcje administratora. Także support mu też nie pomaga.
SUPPORT NIE DAJE NIKOMU SUROWCÓW, JEDNOSTEK, MONET ITD.

Jeżeli macie podejrzenia do jakiegoś gracza, że oszukuje to zgłoście to do supportu przez ticket
Wypadałoby przedstawić także jakieś dowody.

Pozdrawiam
Danielo381
 
Status
Zamknięty.
Do góry