[Nowość] Gracze i sojusze oznaczane kolorami przez liderów sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23887
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za propozycją?

  • Tak

    Głosy: 8 72,7%
  • Nie

    Głosy: 3 27,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser23887

Guest
Witam, jak w temacie, proponuję aby dodać możliwość oznaczania kolorami przez liderów sojuszu dodatkowych sojuszy i graczy tka jak ma to obecnie miejsce (automatycznie) dla sojuszy dodanych jako Pakty lub wrogowie.

Propozycja.png

Po dodaniu do listy każdy członek sojuszu z automatu widziałby na mapie danego gracza/sojusz oznaczony konkretnym kolorem (wybranym przez liderów).

Jaki jest w tym sens? Otóż, sojusze często ustalają PON'y, jednak poza wiadomością/postem na forum łatwo przeoczyć taką informację. Przy oznaczeniu sojuszy/wybranych graczy, których nie wolno atakować, np kolorem fioletowym nie było by nieporozumień (tym bardziej, ze kolory widoczne byłyby również w aplikacji mobilnej, tak jak wrogowie i pakty).

Inną zaletą byłoby np. oznaczanie kolorami graczy do rozbiórki. Znów nie trzeba by szukać takich informacja na forum, na mapce widać by było czy w najbliższej okolicy jest coś do przejęcia :p


edit
Zapomniałem dopisać: W ustawieniach byłaby opcja "Pokazuj dodatkowe oznaczenia z sujuszu" domyślnie ustawiona jako włączona.

No i oczywiście działało by to tak jak teraz, że każdy może nadpisać np, wybrany wrogi sojusz własnym kolorem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gracze i sojusze oznaczane kolorami przez liderów sojuszu

jestem na nie wolę sam sobie oznaczać graczy i sojusze, nie chciałbym by ktoś mi wprowadzał mętlik i mieszał
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Gracze i sojusze oznaczane kolorami przez liderów sojuszu

Fakt, doprecyzowałem opis :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracze i sojusze oznaczane kolorami przez liderów sojuszu

Ja mam mieszane uczucia...niby jest coś w tym, co opisujesz, ale jak dla mnie, to mapka zrobiłaby się za bardzo kolorowa. Ja mam swoje standardowe kolory oznaczania różnych sojuszy i każdą decyzję Rady sam koloruje sobie, żeby nie wtopić. Mogę sobie oznaczać co chcę i dowolnym kolorem...a takie narzucone z góry kolorowanie tylko by mi zamieszało.

Plusem byłaby na pewno możliwość wyłączenia takiego dodatku...choć nie wiem, czy to nie za dużo kombinowania.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry