Grafika by Cornwell

  • Rozpoczynający wątek Cornwell
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.Grafiką zajmuję się juz ok.6 miesięcy i chciałbym abyście ocenili moje prace:
1.
dfsdfm.png

2.
dsfsdf.png

3.
jhk.png

4.
kowalghjjjjhgggggggg.png
 

DeletedUser

Guest
Proponuje zmienić tematykę zdjęć.. choć przyznam, że trzeci obrazek nawet całkiem fajnie wyszedł, jednakże coś mu jeszcze brakuje..
 

DeletedUser

Guest
A mi się najbardziej podoba pierwsza praca.
Lubię macki ^^
 

DeletedUser

Guest
Hej według mnie najlepiej wyszedł obrazek 4 naprawdę super! Efekt dynamiki i tego światła jest bardzo dobry:)

Czy jest możliwość byś wykonał i dla mnie może jakiś avek/sygnę?;)
 

DeletedUser

Guest
Jasne.Tylko podaj materiały i opisz jak maja wygladać.
 

DeletedUser

Guest
Ja też bym się załapał na avatara i sygnę? Tematyka taka jak 4 obrazek. A co do materiałów: zaskocz mnie ;]
 

DeletedUser

Guest
Zrobię każdemu sygnę i avek tylko musicie podesłać materiały(wystarczy stock) ponieważ miałem już takie przypadki ,że mi się coś bardzo podobało ,a temu co zamawiał pracę w ogóle.

Onodrim może być sygna z 4 obrazka?
 

DeletedUser

Guest
Zrobię każdemu sygnę i avek tylko musicie podesłać materiały(wystarczy stock) ponieważ miałem już takie przypadki ,że mi się coś bardzo podobało ,a temu co zamawiał pracę w ogóle.

Onodrim może być sygna z 4 obrazka?

Jasne że może. Bardzo mi przypadł do gustu.. ;]
 

DeletedUser

Guest
Jasne że może. Bardzo mi przypadł do gustu.. ;]

Ok.Wrzucę w środę.Choć będzie bardzo dużo czarnego po bokach ponieważ na forum są kosmiczne(dosłownie)wymagania względem rozmiaru sygnatur 500x100.

PS.ma być twój Nick?
 

DeletedUser

Guest
Niestety sygny z tego nie będzie.Kowal przy zmniejszeniu do 100 pix. wygląda okropnie i żadne wyostrzenia tu nie pomagają.
Łap avek:
aaane.png

Napis się nie zmieścił.

PS.Jak chcesz sygnę to podeślij jakis stock najlepiej aby postać była wyraźna i miała dosyć dużą głowę(Taką małą sygnaturkę można zrobić tylko z twarzy jakiejś postaci).
 

DeletedUser

Guest
dalo by się wykombinować n.p z tego:

swinia.jpg


Może jakieś fajne tło/coś innego :D

Może być mój nick albo coś ;p

Jak coś wykombinowałeś to pokaa XD
 

DeletedUser

Guest
a mnie szczególnie spodobała się pierwsza praca ;)
i co dziwne, prawca nr. 4 tez mi sie spodobala, aż cieżko mi w to uwierzyc bo to jakos... nie moje klimaty :D
 

DeletedUser

Guest
Hej

Interesuje mnie abyś zrobił dla mnie sygnaturkę zgodą z regulaminem oczywiście o tematyce francuskiej... może być np Eiffla, barwy flagi Francji , no nie wiem , nie mam pomysłu! licze an twój pomysł i jeszcze jedno ... chce zeby były takiej właśnie "kolory" jakie ty robisz, żeby nie były takie "zwyczajne":)

Proszę dodać ten cytacik tam "Tout depend de toi!"

Da rade zrobić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry