[To nie błąd] Grafika

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22459
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22459

Guest
Nie wiem czy to przez GRCRTollsa czy to błąd grepo ale grafika jest źle nałożona w tym miejscu i jest czarne tło

http://scr.hu/3tuc/vkhmy

hmm... chyba nieaktualne teraz znow mam ze jest ok.. :confused:

jest mozliwosc ze zle wczytuje strone?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie wiem co jest z tym grane ale dziś znów miałem to samo z tą grafiką.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: Grafika

Proszę dokładnie opisać problem i zaznaczyć na screenie, z obecnego nic nie wynika.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grafika

Chodzi o tą "ramkę" po prawej stronie. Pojawia się, a nie powinno jej być...przynajmniej u mnie nie ma jej:)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Grafika

Jeśli chodzi o tą ramkę, to musisz wyłączyć wszystkie skrypty, wyczyścić pamieć podręczną przeglądarki i sprawdzić czy nadal ją masz. Jeśli tak to spróbuj na innej przeglądarce lub komputerze. To nie błąd z naszej strony i pojawia się tylko u Ciebie więc problem tkwi w Twoim sprzecie.
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Grafika

Jeśli chodzi o tą ramkę, to musisz wyłączyć wszystkie skrypty, wyczyścić pamieć podręczną przeglądarki i sprawdzić czy nadal ją masz. Jeśli tak to spróbuj na innej przeglądarce lub komputerze. To nie błąd z naszej strony i pojawia się tylko u Ciebie więc problem tkwi w Twoim sprzecie.

Właśnie jak kolega powyżej pisał chodziło o ten czarny pasek co się pojawia raz na jakiś czas u mnie. Możliwe że jakieś skrypty dlatego napisałem że nie jestem pewny.
Dziękuje za odpowiedź :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry