Gram bo Lubie

DeletedUser5716

Guest
:D
image.php

Gram bo Lubie
Nie możesz znaleźć dla siebie nigdzie miejsca? Potrzebujesz spokoju i odpoczynku? Męczą Cię ciągłe wymagania i czas poświęcony dla sojuszu? jesteś bez przerwy atakowany i nie dajesz już sobie rady? Świetnie! Sojusz dla FARM szuka właśnie takich graczy! Gra bez zobowiązań, oparta jedynie na dobrej zabawie. Razem zrobimy coś czego jeszcze nie było na grepolis - sojusz dla farm Gram bo Lubie
W razie rekrutacji lub jakichkolwiek pytań pisać w grze do Kapitan -P-

Zapraszam wszystkie farmy
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Sojusz coraz bardziej się rozwija, zapraszam chętnych!

Nasze farmy uzbierały już ponad 60 tysięcy punktów
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Ja już tutaj nie gram, ale sojusz przekazałem w dobre ręce kolegi z Phi i widzę że nadal się rozwija :) I nawet nie wygląda to na farmy :D
Dobra nazwa, troche luzu i miła atmosfera i znajduje się dużo chętnych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gram bo Lubie

10/10 Powiem, że to było doskonałe. :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Nie jesteś pierwszy :p
Założyłem sobie taki sojusz dla jaj na Atenach. Byłem jedyną farmą, która dociągnęła do 30 miast.
I pokonała swego farmera :D
Ale tak czy siak 10/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gram bo Lubie

:D
image.php

Gram bo Lubie
Nie możesz znaleźć dla siebie nigdzie miejsca? Potrzebujesz spokoju i odpoczynku? Męczą Cię ciągłe wymagania i czas poświęcony dla sojuszu? jesteś bez przerwy atakowany i nie dajesz już sobie rady? Świetnie! Sojusz dla FARM szuka właśnie takich graczy! Gra bez zobowiązań, oparta jedynie na dobrej zabawie. Razem zrobimy coś czego jeszcze nie było na grepolis - sojusz dla farm Gram bo Lubie
W razie rekrutacji lub jakichkolwiek pytań pisać w grze do Kapitan -P-

Zapraszam wszystkie farmy

1.Przyjmujecie osoby, które są stale atakowane i dajecie dla nich rozgrywkę?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Prezentacja nie najgorsza, daję 6/10.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Elastynko zawsze lubiłaś moje prezentacje sojuszy :(

cvxz - To sojusz zakładany z myślą że nikt nie dołączy, jedynie chciałem na początku rozśmieszyć ludzi, jak się okazało w okolicy było dużo graczy z dystansem do samego siebie i jakoś to poleciało :)

gildon - Nie wiedziałem nic o Twoim sojuszy dla farm ;) gdybym wiedział to bym napewno umieścił o tym wpiske :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Wtedy nie miałem nawet konta na Forum :p
Byłem nieznany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Sojusz nietuzinkowy, fajny, pomyslowy, ale czy mozna jeszcze do niego wstapic? 8/10 i jeszcze jak bys mogl doszlifuj grafike.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gram bo Lubie

2/10, odrażająca grafika i beznadziejna czcionka :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gram bo Lubie

Grafika to wycinek raportu:D Też chcę takie mieć, jak dla mnie dobry awek na profilówkę.
8/10
 
Do góry