[Niezweryfikowany] GRCRTools Town sorted list od v3.7

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27444

Guest
Witam
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na zmiany w Sortowaniu miast wg odległości od zaznaczonego miasta ...
Funkcja która była użyteczna praktycznie tylko do przesyłania surki z najbliższych miast teraz (od v3.7) została całkiem ..ale to całkiem porządnym narzędziem ...
Do tej pory wybranie miasta A (Gryfy) powodowało że sortowanie obejmowało tylko grupę Gryfy , można było wybrać np wszystkie miasta klikając na miasto w grupie Wszystkie , ale wtedy cała idea list była niewykorzystana .. Teraz mamy rozdzielenie grupy w której wybraliśmy miasto wg którego będziemy sortować i grupy w której chcemy sortować miasta ..

Przydaje się w dwóch ważnych aspektach gry :

1.Przesyłanie surki / rekrutacja wojsk.
Niejednokrotnie potrzebujemy odbudować wojo i w związku z tym przesyłać duże ilości surki kilkakrotnie ładując magazyn na maksa .. jeżeli mamy kilka takich miast to pół biedy .. jeżeli natomiast dostaliśmy po łbie czy dostaliśmy się do top3 ataku ale w koszarach pustki to zaczynają się schody ...
Wykorzystując grupowanie miast możemy przygotować dwie listy : PEŁNE i NIEPEŁNE ... niestety to trzeba ręcznie robić nie mamy na razie dynamicznych grup miast , choć bardzo sie przydaje sortowanie po ilości wolnych mieszkańców...
Jeżeli mamy taki podział lecimy po miastach z grupiy NIEPEŁNE wybierając w okienku sortowania grupę PEŁNE .. i co nam to daje ?
Możemy w łatwy i szybki sposób znaleźć miasta (PEŁNE) z których możemy przesyłać surkę w najszybszy sposób do miasta z grupy NIEPEŁNE jednocześnie jesteśmy pewni że nie przesyłamy surki z A do B żeby zaraz przesłać z C do A ...

2.Deffowanie
Jeżeli mamy grupy miast typu : Gryfy , Manty , Deff , Ognie itd ... to w sytuacji potrzeby znalezienia szybko deffa dla miasta np A (Gryfy) w okienku sortowania wybieramy grupę Deff i co ?
I mamy listę miast w których teoretycznie trzymamy deffa posegregowaną w kolejności odległości od miasta które wymaga wsparcia ...

Jak dla mnie te sortowanie jest najważniejszym narzędziem .. no może na równi z planerem ataku ....
smiley_emoticons_freu-dance.gif



smiley_emoticons_bravo2.gif
dla Panów Potuska i Anpu
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
A nie można było tego dodać w temacie z konwerterem?
 

DeletedUser27444

Guest
A nie można było tego dodać w temacie z konwerterem?
Prawdę powiedziawszy można było ... ale czy tu źle ?

Temat z Konwerterem wydawał mi się ciut nieaktywny ... aczkolwiek też tam dopisałem "Dzięki"
A tu sygnalizuję jak to można użyć ...
 
Do góry