[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ciekawa dyskusja choć nie moja tematyka. Nie znam się na prawnych aspektach ale tak normalnie po ludzku to Potusek ma rację. Należało się zapytać a przynajmniej poinformować i uprzedzić.

Z drugiej strony powinniście sie dogadać. Po pierwsze to może wyjść cos dobrego z takiej współpracy. Po drugie to będąc pasjonatami takiej a nie innej dziedziny nie macie pewnie zbyt wielu kolegów (o dziewczynie nawet nie wspominam) wiec po co jeszcze sobie dokuczać :D

ps. tyle sie narobiło tych skrypcików, ze powoli sie gubię ktory odpowiada za konkretna funkcję
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

...Po drugie to będąc pasjonatami takiej a nie innej dziedziny nie macie pewnie zbyt wielu kolegów (o dziewczynie nawet nie wspominam)...
Cóż, akurat w moim przypadku jesteś w błędzie zarówno odnośnie kolegów jak i przede wszystkim Dziewczyny :p
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Śledząc od dłuższego czasu temat muszę napisać, że zgadzam się z Adaśko. Krecik przypisuje sobie kilkuletnią pracę Potuska i poza kilkoma dobrymi pomysłami to nic innego jak GRC z tą różnicą, że Krecik dla niepoznaki dodał do skryptu irytującą grafikę myśląc, że oszuka graczy. GRC zawiera informacje, jakie są graczom potrzebne i nie są zaciemnione przez dziecinne obrazki jak w Kreciuku.

Nie mam zamiaru instalować krecika i uprzejmie namawiam graczy z którymi gram, żeby zostali przy Potusku ;) zresztą nie muszę nikogo specjalnie namawiać :D wystarczy, że zachęcę ich to przeczytania FO.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A co tu interpretować... jak pojawił się krecik i widziałam pierwsze raporty na forum to wystarczyło wejść w podgląd wpisu i było widać że to raport GRC przedzielone jakąś grafiką ;) Nie muszę nawet znać się na programowaniu żeby stwierdzić, że cały krecik to plagiat.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Jasne, że sprawdzam :D te raporty były tak irytujące, że musiałam sprawdzić co to jest zanim to usunęłam :D

Podsumowując: Zostaje przy GRC i apeluje do innych aby również przy nim zostali.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Kreciku, pogrążasz się.
Dodatkowo swoją impertynencją, tylko zrażasz do siebie kolejnych graczy
smiley_emoticons_confusednew.gif


Jeśli Potusek zgłosi Cię w końcu na prokuraturę (na co zasługujesz i czego nie rozumiem, że jeszcze nie zrobił) to przestanie Ci być do śmiechu a na przeprosiny będzie już za późno...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Kreciku, pogrążasz się.
Dodatkowo swoją impertynencją, tylko zrażasz do siebie kolejnych graczy
smiley_emoticons_confusednew.gif


Jeśli Potusek zgłosi Cię w końcu na prokuraturę (na co zasługujesz i czego nie rozumiem, że jeszcze nie zrobił) to przestanie Ci być do śmiechu a na przeprosiny będzie już za późno...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Kwestia czasu :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

http://s11.postimg.org/icp2j0a9f/capture_20140322_120356.png wydaje mi się że istnieje mały błąd ponieważ liczba straconych ludzików w stosunku do jednostek jest podwajana..
Mam nadzieję że możńa to było tu zgłosić ;)

Racja, mały błąd ale pewnie szybko zniknie

ale na konwertowanym raporcie wszystko jest ok

Kod:
[font=Courier New][b](21.03.2014 23:18) Wezuwiusz (jarek68) atakuje twoje wsparcie w mieście 017.45 (piklo)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Wezuwiusz[/b] [b]jarek68[/b] [b]VENDETTA[/b]  
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]017.45[/b] [b]piklo[/b] [b]Dzikie Hordy[/b]  
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fB2_37_5.png[/img]
    1 
[color=#b50307]    1 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
      800      700      180        8        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.5 created by Potusek[/font]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Mnie taam szczerze mówiąc nie interere norka bo gram na Potusku od zawsze::) mój jedyny skrypt i jakoś nie zamierzam go zmieniać- zwłaszcza po tym co czytam o podobnym skrypcie(w sensie o norce:))

Błędy się zdarzają a po zgłoszeniu się je poprawia - norma więc proszę Panie od Norki się tak nie cieszyć tym że w potusku jest błąd jakiś:)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A teraz pytanko do twórcy GRC
często jak ruch wojsk jest duży (polecenia lub ruch wojsk podczas okupacji) po skonwertowaniu tego wszystkiego pojawia sie to
Tekst nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera ponad 500 znaków

Czy jest możliwość by skrypt automatycznie dzielił tak kod by moża było wygenerować raport bez tego komunikatu(że tak to nazwę) np takie coś jest podczas kliknięcia bb-code przy miastach gracza i tam jest takie info

W związku z ograniczeniem ilości tekstu w jednym poście, w przypadku długiej listy, dane zostały podzielone na grupy. Każdą grupę wklejaj jako osobny wpis.

I wszystko jest ładnie podzielone czy z ruchem wojsk da się takie udogodnienie zrobić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Prośba do Norki ;-)
1.Można zmienić tę grafikę :
3PRQ3EWlKOpDWFPM-Obszar.png

i zastąpić ją np. samym krecikiem gdzieś w rogu ekranu ? ;)
2.Zmienić sygnał nadchodzących ataków na typowy alarm ?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Prośba do Norki ;-)
1.Można zmienić tę grafikę :
3PRQ3EWlKOpDWFPM-Obszar.png

i zastąpić ją np. samym krecikiem gdzieś w rogu ekranu ? ;)
2.Zmienić sygnał nadchodzących ataków na typowy alarm ?

Nie ten temat hehe
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Prośby do Kreta, to nie ten temat:)

A co do dzielenia raportów ze wsparć/ataków, to rzeczywiście przydałoby się coś takiego. Ja sobie radzę dzieląc ręcznie tekst w notatniku na mniejsze fragmenty (nie wiem na ile jest to dozwolone, ale mam nadzieję, że Potusek się nie pogniewa, że ingeruję w jego raporty, ale czasem innej opcji nie ma) i wrzucam "obrobione" raporty na forum.


PS: A jak Potusek ma możliwość wprowadzenia alarmu u siebie, to nie pogniewałbym się za jego pojawienie się:) Tak korzystam z dwóch skryptów, a może wystarczyłby jeden...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Prośby do Kreta, to nie ten temat:)

A co do dzielenia raportów ze wsparć/ataków, to rzeczywiście przydałoby się coś takiego. Ja sobie radzę dzieląc ręcznie tekst w notatniku na mniejsze fragmenty (nie wiem na ile jest to dozwolone, ale mam nadzieję, że Potusek się nie pogniewa, że ingeruję w jego raporty, ale czasem innej opcji nie ma) i wrzucam "obrobione" raporty na forum.


PS: A jak Potusek ma możliwość wprowadzenia alarmu u siebie, to nie pogniewałbym się za jego pojawienie się:) Tak korzystam z dwóch skryptów, a może wystarczyłby jeden...

No teraz trzeba ręcznie dzielić i sam to robię;) co do ingerencji w kod takiego raportu to nie widzę w tym nic złego:) sam często zmieniałem kolor informacji (czas itp rzeczy) czy np przesuwałem cyferki pod obrazkami jednostek
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

...
W związku z ograniczeniem ilości tekstu w jednym poście, w przypadku długiej listy, dane zostały podzielone na grupy. Każdą grupę wklejaj jako osobny wpis.

I wszystko jest ładnie podzielone czy z ruchem wojsk da się takie udogodnienie zrobić ?

Gdy tylko w 100% określę maksymalną wielkość pojedynczego postu, będzie podział.
Sam miałem problem, jak tu się pochwalić setkami wysłanych szpiegów :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Wielkość postu nie ma chyba nic do rzeczy...choć nie pisałem jakichś długich poematów na forum. Problemem jest użycie zbyt dużej ilości bbcode po prostu...limit, to 500 znaków "[" o ile mnie pamieć nie myli.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

zgadza się, limit wynosi 500 tagów
 
Do góry