[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19033

Guest
Odp: GRCRTools

1. Jaka przeglądarka
2. Czy w konsoli javascript są jakieś błędy
3. Jakie są zainstalowane inne skrypty :)

1. Chrome, FF
2. Takie coś "Uncaught TypeError: Cannot read property 'replace' of undefined"
3. dio, quack i revolt tool, ale wyłączony
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Byłaby może taka możliwość żeby w zakładce "Polecenia" przy atakach na kilka miast można było konwertować z podziałem na miasta lub jakiś filtr żeby wybrać ataki na poszczególne miasto ?

GRCRT w wersji 3.2.12-beta1 oddane do testów.
Proszę o konstruktywne uwagi dot. opisanego filtrowania :)
Kto nie ma dostępu do wersji testowej, a koniecznie i uparcie chciałby aktywnie uczestniczyć w rozwoju GRCRT, może napisać PW :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Beta wyszła przed bonusem, także ciężko sprawdzać jak wygląda konwersja ataków. Bunty i wsparcia jednak są dobrze filtrowane.

Jak dla mnie, to dobrze przemyślane i wcielone w życie. Na razie nie spotkałem żadnych problemów, a trochę się pobawiłem tą nową opcją...także konwertowanie raportów przebiega bezproblemowo.

Problem mały pojawia się w bbcode i ramki się "rozjeżdżają" podczas wstawiania raportu...ale to pewnie jest do szybkiego poprawienia.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: GRCRTools

U mnie występuje dziwny błąd z wyświetlaniem czasu do ponownego użycia czaru.Gdy najeżdżam kursorem na ikonę czaru by sprawdzić kiedy moge go użyć wszystko wyświetla się poprawnie(np,zostało 9:17:08),ale gdy ponownie sprawdzam za kilkadziesiąt sekund nadal wyświetla się 9:17:08 mimo,że powinno być krócej.Nie wiem,czy to wpływa jakoś na grę ale postanowiłem to zgłosić.Myślę,że w miarę zrozumiale to wyjaśniłem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

A Ty na pewno mówisz o tym skrypcie? Potusek&Anpu nie mają w swojej ofercie żadnych opcji związanych z czarami o ile się nie mylę...o konwertowaniu czarów nie wspominam, bo to chyba inna bajka:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wracając do tematu bety, to rozjeżdżanie się obserwowane jest jedynie w podglądzie konwersji i notatniku. Jak wrzuciłem rapek na forum, to wszystko jest ok.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

U mnie występuje dziwny błąd z wyświetlaniem czasu do ponownego użycia czaru.Gdy najeżdżam kursorem na ikonę czaru by sprawdzić kiedy moge go użyć wszystko wyświetla się poprawnie(np,zostało 9:17:08),ale gdy ponownie sprawdzam za kilkadziesiąt sekund nadal wyświetla się 9:17:08 mimo,że powinno być krócej.Nie wiem,czy to wpływa jakoś na grę ale postanowiłem to zgłosić.Myślę,że w miarę zrozumiale to wyjaśniłem.
Niestety, jest to ułomność nie do przeskoczenia. Model danych dot. czarów i aktualnej ilości punktów jest tylko i wyłącznie w liczbach całkowitych. Zatem, np jeżeli przyrasta 6pkt na godzinę, to podczas wyświetlania czasu ponownego użycia jest liczone od bieżącego stanu i zmienia się co 10 minut :(
Czas ponownego użycia czaru jest oczywiście czasem orientacyjnym i na chwilę obecną niestety nic nie mogę z tym zrobić :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Ty na pewno mówisz o tym skrypcie? Potusek&Anpu nie mają w swojej ofercie żadnych opcji związanych z czarami o ile się nie mylę...o konwertowaniu czarów nie wspominam, bo to chyba inna bajka:)
....
Ależ oczywiście, że liczniki czasu ponownego użycia są od dawna, a dokładniej od wersji 2.0.6 (2011.11.14) :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

A w sumie, to faktycznie jest takie coś w opcjach GRCRT:) Jak korzystam z DIO, to okienko z czarami jest "mobilne" i czasy wyświetlają się tam cały czas...w sumie, to nawet nie czasy możliwego użycia czarów, tylko odliczanie czasu trwa.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Niestety, jest to ułomność nie do przeskoczenia. Model danych dot. czarów i aktualnej ilości punktów jest tylko i wyłącznie w liczbach całkowitych. Zatem, np jeżeli przyrasta 6pkt na godzinę, to podczas wyświetlania czasu ponownego użycia jest liczone od bieżącego stanu i zmienia się co 10 minut :(
Czas ponownego użycia czaru jest oczywiście czasem orientacyjnym i na chwilę obecną niestety nic nie mogę z tym zrobić :(
To ostatnie zdanie w wersji 3.2.12-beta2 jest już nieaktualne :)
Owszem, czas nadal będzie orientacyjny, ale już nie aż z tak dużą rozbieżnością (znalazłem wartość z ... no, dokładniejszą tj 14 miejsc po przecinku)
 

DeletedUser15602

Guest
Odp: GRCRTools

niewiem gdzie wstawic muzyke by sciezka byla prawidlowa
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

niewiem gdzie wstawic muzyke by sciezka byla prawidlowa

Tak jak odpisałem w PW.
Plik z dźwiękiem nie może być plikiem lokalnym, a tylko i wyłącznie z jakieś strony internetowej.
Każdorazowo można przetestować czy wklejony dźwięk działa.
 

DeletedUser15602

Guest
Odp: GRCRTools

Tak jak odpisałem w PW.
Plik z dźwiękiem nie może być plikiem lokalnym, a tylko i wyłącznie z jakieś strony internetowej.
Każdorazowo można przetestować czy wklejony dźwięk działa.
potusku kochany ogarnij skrzynke bo mi dalej nie dziala a tobie nie moge nic wyslac bo masz za duzo wiadomosci...
PS: uzywam opery i nie wiem jak sprawdzic konsole wjavy
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Co się stało z konwersją badań w akademii? Właśnie chciałem pokazać akademię przejmującemu moje miasto i teraz widzę, że nie mogę skonwertować tego:/
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Co się stało z konwersją badań w akademii? Właśnie chciałem pokazać akademię przejmującemu moje miasto i teraz widzę, że nie mogę skonwertować tego:/

Inno trochę zmieniło budowę okien :(
Ponieważ docelowo zmienią zapewne wszystkie okna, muszę dostosować mechanizm do nich i akademia znów się pojawi, ale dopiero w wersji 3.3.0 :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Konwersja murku daje mi jakieś dziwne rzeczy...błąd jakiś się wkradł?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Zauważyłem, zauważyłem :) Nawet zapomniałem już o tym moim poście, ale to już inna sprawa...teraz wszystko jest ok.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Po aktualizacji wysypało się coś w skrypcie...chociażby brak ikonki czarów w porcie/koszarach. Pewnie już zauważyliście to...choć jakby nie patrzeć, to inne skrypty też mają "problemy", więc pewnie to tylko kwestia czasu, aż wszystko wróci do odpowiedniego stanu?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widzę, że szybkie poprawki były i już jest wszystko ok po najnowszej aktualizacji. Dzięki!
 

DeletedUser23775

Guest
Odp: GRCRTools

mnie zabanowali za uzywanie GRCRTools
pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry