[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20114

Guest
Odp: GRCRTools

a bardziej szczegółowo, poproszę
smiley_emoticons_biggrin.gif


co liczyć, jak liczyć...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

No Dio ma takie coś z biremkami, co podaje, aktualny stan birem w miastach (nie liczy tych co płyną lub są na wsparciu).

biremki.png

To mi się marzy takie coś z jednostkami lądowymi (mi akurat na deffie zależy) - gdzie można by było zobaczyć aktualny stan łuków, szermierzy, hopków i rydwanów :)
Tylko nie wiem, gdzie by się to miało wyświetlać za bardzo...

Edit:
Nie było tematu - przecież to już jest - ale ślepak ze mnie :D
 
Ostatnia edycja:
Odp: GRCRTools

ramka aktywności taka jak na dio którą można umieścić w dowolnym miejscu na ekranie , to by było git , baaaardzo przydane
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Jak już Sisi zauważyła, to DIO wprowadził to już jakiś czas temu:)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

wolelibyśmy jednak nie dublować już istniejących rozwiązań

Może z rozwinięciem :p
Quack'a czas nieaktywności szwankował, napisaliśmy własne rozwiązanie w oparciu o nasze statystyki a nie jakiś serwis. Wówczas był zarzut, że kopiujemy rozwiązania zamiast wymyślać nowe.
A teraz pytanie pomocnicze:
Co mamy odpisywać graczom, którzy do nas piszą, że coś nie działa w Dio, czy QT?
Przemilczeć (przecież to nie nasz skrypt źle działa) - źle, bo nie odpisujemy :(
Prosimy, aby użytkownik skontaktował się z autorem skryptu - też źle, bo nie chcemy pomóc :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Ja bym odpisywała jednak, by skontaktować się z autorem skryptu,
gdyż nie możecie ingerować w czyjś produkt. To chyba wszyscy powinni zrozumieć :)

I co do tego z rozwinięciem jestem jak najbardziej za.

No przejrzałam dokładnie tą funkcjonalność DIO o tej o której wcześniej pisałam
i nadal nie rozwiązuje mi to sytuacji. Fajnie by było móc odpowiedzieć na pytanie:
Ile masz deffa do dyspozycji sojuszu? - już bez kalkulatora i latania po miastach i liczenia.

Reasumując chodzi mi o coś takiego:
Sprawdza ile masz deffa w mieście + ile transów i liczy: Deff do wysłania (1500szt. przy czym
przelicznik rydwanów by był razy 4). Póżniej by to sumowało się razem i informacja:
Łączna ilość deffa do wysłania to 25 tyś ludków :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: GRCRTools

Mam takie pytanie dlaczego na Gela nie działają statystyki graczy ?
Po wejściu w statystyki wyświetla się ten gracz nie istnieje.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Mam takie pytanie dlaczego na Gela nie działają statystyki graczy ?
Po wejściu w statystyki wyświetla się ten gracz nie istnieje.
smiley_emoticons_winken4.gif

14.12.2015 Inno wyłączyło http pozostawiając tylko https i był problem z pobieraniem informacji o nowych światach (dotyczy światów: ar12, de76, gr30, pl52, ro31 i ru45).
Wczoraj przed 19-tą zostało poprawione i powinno już śmigać jak należy.
Dziękujemy za czujność :)
 

DeletedUser15931

Guest
Odp: GRCRTools

I faktem jest ze "śmigało" .....ale znowu nie "śmiga " hehe
 

DeletedUser15931

Guest
Odp: GRCRTools

Obecnie działa,może jakieś chwilowe załamanie było ,wiec przepraszam za zamieszanie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Chłopaki a nie dałoby się zrobić coś (dotyczy nowego systemu), bym mogła pokazać ile podburzyłam miast? Chodzi o to, że teraz mam filtr na polecenia - ale jeśli jeszcze lecą ode mnie ataki lub mam podburzone jakieś miasta swoje to to wrzuca do jednego wora i muszę ręcznie usuwać z bb-code to co nie chcę.
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: GRCRTools

Czy działa wam poprawnie GRCRT??co chwila znika z grepo a jak już jest to nie wyświetla aktywności graczy
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Czy działa wam poprawnie GRCRT??co chwila znika z grepo a jak już jest to nie wyświetla aktywności graczy

Stary serwer ma już dość i ostatnio coraz więcej psikusów zaczyna robić.
Aktualnie już powinno działać bez problemu, a ja postaram się znaleźć przyczynę.

Edit: Niestety serwerek musiał zaliczyć restart :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21733

Guest
Odp: GRCRTools

Nie wiem czy to pytanie już padło bo nie przejrzałem 76 stron tematu :p Czy będzie dostępna wersja GRCRT pod przeglądarkę Microsoft Edge? :)
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: GRCRTools

Najpierw Microsoft musi wprowadzić obsługę rozszerzeń do Edge
7.gif


a te, wg pogłosek, mają się pojawić nie wcześniej, jak latem
oczko.gif
 
Do góry