[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

no i podziałało :((

Nie strasz mnie!
Do 3-ciej w nocy siedziałem i konfigurowałem serwer aby jak najszybciej przywrócić GRC.
Cóż się stało. Otóż w firmie hostingowej padł serwer (zdarza się), (z grubsza) ale nie zamiast współpracować z klientem, temat olali.
Mam inny serwer.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

A czemu tak się dzieje że przy włączonym GRC na forum sojuszu nie są wyświetlane wszystkie zakładki ?

Bez GRC
ibaEn885nTzwQd.png


Z GRC
idJdHRRD6takj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Ponieważ to funkcja konwertera? :) Tak na prawdę to nie jest już konwerter tylko mały kombajn ;)
Można to wyłączyć\włączyć w ustawieniach.

EDIT:
Swoją drogą proponuje zmienić moderatora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Po aktualizacji nie można generować niektórych raportów, m.in. wojska w okupowanym mieście i ruchy wojsk do okupowanego miasta - macie to samo? - będzie to naprawione Potusek? Ważna rzecz w całym GRC, być może to tylko u mnie taki błąd, działam na mozilli - uprzedzam z góry, że ciasteczka i inne śmieci wyczyszczone - standard.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Jak potusek poprawi to poprawi. A teraz pytanie ode mnie do potuska.
W czym napisałeś ten skrypt?
 
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Widzę, że w ostatniej aktualizacji został zmieniony link do statystyk - teraz są wyświetlane te ze strony grepolis.potusek.eu. Czy byłaby jednak możliwość dodania choćby linka do Grepostats? Wydaje mi się, że sporo osób jednak jest przyzwyczajonych do tamtej stronki i wolałoby mieć wybór. Dodatkowo chciałabym zauważyć, że np. w zakładce Historia nadal tabelka się nie mieści i jest obcięta.
I jeszcze prośba - czy link do statystyk mógłby być także dostępny po kliknięciu na nasze obecnie aktywne miasto? Czasami zdarza się, że gracz może chcieć sprawdzić swoje statystyki a ma tylko 1 miasto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Widzę, że w ostatniej aktualizacji został zmieniony link do statystyk - teraz są wyświetlane te ze strony grepolis.potusek.eu. Czy byłaby jednak możliwość dodania choćby linka do Grepostats?

Proponuje jednak najpierw popatrzeć w ustawienia gdzie był wybór między statystykami Potuska, a grepostats...
Druga sprawa to taka, że w grze już nie ma statów Potuska gdyż cytuję:
Oops! Niestety, na zastosowane rozwiązanie bez bazy danych, mam zbyt wolne dyski :(
 
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Dzięki, rzeczywiście nie spojrzałam na listę zmian - fakt, jest możliwość wyboru pomiędzy stronkami. Co do tego, że w grze nie ma "statów Potuska", to nie byłabym taka pewna - ja nadal mam je dostępne, chyba, że myślimy o czymś innym. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal pozostaje problem obciętych tabelek i braku linka przy aktywnym mieście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Jeszcze wczoraj jak sprawdzałem były całkiem wycofane (możliwe, że chwilowo) i zostały tylko te z grepostats. Potusek cały czas coś zmienia stąd moje niedopatrzenie - faktycznie jego staty są. Co do reszty się nie wypowiadam to sam autor będzie wiedział lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

mi nie działa GRC na najnowszym chromie ;(
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Jeszcze wczoraj jak sprawdzałem były całkiem wycofane (możliwe, że chwilowo) i zostały tylko te z grepostats. Potusek cały czas coś zmienia stąd moje niedopatrzenie - faktycznie jego staty są. Co do reszty się nie wypowiadam to sam autor będzie wiedział lepiej.

Wczoraj musiałem wyłączyć statystyki, gdyż ilość wejść doprowadzała aktualny serwerek do białości (load pow. 30), ale już pracuję nad nowym rozwiązaniem i niestety potrzebuję troszeczkę czasu, a z tym przy Małym Kochanym Brzdącu to troszkę różnie bywa :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mi nie działa GRC na najnowszym chromie ;(

Która wersja chrome?
U mnie na "Wersja 24.0.1312.52 m" działa bez problemu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

U mnie też Wersja 24.0.1312.52 m i nie działa ;/ zresztą nie jestem jedyny, bo jak patrzyłem w sklepie chroma to też ktoś napisał, że mu na najnowszym chromie nie działa.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

U mnie też Wersja 24.0.1312.52 m i nie działa ;/ zresztą nie jestem jedyny, bo jak patrzyłem w sklepie chroma to też ktoś napisał, że mu na najnowszym chromie nie działa.

Zrób test i spróbuj zainstalować będąc zalogowanym w chromie. Miałem podobne zgłoszenie, że nie działa, a po zalogowaniu wszystko było ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

jestem zalogowany, ale skoro nie działa tylko u mnie to coś z tym zrobię :)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

uściślę :) zapewne masz konto na gmail, zatem zaloguj się na to konto w chromie (nie mam na myśli gry) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

jestem zalogowany, jak już powiedziałem. cały czas pracuję na koncie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobra, już wszystko działa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

w sumie to byłbym wdzięczny gdybyś do grc dodał skrypt z punktami za budynki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Fajnie , że takie coś wymyśliłeś , fajnie patrzeć na gracza , który tworzy coś ciekawego.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

....I jeszcze prośba - czy link do statystyk mógłby być także dostępny po kliknięciu na nasze obecnie aktywne miasto? Czasami zdarza się, że gracz może chcieć sprawdzić swoje statystyki a ma tylko 1 miasto.
Zatem, od dziś już masz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Pytanie. Ta wtyczka to po co była? W jaki sposób jej używać. Ja jedynie umiem używać tych statystyk gracza i sojuszu co jest na stronie.
Chyba ze to jest wszystko...
Edit. Już działa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry