[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
Wersja 1.0.2

Udostępniona nowa wersja.
Dodane:
  • Wgląd do statystyk gracza w informacji o mieście (Grepolis v.2),
  • Konwersja pojedynczego rozkazu (Grepolis v.2)
  • Generowanie rezerwacji miasta
  • Dodanie możliwości ograniczenia zakresu konwertowanego muru miasta

W miarę możliwości wszystkie błędy wyłapałem i poprawiłem przed udostępnieniem, ale... :rolleyes:
 

DeletedUser7598

Guest
Dziś sprawdziłem i muszę przyznać że kawał dobrej roboty. Choć za pierwszym razem jak kliknąłem generuj nic się nie stało, na szczęście tylko za pierwszym:)
Mógłbyś dodać żeby swoje statystyki dało się oglądać, zawsze jedna opcja do przodu:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Wszystko w swoim czasie :)
Ostatnią wersje testowałem na różne sposoby przez kilka dni i myślałem, że wszystkie problemy rozwiązałem - myliłem się :(
Niestety, starając się utrzymać konwerter, aby działał i na Grepolis v.1 i na v.2, pojawiają się co chwila komplikacje na v2.
Ponieważ jest wiele wszelkiego rodzaju skryptów dla Gv.1, chyba skupię się tylko i wyłącznie na Gv.2
 

DeletedUser

Guest
Popieram twoją decyzje V2 rób tylko. Jak do V1 ktoś chce niech sam robi.
 

DeletedUser

Guest
No wiesz co ponury o.0
a ja właśnie chciałem wypróbować ten konwerter... Na v1.xx ;p
@ Potusek
a nie możesz zrobić dwóch wersji konwertera???
Do v1 podobno jest dobry... :-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
a nie możesz zrobić dwóch wersji konwertera???
Do v1 podobno jest dobry... :-/

Dla v1 pozostawię w obecnym stanie i nie będę już rozwijał.
Natomiast dla v2, będzie nowa wersja i rozwijana, do czasu... aż nie odechce mi się grać :p
 

DeletedUser7598

Guest
szkoda że v1 nie będziesz rozwijać, choć w sumie poza brakiem statystyk ma już wszystko:)
 

DeletedUser

Guest
No to w porządku ;)
ten do v2 też kieeedyś przetestuję ;p
pozdro!
 

DeletedUser

Guest
Kawał dobrej roboty odwalił potusek przy tym konwerterze. Ja cały czas radami wspierałem ale to nic. Do V1 najlepiej było by robić oddzielny skrypt. I dlatego popieram, by ulepszać tylko V2, bo ja i skrypt absorbujemy całą uwagę twórcy przy V2. ;)
 

DeletedUser6248

Guest
Aktualizacja Grepolis

Witam

Niestety, dla Grepolis 2 musiałem wyłączyć konwerter.
Problem został zidentyfikowany i postaram się wkrótce udostępnić wersję, która nie będzie kolidowała z grą.

Pozdrawiam
Potusek

P.S. Myślałem, że mam więcej czasu, gdyż zmianę już jakiś czas temu wgrali na beta, ale ma nadal mnóstwo błędów ;)
 

DeletedUser

Guest
Już testujemy wersję 2.0.0 :cool:

Mam nadzieję, że Potusek mi łba nie urwie, za takie samowolne info ;)
 

DeletedUser6248

Guest
Już testujemy wersję 2.0.0 :cool:

Mam nadzieję, że Potusek mi łba nie urwie, za takie samowolne info ;)

Ja? Siła spokoju łeb urywać?

Szanowni Użyszkodnicy
Konwerter jest w rękach tego jegomościa i jeżeli zbyt długo będzie testował, to się nie doczekacie konwertera, a jeżeli testy zrobi nierzetelnie, to otrzymacie bubla :cool:
 

DeletedUser7598

Guest
Ajajaj, pospieszcie się, nowy świat jest a ja muszę po kolei każdego w statch sprawdzać zamiast na profilku:/

Szanowni Użyszkodnicy
Konwerter jest w rękach tego jegomościa i jeżeli zbyt długo będzie testował, to się nie doczekacie konwertera, a jeżeli testy zrobi nierzetelnie, to otrzymacie bubla
To tak żeby się nie stresował prawda?:D
 

DeletedUser

Guest
Gregory spokojnie, ja jestem dokładny i męczący dla Potuska, a to jak najlepiej dla konwertera. Poza tym nie od dziś to robię ;) i nie ma bata, żeby wyszedł bubel, a nawet jak coś przeoczę to szybko idzie to naprawić.
 

DeletedUser6248

Guest
Gregory spokojnie, ja jestem dokładny i męczący dla Potuska, a to jak najlepiej dla konwertera. Poza tym nie od dziś to robię ;) i nie ma bata, żeby wyszedł bubel, a nawet jak coś przeoczę to szybko idzie to naprawić.

Ale tak jak prosiłem, testujesz to na różnych przeglądarkach?
może podpowiem:
- FF/Win
- Chrome/Win
- Safari/Win
- Opera/Win
- Konqueror/Linux
- FF/Linux
- Chrome/Linux
- Safari/Linux
- Opera/Linux
no i jeszcze MacOSX - nie zapomnij ;)
pod Lynx nie testuj - sprawdzone - działa inaczej ;)
 

DeletedUser

Guest
Zgrywus z Ciebie. Ja testuję na Foxie - dobrze wiesz. Jak na inne potrzebujesz testera to zawsze można znaleźć. :)
 

DeletedUser6248

Guest
Grepolis Report Converter v.2.0.0

Witam Użyszkodników!

Jeżeli ktoś nadal ma zainstalowaną starą wersję konwertera, po odświeżeniu strony będzie poinformowany o konieczności odinstalowania starej wersji i instalacji nowej.
Zarówno starych i nowych Użyszkodników zapraszam do korzystania z nowej wersji.
Zgodnie z zapowiedzią, skrypt został rozdzielony na część dla Grepolis v.1 (już nie będzie rozwijany) i na część dla Grepolis v.2.
Adres pod którym jest dostępny skrypt nie zmienił się i nadal jest to http://westtax.info/grepolis/index.pl.html.

Większość błędów konwertera została wyeliminowana, jak również wiele dot. błędów gry zostało zgłoszone do supportu.
Mam nadzieję, że udostępniona przeze mnie wersja skryptu nie będzie Wam sprawiała większych przykrych niespodzianek.

Pozdrawiam Serdecznie
I życzę miłej gry ;)
Potusek
 

DeletedUser

Guest
Konwerter jest zarąbisty, testowałem w paru przypadkach, jedynie konwersja murku nawaliła i zamiast kodu dostałem nowe okno z wyglądem muru o_0
nie wiem, czy to błąd po mojej stronie...okno nie dawało się przesunąć i znikło dopiero jak kliknąłem na surowce ~> nowy widok...
Nie testowałem wszystkiego, ale np.lista wsparć w mieście działa, szkoda, że nie podaje formy bb-code'u miast wspierających... :/
 

DeletedUser6248

Guest
Możesz rozwinąć, dopisując np. czy to na Grepo 1 czy na Grepo 2 się murek wywalił.
Podpowiem, że wiele osób korzysta i dotychczas nie dostrzeżono błędów z murkiem.
 
Do góry