[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
... jedynie konwersja murku nawaliła i zamiast kodu dostałem nowe okno z wyglądem muru o_0... :/
Jeżeli masz na myśli okno podglądu wygenerowanego kodu, to w prawym górnym rogu pojawia się przycisk zamknięcia tego okna.

Jeżeli sytuacja jeszcze raz się powtórzy, wówczas napisz, jaka przeglądarka i jakie czynności wykonałeś ;) gdyż bez tego nie dam rady rozwiązać problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konkurencyjny konwerter raportów

Ten liviusa nigdy jakos nie dzialal dla 2.x
Twoj jest pierwszy, ktory dziala i od razu pozytywne zaskoczenie.
Dobra robota.
Juz mialem ze zlosci sam zabrac sie za pisanie konwertera ale to co zrobiles zdecydowanie wystarcza i spelnia swoja role.
Gratulacje :)
0x0D :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Konkurencyjny konwerter raportów

Ten liviusa nigdy jakos nie dzialal dla 2.x
Twoj jest pierwszy, ktory dziala i od razu pozytywne zaskoczenie.
Dobra robota.
Juz mialem ze zlosci sam zabrac sie za pisanie konwertera ale to co zrobiles zdecydowanie wystarcza i spelnia swoja role.
Gratulacje :)
0x0D :)

Mój dla 2.0 jedynie na Firefox działa - ale ten tutaj to kawał dobrej roboty w Javascript :)
Jak znajdę czas to i ja też pogrzebię,
jak na razie gra się bardzo zmienia dla 2.0 a walczę z naprawieniem (całkowita likwidacją) problemów z aktualizacją statystyk światów i chwilowo to jest moim priorytetem ;-)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Konkurencyjny konwerter raportów

Dzięki Livius. Z Twoich prac korzystałem przez ponad 2 lata, gdy grałem w plemiona. Tu niestety, na Grepolis v2 już trzeba trochę więcej czasu poświęcić i rozgryzać, co znów programiści zmienili.
Dzisiaj była wgrana aktualizacja na Grepo i drobna niespodzianka (dodanie parametru do "request" blokowało podgląd wygenerowanego kodu) - ale konwerter już działa od kilku minut :)
 

DeletedUser6248

Guest
Wersja 2.0.6 2011.11.14

Trochę nudą u mnie zawiało, zatem się rozpędziłem :rolleyes:

Dodano
  • Dodanie emotek podczas pisania postu na forum lub wiadomości
  • Generowanie listy miast gracza w formacie BBCode
  • Generowanie listy graczy z danego sojuszu w formacie BBCode
  • Dodanie odliczania, po jakim czasie będzie możliwe użycie czaru, jeżeli brakuje łask
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja 2.0.6 2011.11.14

Trochę nudą u mnie zawiało, zatem się rozpędziłem :rolleyes:

Dodano
  • Dodanie emotek podczas pisania postu na forum lub wiadomości
  • Generowanie listy miast gracza w formacie BBCode
  • Generowanie listy graczy z danego sojuszu w formacie BBCode
  • Dodanie odliczania, po jakim czasie będzie możliwe użycie czaru, jeżeli brakuje łask

Jesteś wielki:D
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

No niech będzie że Ci odpuszczę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jeżeli zabierasz się za nocny wygląd to zrób tak by był aktywny w trakcie bonusu nocnego. Jeśli wypadnie w innych godzinach to może wprowadzać w błąd graczy :) którzy zasugerują się wyglądem polis.
Dodatkowo masz pw z możliwą poprawką.

EDIT:
Tak teraz jeszcze się zastanowiłem i poszerzyłbym filtrowanie raportów. Co dzień rzucam sobie na miasta srebro i mam masę raportów które zaśmiecają, przez co tracę czas na ich usuwanie. Dobrze by było gdybym mógł ustawić, żeby nie przychodziły. Jedak żeby to nie wyszło tak, że można odfiltrować ogólnie czary, bo wtedy ważne raporty z np. trzęsień przepadną.
Pomysł zostawiam do rozbudowania, gdyż sam mam tylko zarys.

EDIT II:
Grafika świąteczna (to przed agorą) którą dałeś, ładna lipa... ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jeżeli zabierasz się za nocny wygląd to zrób tak by był aktywny w trakcie bonusu nocnego.
I tak jest :)
Postulat odnośnie panelu konfiguracyjnego też już jest - testuj Waść :p

Jeśli wypadnie w innych godzinach to może wprowadzać w błąd graczy :) którzy zasugerują się wyglądem polis.
Pobieram czas jak i kiedy jest bonus z serwera, zatem nie powinno być problemów - szczególnie po ostatniej aktualizacji :)

EDIT II:
Grafika świąteczna (to przed agorą) którą dałeś, ładna lipa... ;P
To był test :p

EDIT:
Tak teraz jeszcze się zastanowiłem i poszerzyłbym filtrowanie raportów. Co dzień rzucam sobie na miasta srebro i mam masę raportów które zaśmiecają, przez co tracę czas na ich usuwanie. Dobrze by było gdybym mógł ustawić, żeby nie przychodziły. Jedak żeby to nie wyszło tak, że można odfiltrować ogólnie czary, bo wtedy ważne raporty z np. trzęsień przepadną.
Pomysł zostawiam do rozbudowania, gdyż sam mam tylko zarys.
Przymierzałem się do tego już dawno, ale niestety, raporty na liście poza nazwą niczym się nie wyróżniają, zatem... jak dla mnie temat upadł :(
Ponadto, część raportów o użytych czarach już nie dociera np. zadowolenie - zatem postulat "srebrny" do deweloperów grepo :) (przy okazji, może przywrócą info ile tego srebra wpadło od Hadesa)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Byłem prawie pewny, że tak zrobisz ale wolałem wspomnieć, że powinno być w trakcie bonusu.

Szkoda trochę, tych filtrów ale jak coś wypłynie to dobrze wiedzieć, że się za to zabierzesz ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jak wy to instalujecie do gry?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Wysłałem Ci odpowiedź pw z instrukcją, mam nadzieję, że ogarniesz :)

Tak w ogóle to kiedy layout forum ulepszyli?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

25.01.12 ulepszyli, tuż przed ACTą ;)
Przez update vBulletinu. Choć domyślny motyw vBulletinu był dość spoko ;)
Ale wracając do tematu: potus, kiedy wznawiasz rozwój konwertera?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Na forum teraz raczej go nie dorwiesz ;/

Ja mam kilka pomysłów i też czekam, aż wróci do aktywnego rozwoju konwertera.
Nam pozostaje czekać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Na jego stronie głównej podanej w pierwszym poście masz link.
Dokładnie to tak po środku strony i na żółto ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry