[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A nawet jak wybrałaś inna wersje raportów? Nie mówię tu o wersji tabelkowej tylko tekstowej;p
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

teraz też można dzielić, obie wersje i tabelkową i zwykłą ;) jest tak jak było ;) generujesz i wstawiasz ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Mysia nie da się wygenerować. I nie tylko ja tak dziś miałam.

Ale dźwięk alarmu super, mąż dostał dziś furii :D

Osobiście bardzo mi się podoba :)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

dzisiaj generowałam i dzieliłam raport na pół ;) da się ;P
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Było coś takiego :
grccc.jpg

grccc2.jpg

Niech zgadnę, masz włączone DIO?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Niech zgadnę, masz włączone DIO?

nie, wtedy nie miałem nic włączone

zreszą zobacz że nie mam nawet ustawien od dio w ustawieniach gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

dzisiaj generowałam i dzieliłam raport na pół ;) da się ;P
Nosz kurcze, a u mnie nie poszło wcale - wystarczyła większa liczba ataków na mnie i nie szło.
Kilku kolegów ze świata miało tak samo. No chyba, że nie umiałam podzielić rapków, ale nie znalazłam opcji.
Przełączałam co się dało i nic :(
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

a po wygenerowaniu raportu próbowałaś w ogóle go wkleić czy nie, bo w oknie generacji pojawił się komentarz:
Jeżeli przez dłuższą chwilę widzisz ten napis, wówczas wygenerowany raport jest zbyt obszerny.

Użyj dostępnych opcji redukując ilość publikowanych danych.
??
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A to nie próbowałam po tej informacji...

Edit:
Posłałam na siebie właśnie 23 wsparcia. I to już za dużo było do wyświetlenia. Spróbowałam wstawić do wiadomości i mam tekst:

Sisi 07.04.2014 09:39
Tekst nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera ponad 500 znaków "[".

Potusku kochany napraw to, ja używam tylko tego skryptu :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

zawsze tak było ;) musisz podzielić raport ręcznie na pół albo nawet na więcej części ;P poza tym nie zawsze jak pojawia się ten komentarz to raport jest za długi ;]
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Dzieliłam nie raz, ale teraz nie mam takiej opcji, bo po prostu nie ma podglądu generacji.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Dzieliłam nie raz, ale teraz nie mam takiej opcji, bo po prostu nie ma podglądu generacji.

Nie ma podglądu, bo w sumie jest on niepotrzebny:) Zawsze można podzielić sobie raport spokojnie na forum, czyż nie? Piszesz nowy post, robisz generuj i przed zapisaniem wiadomości wyświetla Ci się przecież cały raport w bbcode, który można sobie dowolnie dzielić...

Choć o ile mnie pamięć nie myli, Potusek nam tutaj obiecywał, że postara się o automatyczne dzielenie raportów po przekroczeniu tych 500 "[". Tylko to pewnie wymagałoby ponownego wyświetlanie podglądów, gdzie dostawalibyśmy dwa raporty...a wtedy przycisk do tworzenia raportów pewnie by nie ogarnął tego:/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie ma podglądu, bo w sumie jest on niepotrzebny:) Zawsze można podzielić sobie raport spokojnie na forum, czyż nie? Piszesz nowy post, robisz generuj i przed zapisaniem wiadomości wyświetla Ci się przecież cały raport w bbcode, który można sobie dowolnie dzielić...

Choć o ile mnie pamięć nie myli, Potusek nam tutaj obiecywał, że postara się o automatyczne dzielenie raportów po przekroczeniu tych 500 "[". Tylko to pewnie wymagałoby ponownego wyświetlanie podglądów, gdzie dostawalibyśmy dwa raporty...a wtedy przycisk do tworzenia raportów pewnie by nie ogarnął tego:/

No tak, przecież wcześniej też tak dzieliłam :D
Pogubiłam się trochę - dzięki :*
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Krecik a Ty dalej swoje.... ;/ Uciekaj do swojego tematu i tam reklamuj swoją norkę.... //ciach// nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek GRC mi się wywaliło ;]

nie przeszkadza mi ręczne dzielenie raportów i jeśli ktoś ma z tym problem to chętnie pomogę ;) a w swoim czasie na pewno Potuskowi uda się dopracować to tak aby generowało się to automatyczne w częściach, jeśli jeszcze tego nie ma to pewnie nie dlatego, że się nie da, a dlatego, że jest dopracowywane a nie robione byle jak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Mysia - bez osobistych wjazdów proszę.

Tropsy Kretts - przenoszę Twój post do Twojego tematu.
Wiele osób używa również Twojego skryptu i na pewno z chęcią przeczytają :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Czemu już nie ma "Zapisz" na murku?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Kurcze Konwerter mi zniknął, pierwszy raz od lat.

Chyba kura mi go zeżarła :D

Muszę poszukać co się stało.

Edit:
A ja się dziwiłam czemu nagle forum musze przewijać, a nie widzę całego - ech, tak się przyzwyczaiłam do konwertera, że myślałam, że to błąd gry :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Kurcze Konwerter mi zniknął,...

Znalazłem przyczynę znikającego konwertera :)
Będzie w wersji 3.0.2, gdy tylko dokończę jeden drobiazg, jak również poprawię(lub nie - zależy od odpowiedzi) zgłoszenie od supportu.
Zapewne dziś udostępnię wersję do testów.
 
Do góry