[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19857

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Czy jest szansa aby dodać do konwertera okupacji w starym systemie podboju informację o:
1. wysokości muru, obecności wieży(pomocne w odbijaniu okupacji lądem)
2. liczby potrzebnych ogni do zlikwidowania obrony morskiej(jako opcjonalne)
3. liczbie potrzebnych mantykor lub harpii do zlikwidowania obrony lądowej(jako opcjonalne)
4. czarach aktualnie działających na miasto(jako opcjonalne)
5.ilości ataków i wsparć w ruchach wojsk
6. Możliwość oznaczenia czy będzie się online czy nie (jako opcjonalne)
???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

.............7. niech odrazu z automatu lecą ognie na okupacje , a w razie kolona na miasto kliny z birem
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

A da się przywrócić, by ten dźwięk nie był pojedynczy a wył non stop?
Bardzo by mi się to przydało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Te skrypty i konwertery sa bardzo ciekawe i czasem pomocne. Jednak raporty można dowolnie przy ich pomocy manipulować i dlatego ich używania zaczynają zakazywać zarządzający sojuszami.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Te skrypty i konwertery sa bardzo ciekawe i czasem pomocne. Jednak raporty można dowolnie przy ich pomocy manipulować i dlatego ich używania zaczynają zakazywać zarządzający sojuszami.

Konwerter powstał jako alternatywa znikających raportów, jak również konwersja tych, dla których nie ma możliwości publikacji.
Niestety, nie mogę odpowiadać za ew. manipulacje. Są sojusze, które uznają tylko raporty z GRCRT oraz jak piszesz, takie, które nie uznają GRCRT. Każdy ma wybór :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A da się przywrócić, by ten dźwięk nie był pojedynczy a wył non stop?
Bardzo by mi się to przydało :)

A w ustawieniach zaznaczone "loop"?

Ok. Zeznanie złożone, podatki zapłacone, czyli można wracać do skryptu - znów namieszali z GUI :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Konwerter powstał jako alternatywa znikających raportów, jak również konwersja tych, dla których nie ma możliwości publikacji.
Niestety, nie mogę odpowiadać za ew. manipulacje. Są sojusze, które uznają tylko raporty z GRCRT oraz jak piszesz, takie, które nie uznają GRCRT. Każdy ma wybór :)

Drogi Potusku, ja doceniam twoje dzieło i na pewno jest ono bardzo przydatne wielu graczom. Mój wpis nie ma też nic wspólnego z "wojna konwerterów" jaka tu się ostatnio toczyła :) Dotyczył wszystkich konwerterów, a że twój jest najpopularniejszy dlatego tutaj wpis :)
Piszesz, że są sojusze które uznaja tylko raporty z GRCRT. To takich zwykłych grepolisowych nie uznają? Czemu niby? Znikajace raporty to jest jakiś problem, ale bez przesady. Niewiele jest raportów których istnienie powyżej doby jest uzasadnione :)

Manipulowanie raportami stało sie dla zarzadzających sojuszami dużym problemem. Jak inaczej kontrolować poprawność ataków czy obrony, jeżeli delikwent może sobie w raport wpisać co chce bez żadnego problemu? I tylko dlatego coraz częściej jest zakazywane wklejanie konwertowanych raportów, bez róznicy kto jest autorem konwertera :)

Pozdrawiam i życzę, żeby twój projekt sie rozwijał dalej w dobrych tylko kierunkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jasne, że są takie sojusze, które wręcz nakazują używania raportów z konwertera i nie tolerują tych raportów grepolisowych ;)) to już jest kwestia zaufania w sojusz, ale najczęściej sojusze takie to stare ekipy doświadczonych graczy i kontrola jest niepotrzebna bo każdy wie czym powinien a czym nie powinien atakować ;)

Mam jeszcze prośbę do Potuska... Zmień proszę instrukcję obsługi konwertera w zakładce "Jak to działa" bo wciąż jest stara instrukcja a niektórzy nie ogarniają nowego sposobu konwertowania ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Jasne, że są takie sojusze, które wręcz nakazują używania raportów z konwertera i nie tolerują tych raportów grepolisowych ;)) to już jest kwestia zaufania w sojusz, ale najczęściej sojusze takie to stare ekipy doświadczonych graczy i kontrola jest niepotrzebna bo każdy wie czym powinien a czym nie powinien atakować ;)

Ja jestem stara ekipa i oświadczam, że nie ma żadnych sojuszy starych ekip :rolleyes: I każdy szanujący się szef działa według zasady: Ufaj ale sprawdzaj

A raporty ważne, czyli związane z bezpośrednim podbijaniem i obrona wiosek maja być zawsze oryginalne!

Cała resztę można sobie konwertować a Potusek robi dobrą robotę. Tyle w temacie ;)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ja jestem stara ekipa i oświadczam, że nie ma żadnych sojuszy starych ekip :rolleyes: I każdy szanujący się szef działa według zasady: Ufaj ale sprawdzaj

A raporty ważne, czyli związane z bezpośrednim podbijaniem i obrona wiosek maja być zawsze oryginalne!

Cała resztę można sobie konwertować a Potusek robi dobrą robotę. Tyle w temacie ;)

Nie pisałabym tak gdybym takich sojuszy nie znała ;] a sprawdzać graczy można na różne sposoby ;p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie pisałabym tak gdybym takich sojuszy nie znała ;] a sprawdzać graczy można na różne sposoby ;p

no jak znasz to znasz :) i ja tez sprawdzam graczy na różne sposoby i od raportów wolę rozgrzany do czerwoności szpikulec, ale to nie ten dział, żeby o tym tu pisać :p (tematu "Jak torturować by nie zostawić śladów" nie pozwoliła mi załozyc moderacja)
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

już jest ok ;) u mnie działa cały czas ;) wyje i wyje hihihi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Nikt mnie dziś nie atakuje, nie sprawdzę :(


Edit:
No działa bez zarzutu ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Wiem, wiem - ale nie musiałam długo czekać na ataki :)

Potusku, anpu - kiedy opcja wysyłania surowców na murek będzie dodana?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

Opcja z wysyłaniem surki na murek jest realna do ogarnięcia w ogóle? Tam w sumie stała jest jedynie ilość drewna potrzebna na zbudowanie każdego, kolejnego poziomu. A niestety stosunek kamienia do srebra zmienia się z każdym poziomem od 1,75 (poziom 1), przez 1,39 (poziom 10) do 1,27 (poziom 25).

PS: No chyba, że można do tego jakąś funkcję liniową napisać, a nie chce mi się tego przenosić teraz do SP i sprawdzać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Ano fakt, nie ma stałego stosunku srebra do kamienia.
To może jakiś w zaokrągleniu wyciągnąć dla uproszczenia?
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: GRCRTools

Zauważyłem pewien błąd, mianowicie, w przeglądarce Opera nie odtwarza się dźwięk nadciągających ataków, w ustawieniach GRC także się nie odtwarza.

Wersja Przeglądarki :

Obszar.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Zauważyłem pewien błąd, mianowicie, w przeglądarce Opera nie odtwarza się dźwięk nadciągających ataków, w ustawieniach GRC także się nie odtwarza.

Wersja Przeglądarki :

View attachment 3374

Czy plik dźwięku jest lokalny z nie?
Niestety, lokalnych nie odtwarza - uroki tagu "audio", źródło dźwięku musi być zewnętrznym plikiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry