[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Jak by była norka to bym wgl na ten skrypt nie spojrzał :) a gdyby pewnie nie ten pan to by norka istniała i by swoje błędy naprawiła,bo nie wierzę w to że z dnia na dzień od tak zauważono problem taka prawda :)
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: GRCRTools

mamy tutaj swojego rodzaju paradox...
z jednej strony, gardzisz naszym "beznadziejnym" skryptem, gloryfikując Norkę, przez nieobecność której zmuszony jesteś patrzeć na ten kicz omyłkowo nazywany skryptem, który z Potuskiem oferujemy
z drugiej jednak chcesz, abyśmy dodali u siebie funkcjonalności Norki....

smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

Jak by była norka to bym wgl na ten skrypt nie spojrzał :) a gdyby pewnie nie ten pan to by norka istniała i by swoje błędy naprawiła,bo nie wierzę w to że z dnia na dzień od tak zauważono problem taka prawda :)

Ja tu dopiero widzę paradox..
Tak naprawdę gdyby nie "ten pan" to w pierwszej kolejności Norka by w ogóle nie powstała. Przecież kret wyciął kod z GRC i przerobił :eek:
Jakby tego nie miał to dalej by spinał poślady w celu stworzenia skryptu i pewnie jeszcze by błądził w ciemności, no chyba że ktoś inny by poprowadził za rączkę :cool:

Co do GRCRTools, świetna robota, czekam na kolejne ulepszenia ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

No paradox jest bo narzekam na skrypt i nie mam innego wyjścia muszę używać tego skryptu ale chcę aby ta opcja istniała bo to jest główny powód dlaczego używałem norki :p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: GRCRTools

Również myślę że taka funkcja byłaby przydatna dla wszystkich graczy. Nie uważam że ten skrypt jest zły, ale krecik był sporą konkurencją dla grc, chyba nawet częściej widziałem raporty na forum z jego skryptu niż grc no i nadal je czasami widuję bo niektórzy dalej z niego korzystają, pewnie gdyby nie jego skrypt grcrt by nie powstało, niby plagiat ale posiadał sporo drobnych funkcji ułatwiających graczom grę.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Również myślę że taka funkcja byłaby przydatna dla wszystkich graczy. Nie uważam że ten skrypt jest zły, ale krecik był sporą konkurencją dla grc, chyba nawet częściej widziałem raporty na forum z jego skryptu niż grc no i nadal je czasami widuję bo niektórzy dalej z niego korzystają, pewnie gdyby nie jego skrypt grcrt by nie powstało, niby plagiat ale posiadał sporo drobnych funkcji ułatwiających graczom grę.

Kochani, niestety praca zawodowa przede wszystkim. Nie ukrywam, to ona jest sponsorem mojej egzystencji, a skrypt niestety nie.
Chwilowo wdepłem w niezłe "kaka", lub jak kto woli paradoks "rzadko i często" (kto wie cóż to jest?)
Zatem, gdy tylko uporam się z tym "czymś" w pracy, z miłą chęcią usiądę do skryptu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: GRCRTools

Przypominam, że jest to temat służący do omawiania skryptu GRCRTools.
Jeśli ktoś ma pretensje dlaczego zdelegalizowany został skrypt Norka Krecika
i dlaczego jeszcze nie został przywrócony niech skontaktuje się z jego autorem.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Kochani, niestety wersja 3.1.0 utknęła, co nie znaczy, że nic się nie dzieje :)
Odważnych testerów zapraszam do sprawdzenia GRCRT pod IE :)
Oczywiście wersja beta, ale od czegoś trzeba zacząć :)
Jako rasowy administrator mogę napisać "u mnie działa" :D
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: GRCRTools

Kochani, niestety wersja 3.1.0 utknęła, co nie znaczy, że nic się nie dzieje :)
Odważnych testerów zapraszam do sprawdzenia GRCRT pod IE :)
Oczywiście wersja beta, ale od czegoś trzeba zacząć :)
Jako rasowy administrator mogę napisać "u mnie działa" :D
Skąd wziąć wersję pod IE ? Mogę przetestować
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: GRCRTools

Potusku nowa wprowadzona przez Was wersja gryzie mi się trochę z DIO, zaraz po zalogowaniu się do gry DIO i jego funkcje zupełnie nie działają, dopiero po odświeżeniu załącza się ale chyba tak nie powinno być. Da się coś z tym zrobić? Jak mówię mam te problemy po wprowadzeniu aktualizacji.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

U mnie jest podobnie, ale dzieje się tak jedynie podczas pierwszego odpalenia gry po włączeniu komputera. Później działa bez zarzutu jak zamykam przeglądarkę i włączam jeszcze raz, czy po prostu zamykam samo okno z grą:)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

Potusku nowa wprowadzona przez Was wersja gryzie mi się trochę z DIO, zaraz po zalogowaniu się do gry DIO i jego funkcje zupełnie nie działają, dopiero po odświeżeniu załącza się ale chyba tak nie powinno być. Da się coś z tym zrobić? Jak mówię mam te problemy po wprowadzeniu aktualizacji.

Mam pewne podejrzenia.
Jakiej używasz przeglądarki?
-------------
Edit:
Sprawdziłem na Chromie - działa ok.
Sprawdziłem na FF - niestety, przy włączonym DIO strona nie ładuje się. Miałem podobny problem i długo szukałem przyczyny, a okazała się być trywialna - użycie "console.log...". Dio zapomniał wszędzie skasować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: GRCRTools

U mnie jest chrome i po prostu od czasu do czasu jak się włączy stronę, to DIO się nie załącza od razu. Trzeba odświeżyć stronę i dopiero działa...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: GRCRTools

Z malutkim opóźnieniem:) Korzystam z mozilli i jak mówi Don,trzeba kilka razy odświeżyć by DIO się włączyło i działało. Zgłaszam to natomiast w tym temacie, ponieważ jak piszę wyżej, pokazało sie to dopiero po nowej wesji GRCRT:)
Da się coś z tym zrobic czy tylko DIO może coś tam pokasować o czym mówisz?
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: GRCRTools

Takie 1 pytanie czy można dostać bana za używanie tego konwertera?
 

DeletedUser

Guest
Odp: GRCRTools

mam taki pomysł aby można było ustalić że do miasta XXX wysyłamy równą ilość surowców z każdego innego miasta tak jak np. mozna ustawić że w danym miescie robimy biremy takie jagby ustawianie jednostki domyslnej tylko zamiast jednostki wybieramy równa ilość surowców. Za nic w świecie nie umiałem tego opisać ale jakoś (chyba) się udalo.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: GRCRTools

mam taki pomysł aby można było ustalić że do miasta XXX wysyłamy równą ilość surowców z każdego innego miasta tak jak np. mozna ustawić że w danym miescie robimy biremy takie jagby ustawianie jednostki domyslnej tylko zamiast jednostki wybieramy równa ilość surowców. Za nic w świecie nie umiałem tego opisać ale jakoś (chyba) się udalo.
Do rozważenia :)

Aktualnie udostępniłem do testów wersję 3.2.0
Jest to nareszcie to co chciałem osiągnąć, czyli skrypt w całości u użytkownika i dodatkowo w pełni modularny (każda funkcjonalność to osobny moduł i łatwiej panować nad zmianami).
Pozostała kwestia rozszerzenia dla Safari, ale to już zapewne wkrótce też rozwiążę.
Aktualnie kończę prace nad rozszerzeniem dla IE :)

Przyjemnej gry
Potusek
 
Do góry