[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6248

Guest
kartka_2016.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Wiem, że mogę pytać przez multum innych kanałów, ale tak akurat przeglądałem forum i trafiłem na życzenia, a ostatnio o tym myślałem, więc jak już tu trafiłem, to zapytam tutaj. Da radę uwzględnić nereidy i Arystotelesa (do tego Odyseusz/Chiron także zmniejszają koszty budowy jednostek, ale nie są tak istotni)w ABH?

Jak przesyłam sobie surkę na budowę ogni do miasta z Arystotelesem mamy znaczną różnicę w budowie. Arystoteles na 9 poziomie zwiększa mi ilość możliwych do wyprodukowania z 27 sztuk na aż 44 (ze zbudowanymi Piramidami)...podnosząc jego poziom jeszcze wyżej staje się to jeszcze prostsze :) A jak się dołoży nereidy, to nie długo będziemy paczkę ogni na 3-4 razy budować. Także jak dla mnie warto pomyśleć nad tym i może skrypt będzie mógł brać pod uwagę, oprócz badań z akademii, także bohatera...bonus to już pewnie sfera marzeń.
 

DeletedUser27444

Guest
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
wersja 3.7 ma osobno wybieraną grupę w której szukamy najbliższych miast ... DZIĘKI!!!
 

DeletedUser19924

Guest
Co się dzieje ze statystykami na stronie? Coś się nie aktualizują wszystkie...a najbardziej rozchodzi mi się o zmiany sojuszy graczy. Gracz znika ze świata (system szarakuje) i nie widać takich osób w "zmiana sojuszu". Tacy gracze także znikają całkowicie i już nie można sobie obejrzeć ich historii, czy zrobić zrzutu z ich miast sprzed szaraków.

--- Połączone wiadomości ---

Ok. Odkryłem, że jak znajdę szaraka danej osoby, to mogę przez statystykę miasta wejść w profil danego gracza. Tutaj pojawia się inny problem...wchodzę w jakiś dzień z jego historii i pojawia mi się pusta strona, bez żadnych informacji :/

A no i w sumie jak wejdę na swój profil, to też niewiele da się zobaczyć, mimo że jestem aktywny nadal na świecie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Wyszukiwanie domyślnie jest ograniczone do aktywnych graczy. Gracz, który "zniknął" raczej nie jest aktywnym graczem i aby go wyszukać, odznacz checkbox przy polu szukanego gracza.
Fakt wystąpienia z sojuszu w ww. przypadku, to faktycznie błąd.
Podaj link do statystyk gracza, gdzie masz pustą historię
 

DeletedUser19924

Guest
1. Dzięki za podpowiedź, jak odznaczę to faktycznie można znaleźć każdego :)
3. Chodzi mi o historię gracza. Jak się wejdzie w danego gracza i kliknie w datę, to nie wyświetlają się szczegółowa historia tak jak to było wcześniej...jak pisałem poprzedniego posta wyświetla się strona z historią (same rubryczki bez danych), a teraz już nic nie ma. Wcześniej mogłem kliknąć na historię gracza, który zszarzał i mogłem dać w bbcode jego miasta na forum sojuszu. Aktualnie nie ma takiej możliwości.
 

DeletedUser6248

Guest
1. Dzięki za podpowiedź, jak odznaczę to faktycznie można znaleźć każdego :)
3. Chodzi mi o historię gracza. Jak się wejdzie w danego gracza i kliknie w datę, to nie wyświetlają się szczegółowa historia tak jak to było wcześniej...jak pisałem poprzedniego posta wyświetla się strona z historią (same rubryczki bez danych), a teraz już nic nie ma. Wcześniej mogłem kliknąć na historię gracza, który zszarzał i mogłem dać w bbcode jego miasta na forum sojuszu. Aktualnie nie ma takiej możliwości.
Już patrzę co się skopało....

--- Połączone wiadomości ---

Dodając polubienia FB i G+ coś się skopało.
Chwilowo przywróciłem szablon bez ww. dodatków, ale działającymi statystykami :p

Errata, już błąd poprawiony i wszystko działa.

Teraz muszę jeszcze obsłużyć "wyszarzenie" członka sojuszu aby pojawił się w zmianach :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Wczoraj nie zwróciłem uwagi na to, ale dzisiaj sprawdzałem nowych "szaraków" i spokojnie mogłem sprawdzić ich miasta. Dzięki!
 

DeletedUser27444

Guest
Miałem kiedyś hmmm prośbę o odłączenie miasta w posortowanej wg odległości liście od grupy aktualnie wybranej ..
I tak jest WSPANIALE :)))
Ale czy jest dużym problemem żeby móc zaznaczyć każde miasto nie tylko swoje jako centrum do którego będziemy sortować ? Pllleeeeeaaase ...
 

DeletedUser29238

Guest
Od 31 maja po aktualizacji nie działa wklejanie raportów. (Oropos)
 

DeletedUser29612

Guest
Gdy chcę stworzyć listę graczy które wspierają dane miasto i tych graczy jest dużo, to pojawia się komunikat
W związku z ograniczeniem ilości tekstu w jednym poście, w przypadku długiej listy, dane zostały podzielone na grupy. Każdą grupę wklejaj jako osobny wpis.
I tutaj pojawia się problem, ponieważ pojawia się okno tylko z jedną grupą do wklejenia (w której jest tylko część graczy wspierających). Przeglądarka Chrome, wersja skryptu 3.8.1
 

DeletedUser26668

Guest
Spróbuj sam podzielić.
Wklej polowe i później do nastepnego posta druga polowe graczy :)
 

DeletedUser29612

Guest
Nie mam z czego podzielić, skrypt wyświetla tylko część graczy, jedną grupę (z tego komunikatu wynika że powinien wyświetlać dwie albo więcej grup przy dużej ilości wspierających)
 

DeletedUser19924

Guest
Tam na pewno nie wyświetlają się wszyscy gracze, którzy wspierają miasto? Jak skopiujesz to sobie na forum/do notatnika, to tam nie ma dwóch grup, które trzeba sobie samemu rozdzielić na dwie tabelki? Tak przynajmniej było wcześniej...aktualnie nie mam jak sprawdzić, bo nie gram aktywnie na żadnym świecie, a czujek nie mam w miastach aż tyle, żeby takie listy wspierających mnie stworzyć :)
 

DeletedUser27444

Guest
Jedną grupę ? Hmmm nawet jak miasto puste to mam ten sam tekst .
Może jednak masz wszystkich ale tylko w danym momencie .
Jeżeli już wcześniej cofnęli lub wsparcia zostały rozbite prze ataki to ich nie będziesz miał w rapku z obrony
 

DeletedUser19924

Guest
Jak miasto puste, to nic nie ma :p

Dlatego ja też piszę, żeby skopiować cały ten tekst do notatnika i sprawdzić, czy nie ma tam dwóch tabelek w bbcode...wklejasz wtedy jedną w poście pierwszym, a drugą w kolejnym, et cetera. Tak to zawsze wyglądało...
 

DeletedUser29869

Guest
Dzisiaj 20 min temu próbowałem wejść w swoją historię punktów. Nic się nie działo, ale coś nagle zablokowało mój system.

Był to ransomware pod tytułem "Polska Policja". Dostałem prawie zawału. Ale o co mi chodzi? Szczerze nie wiem czego to jest wina... ale zawsze tak jest, kiedy wchodzę na ten skrypt i próbuję wejść w cokolwiek, pojawia mi się reklama z hazardu lub stronka do niebezpiecznych stron, a o dziwo mam Adblock Plus ;)

Edit: A nie, przepraszam, tam pojawiło się płaczące dziecko z rozkazem wyłączenia Adblock'a. To już was bardziej "obciąża." :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23405

Guest
Przez ten skrypt można zainstalować sobie wirusa. Zdecydowanie odradzam.
 
Do góry