[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia
Mam
coś się psuje i jak mam włączone równocześnie GRCRT i Norke Kreta lub DIO to się buguje :/
GRCRT+DIO sprawiało że nie widziałem tej aktywności,a GRCRT+Norka sprawiała że nie widziałem całego paska na którym widnieje stan ludności,surki ataki wsparcia rekrutacja itd itp
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Lepiej by 1 skrypt miał wszystkie najlepsze funkcje :p nie wiem po co instalować po 3-4 skrypty gdzie 80% funkcji sie pokrywa
 

DeletedUser19924

Guest
Handel w GRCRT jest jeszcze lepiej skonstruowany...można sobie przesyłać z najbliższych miast, na konkretne jednostki. Słanie surki na cudaki też w GRCRT jest.

DIO, który chyba dał sobie spokój ze skryptem, chyba rzeczywiście do usunięcia.
 

DeletedUser11114

Guest
nawet na forum mi przegladarka siada a przeinstalowałem ją właśnie i tylko grcrt mam zainstalowane :p
 
Mam małe info, wystarczy skasować jakąś wiadomość i kolory wiadomości znikają, trzeba ponownie kliknąć na zakładce wiadomości by kolory ponownie działały.
 

DeletedUser6248

Guest
Mam małe info, wystarczy skasować jakąś wiadomość i kolory wiadomości znikają, trzeba ponownie kliknąć na zakładce wiadomości by kolory ponownie działały.
Poprawione - będzie w najbliższej wersji
Jest też drobny błąd w wycofywaniu polecenia , czasami trzeba 2-3 razy kliknąć krzyżyk na ruchomej ramce :)
Będzie poprawione, gdy tylko zostanie zlokalizowana przyczyna, a to nie występuje 100/100 :/
 

DeletedUser27702

Guest
Witam!
Zrobiłam aktualizację firefoxa i żaden z dodatków mi na nim nie działa...z tego co piszą inni mają tak samo....
 

DeletedUser23967

Guest
Jesteś pewien czy nabijasz tylko posty? :D

Violentmonkey, wsparcie dla UserScriptów dla Opery, tak jak Greasemonkey dla Firefoxa i Tampermonkey Chrome'a.
 

DeletedUser27702

Guest
o to miałam zapytać...to dodatek do opery a nie firefoxa....
 

DeletedUser20114

Guest
Mozilla postanowiła, że w wersji 57 Firefox zostanie gruntownie przebudowany, co poniosło za sobą zmiany w mechanizmach obsługi wtyczek (Mozilla całkowicie zastępuje system rozszerzeń w Firefox, aby dostosować go do standardu rozszerzeń przeglądarki opartego na Google Chrome.).

W rezultacie sposób, w jaki do tej pory skrpty w Firefoksie wchodziły w interakcję z grą, nie jest już obsługiwany.

Na szczęście są 2 dobre wiadomości:
1) aktualizacja GRCRT jest w drodze :)
2) ponieważ nowy FF obsługuje standard rozszerzeń przeglądarki, to faktycznie można na nim zainstalować zarezerwowane do tej pory dla innych przeglądarek Violentmonkey / Tampermonkey
 
Do góry