[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30447

Guest
Witam wszystkich serdecznie

Otóż posiadam dość nietypowy problem z GRCRT, odnosząc się do sprawy jaśniej chodzi o przesuwanie ramki z ruchami wojsk obrazek niżej

1bsRDqzQTaCzQvpQeMQrZQ.png
(co ciekawe można zauważyć "migający" kursor jak przy pisaniu tekstu)

Opis problemu:
Podczas gdy chcę wykonać ową czynność, ramka że tak powiem pozostaje niewzruszona
smiley_emoticons_wallbash.gif
, czasami podczas odświeżenia strony lub ponownego zalogowania udaje mi się przeciągnąć daną ramkę w jedno miejsce, jednak jeśli chcę ponownie gdzieś ją przesunąć już niestety nic nie działa ( przycisk "X" działa bez zarzutu ramka powraca na swoje miejsce ). Natomiast jeśli po jakiejś udanej próbie przesunięcia ramki próbuję wysłać atak/wsparcie, albo mi się nie pojawia dana akcja albo nie mogę jej cofnąć (osobiste spostrzeżenie wszędzie pojawia się migający kursor)

fCMLJlXKQdOTrF3AvjOsjg.png


Przedsięwzięcia jakie poczyniłem :

- Sprawdzałem działanie na każdej z 3 przeglądarek które mam (firefox, chrome i opera) na każdej pojawiał się ten sam błąd
- Aktualnie korzystam z 3 skryptów GRCRT, DIO-TOOLS, Quack Toolsammlung (wiem że dwa ostatnie nie są aktualizowane) uprzedzając pytania czy wyłączałem ramki w innych skryptach - TAK , czy próbowałem tylko na jednym skrypcie - Tak (każdy z osobna sprawdziłem) , czy próbowałem przez różne rozszerzenia dodatków - Tak (na każdej przeglądarce sprawdzałem Greasemonkey, Tampermonkey , Violentmonke) brak skutków
- Próbowałem również sam skrypt GRCRT -chrome (bez potrzebnego Tampermonkey), błąd był ten sam
- Czyściłem również historię przeglądarki, ciasteczka itp.
- Sprawdziłem oczywiście wszelkie aktualizacje dodatków jak i skryptów wypisanych powyżej

Proszę o pomoc, od dłuższego czasu się z tym męczę ;/
hcfsas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30447

Guest
Z tego co słyszałem od innych graczy, również mają problem z przesuwaniem ramki i wysyłaniem akcji(od dłuższego czasu!)... Miło by było gdyby ktoś się tym zainteresował i spróbował odnaleźć źródło problemu, gra bez dobrego celowania staje się strasznie nudna. A myślę że takich twórców GRCRT ze świecą szukać
smiley_emoticons_candle.gif
i jakoś ten problem zdołają rozwiązać
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser20114

Guest
Hej Nigiri jak dotąd nie udało nam się odtworzyć tego zachowania, więc trudno namierzyć jego przyczynę :/

masz zainstalowane jeszcze jakieś inne rozszerzenia w przeglądarce? Jeśli tak, to jakie? Sprawdziłeś, czy sytuacja się powtarza przy wyłączonych wszystkich pozostałych rozszerzeniach?
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie też brak możliwości przesuwania tej ramki, chociaż w ustawieniach mam zaznaczone. Inne skrypty wyłączone.

EDIT: U Quacka z tego co widzę też niezbyt działa...spore problemy, ale coś tam idzie ruszyć. To jednak już nie ten temat :)
 
Ja napiszę tak, jak mam włączone Dio to rzeczywiście ramki nie da się przesuwać, jeśli wyłączę jednak Dio to wszystko działa jak trzeba także to nie wina GRCRT.
 

DeletedUser6248

Guest
Prawdopodobnie rozwiązałem problem ramki z ruchami wojsk. Teraz czas testów.
 

DeletedUser30447

Guest
Z tego właśnie co słyszałem od innych graczy, niektórym działa to jako tako, innym wręcz przeciwnie. Próbowałem różnych metod aby jakoś to usprawnić, niestety nic się nie dało zrobić. Nie jest to aż tak uciążliwe w rozgrywce, a większość graczy z tego nie korzysta także nie dziwię się że więcej tego typu wiadomości nie ma... Nie mniej czekam z niecierpliwością czy coś udało się jednak namierzyć, jeśli okaże się że to jednak wina mojego lapka mówi się trudno ;)
 

DeletedUser6237

Guest
Po updacie firefoxa, greasemonkey nie wykrywa grcrt.
W czym może być problem? wszystko wyczyscilem, skryptów dalej nie wykrywa
 

DeletedUser6248

Guest
Po updacie firefoxa, greasemonkey nie wykrywa grcrt.
W czym może być problem? wszystko wyczyscilem, skryptów dalej nie wykrywa

Nie tyle "nie wykrywa", co znów GRCRTools było szybsze niż mechanizmy gry i u niektórych użytkowników pojawiał się błąd.
Wyeliminowane w wersji 3.15.1 - jeszcze jeden błąd się znalazł :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie mogę konwertować miast z wyspy
Klikając na wyspę->bb-code->generuje czekam czekam i dalej nic
Podgląd poleceń mogę konwertować bez problemów tylko z miastami na wyspie jest jakiś problem
 

DeletedUser19924

Guest
A ja mam taką prośbę...dałoby radę w statystykach umieścić rankingi z poszczególnych światów? Tak jak to było na jednej stronie swego czasu, a strona zniknęła już dawno temu.

PS: Chyba, że gdzieś to jest, a ja nie umiem znaleźć :)
 

DeletedUser19924

Guest
Jakieś dziwne rzeczy mi się dzieją z opcją wyszukiwania miast. Wchodzę w profil danego gracza, klikam miasto i daje wyszukaj. Otwiera mi się okno wyszukiwania, zmieniam w opcjach jedynie, aby wyszukiwało tylko moje miasta.

Przechodzę do najbliższego, chcę z niego wysłać atak/szpiega. Klikam na "szukane miasto" w otwartym oknie. Otwiera mi się niby w grze okno do wysyłania ataków/szpiegów na to miasto. Jedna jak kliknę wyślij atak/szpiega, to leci na zupełnie inne miasto....chyba ciągle na to samo, choć zmieniam miasta "cele".

Czym to może być spowodowane?
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser29557

Guest
Ja nie chcę nic mówić, ale kiedyś jak zainstalowałem GRC to zaciekawiła mnie ta opcja.
Chciałem ją sprawdzić ale w tedy też coś nie działało.
Jak to mówią, chcesz mieć dobrze, to zrób se sam.
Ale potem ludzie mają pretensje że "plagiat" ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj działało, bo korzystałem wielokrotnie...ostatnio długi urlop i jak po nim wróciłem, to coś jest nie halo. Może kwestia jakiejś aktualizacji ostatniej...
 

DeletedUser6248

Guest
Jakieś dziwne rzeczy mi się dzieją z opcją wyszukiwania miast. Wchodzę w profil danego gracza, klikam miasto i daje wyszukaj. Otwiera mi się okno wyszukiwania, zmieniam w opcjach jedynie, aby wyszukiwało tylko moje miasta.

Przechodzę do najbliższego, chcę z niego wysłać atak/szpiega. Klikam na "szukane miasto" w otwartym oknie. Otwiera mi się niby w grze okno do wysyłania ataków/szpiegów na to miasto. Jedna jak kliknę wyślij atak/szpiega, to leci na zupełnie inne miasto....chyba ciągle na to samo, choć zmieniam miasta "cele".

Czym to może być spowodowane?
smiley_emoticons_wallbash.gif

Błąd potwierdzony (i poprawiony) - zapewne wkrótce zostanie opublikowana nowa wersja GRCRTools.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26338

Guest
problemy z potuskiem po aktualizacji wczorajszej , przynajmniej u mnie . W aktualizacji pisali że wystąpią problemy
 

DeletedUser19924

Guest
Jakiej aktualizacji wczorajszej? Ostatnia aktualizacja skryptu była przecież ponad tydzień temu...
 

DeletedUser30447

Guest
Kosmetyczny błąd podczas przesunięcia ramki z ruchami wojsk
smiley_emoticons_verlegen.gif


Problem - trzeba dwa razy najechać na ramkę wysłanego ataku/wsparcia żeby zobaczyć czas (co prawda nie sprawia to nie wiadomo jakiego problemu w rozgrywce, ale przy celowaniu jak dobrze wiecie liczy się każda sekunda
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
)

graficznie wygląda to tak (po najechaniu za pierwszym razem nie pokazuje nam czasu natomiast gdy najedziemy drugim razem kursorem czas pokazuje się jak należy)

1)
QboyvGuVSmm-j_tmnG2avQ.png
2)
dXWGbP3ZQki0dlGb9lk2OA.png
 
Do góry