[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30447

Guest
Problem nadal uciążliwy i nierozwiązany
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
To jest dodatek robiony w wolnym czasie przez kolegów...widocznie nie mają aktualnie czasu na dopracowanie tej kwestii. Inne sprawy też wymagają małej interwencji, a jej nie ma,

Dajmy czas chłopakom, bo to jest ostatni skrypt, nad którym ktoś jeszcze tutaj pracuje...
 

DeletedUser30330

Guest
Kosmetyczny błąd podczas przesunięcia ramki z ruchami wojsk
smiley_emoticons_verlegen.gif


Problem - trzeba dwa razy najechać na ramkę wysłanego ataku/wsparcia żeby zobaczyć czas (co prawda nie sprawia to nie wiadomo jakiego problemu w rozgrywce, ale przy celowaniu jak dobrze wiecie liczy się każda sekunda
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
)

graficznie wygląda to tak (po najechaniu za pierwszym razem nie pokazuje nam czasu natomiast gdy najedziemy drugim razem kursorem czas pokazuje się jak należy)

1)
QboyvGuVSmm-j_tmnG2avQ.png
2)
dXWGbP3ZQki0dlGb9lk2OA.png
Mi nawet nie działa przesuwani tej ramki da się to naprawić jakoś?
 
Najpierw trzeba włączyć w ustawieniach opcję przesuwania listy ruchów :) A jeśli nie działa to sprawdzić czy wersja jest aktualna :)
 
Po aktualizacji ramka wróciła , lecz występuje problem z wyświetlaniem czasu po najechaniu na ruch wojsk , tzn trzeba dwa razy najeżdżać , a to grubo spowalnia celowanie i właściwie łatwiej bez tej ramki
Ta ramka powinna być standardowo w grze , bo tak co którąś aktualizację się psuje.
 

DeletedUser20114

Guest
staramy się nadążać za programistami IG, a ci ostatnio coś jakby intensywniej "ulepszają" coraz to nowsze rzeczy ;)
 
kurcze ten skrypt jest używamy przez większość graczy , powinni to uwzględnić przy każdej aktualizacji.
"ulepszają" - to uda im się zrobić max raz do roku , większość aktualizacji to spowolnienie serwerów.
 

DeletedUser19924

Guest
Dałoby radę wrócić do wcześniejszej kolejności funkcji skryptu w rozwijanym menu? Po ostatniej aktualizacji się pozmieniało i trochę mi to utrudnia życie :) Tak, wiem. Czepiam się pewnie bezpodstawnie, ale może akurat komuś też to przeszkadza. Nie mówiąc o tym, że trochę te nazwy zbyt duże i się rozjeżdża delikatnie/przycięte jest.

Nie da rady zrobić kolejności:
- wyszukiwanie miast
- ABH
- lista miast
- akademia
- info

Przez to przeniesienie złota na prawą stronę trzeba sobie chować stan koszar/portu, aby dostać się do niższych pozycji...tych według mnie najczęściej używanych. A może to tylko przeze mnie?
 
Dałoby radę wrócić do wcześniejszej kolejności funkcji skryptu w rozwijanym menu? Po ostatniej aktualizacji się pozmieniało i trochę mi to utrudnia życie :) Tak, wiem. Czepiam się pewnie bezpodstawnie, ale może akurat komuś też to przeszkadza. Nie mówiąc o tym, że trochę te nazwy zbyt duże i się rozjeżdża delikatnie/przycięte jest.

Nie da rady zrobić kolejności:
- wyszukiwanie miast
- ABH
- lista miast
- akademia
- info

Przez to przeniesienie złota na prawą stronę trzeba sobie chować stan koszar/portu, aby dostać się do niższych pozycji...tych według mnie najczęściej używanych. A może to tylko przeze mnie?

Przyznam racje że info o konwerterze może być na samym dole albo wgl w innym miejscu
 

DeletedUser19924

Guest
Dlaczego nie ma? U mnie normalnie jest, na dwóch światach...
 

DeletedUser29557

Guest
TypeError: Layout.showConfirmDialog is not a function

czyli skrypt wywołuje funkcję która w raz z nową wersją gry już nie istnieje.
... co za tym idzie skrypt przerywa działanie i się nie uruchamia.

Albo skrypt wywołuje funkcję zanim gra jeszcze zdąży ja zadeklarować.

Czeba pisać do autorów, niech to naprawią
strajk.gif
 

DeletedUser20759

Guest
Co się dzieje z potuskiem i norką krecika, zniknęły ikonki z ustawień w grze :eek:
Jak przywrócić skrypty ? :confused:
 
Do góry