[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31164

Guest
Ośmiornica jest.
Nie działa:
-wyszukiwanie miast
-info a aktywności/nieaktywności graczy
-dźwięk ataku

Tylko u mnie?
 

DeletedUser20887

Guest
witam dlaczego nie dzaiła potusek , i zniknęła ośmiorniczka
czy u was działa , czy tylko u mnie się popsuło , przeglądam na Modzilli Firefoxie
 

DeletedUser20114

Guest
niestety, po wielu latach wiernej służby (albo to przez to, że dziś poniedziałek), nasz serwer postanowił zrobić "papa" i przywitać nas z rana krytyczną awarią sprzętową.... :(
Nowe komponenty są już zainstalowane, serwer jest w trakcie odbudowy i przywracania backupów :)
 

DeletedUser20114

Guest
eee aktywna gra to już nie dla mnie
przy Grepo jeszcze mnie (jako tako) trzyma skrypt.
Choć, patrząc po zaangażowaniu ludzi w jego utrzymanie, nie wiadomo jak to będzie wyglądać za jakiś czas.... :rolleyes:
 

DeletedUser33288

Guest
Witam serdecznie.
Po instalacji skryptu w oknie poleceń wyskakuje mi dziwny krzyżyk.
potu.jpg

Kliknięcie w niego nic nie powoduje.
Czy mógłbym się dowiedzieć do czego on służy?
 

DeletedUser27702

Guest
Dlaczego nie działają mapy które są bo sa potrzebne a ich nie ma...jak się coś zaczyna to powinno się to choć utrzymywać na odpowiednim poziomie albo skończyć...
 

DeletedUser6248

Guest
niestety, po wielu latach wiernej służby (albo to przez to, że dziś poniedziałek), nasz serwer postanowił zrobić "papa" i przywitać nas z rana krytyczną awarią sprzętową.... :(
Nowe komponenty są już zainstalowane, serwer jest w trakcie odbudowy i przywracania backupów :)

Teraz nie czekaliśmy aż padnie serwis, ale 2 dyski wymienione :/
Niestety, nie zauważyłem od razu błędu bazy :(
Za chwile się poprawię, tylko backup znajdę....
 

DeletedUser5716

Guest
coś mi nie działa ostatnio , chrome widzi niebezpieczne połączenie. Zainstalowanie teampermonkey i skryptu od nowa i czyszczenie przeglądarki nie pomogło
 
Do góry