1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Grepo 2.0 wyniki głosowania

Dyskusja w 'Lambda' rozpoczęta przez użytkownika qbububu, 4. Lis 2011.

1. qbububu

qbububu Guest

Witam,
    Wg głosów kilkunastu największych sojuszy na wspólnym forum Lambdy większość opowiedziała się przeciw Grepo 2.0 nie wiem skąd te "oficjalne" wyniki, ale większość znaczących graczy z którymi rozmawiam z wielu sojuszy po upgrade 2.0 zakończy grę.
    Proponuję tu zrobić naszą prawdziwą ponad sojuszową ankietę dot. tego czy faktycznie chcemy 2.0 czy nie i zadeklarować pozostanie / odejście w przypadku zmuszenia nas do 2.0.

Ja jestem przeciwny 2.0, w momencie wprowadzenia daję resa.
    pzdr,

2. Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Również jestem przeciw 2.0. Organizatorzy tego głosowania za/przeciw pewnie sami powpisywali wyniki jakie im pasowały.

3. KINGSIZE0

KINGSIZE0

Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Mi tez sie nie podoba pomysl z wprowadzeniem 2.0 :mad: i chyba moge sie wypowiedziec w imieniu mojego sojuszu :D

4. wpgranie

wpgranie Guest

Ja również jestem przeciwny wprowadzenia wersji 2.0

5. Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Cool, ale wplywu na decyzje inno nie macie zadnego... nikt nie ma.

Pozostaje quit jak wgraja nowa wersje

6. Squnqs

Squnqs Guest

=Alexander The Great=, jesteś okrutny! :p
    Daj im chodź na chwilę pomyśleć, że są w stanie coś zmienić :D

No ale niestety Alex ma rację.

7. milczar4

milczar4 Guest

Zgadzam się z KINGSIZE0.
    Gramy w innych sojuszach,ale zrobiliśmy temat skupiający sojusze (ponad połowa Lambdy - mała koalicja) i większość,a nawet duuuuuża większość była przeciw.

Dlatego to jest mała kpina z nas.Nie jesteśmy dziećmi po 5 lat, tu na 1.0 też kupujemy premki! I naprawdę,gdybyśmy chcieli 2.0,to byśmy grali na tych światach.A skoro wybraliśmy 1.0 i gramy tu już rok,to się odrobina szacunku dla woli graczy należy wg mnie.

8. qbububu

qbububu Guest

zmiana będzie środę, w środę znikam z Grepo i już nie zarejestruję się w żadnej grze innogames,

9. mikilodz

mikilodz Guest

na alfie identyczna sytuacja tylko grupujemy sie w jeden sojusz by wspolnie zmienic gre :) i bedziemy sie juz trzymali DALEKO od IGames

10. MuadDib

MuadDib

jak macie jakąś fajną grę namierzoną to poproszę cynk na PW ;)
    z moich doświadczeń wynika, że najmniej pazerną na kasę strategiczną grą przeglądarkową paradoksalnie pozostają Plemiona

11. luzdelsur

luzdelsur

Zdecydowanie tak, tylko to nadal InnoGames :(
    Zachęca jednak profesjonalne podejście administracji gry i moderatorów forum.

Za kilka dni (17.11.) powstaje nowy świat w nowej wersji 8.0 z ciekawą opcją zapraszania znajomych. Ciekawe jest to, że i na plemionach zmiany idą w kierunku określania zasad końca gry na poszczególnych światach. W wersji 8.0 ma być to już norma (chyba).

12. milczar4

milczar4 Guest

Dziękujemy iinogames,że robi wszystko aby popsuć grę ludziom.
    NIe dość,że wbrew woli graczy zrobili 2.0, to jeszcze wczoraj mieliśmy 2 miesiące na cuda,a dziś rano era cudów wkroczyła.
    W związku z tym,że innogames zapomniało,że gra jest dla ludzi,a nie ludzie dla gry będzie miało miłą niespodziankę.
    Na lambda jest robiona wielka akcja kończenia gry - restartu kont.
    Biora w niej udział największe sojusze.
    Także dziękujemy za rok naszej gry,bo było fajnie,ale do wczoraj.
    I niech to da wam do myślenia,że tak się nie robi.
    Lambda niedługo będzie do zamknięcia i dochódu z premek nie będzie:)

I od siebie:
    grałem w plemiona, teraz od roku tutaj.I po tym co firma zrobiłą,to ostatnia gra w jaką grałem z tej firmy.Idziecie tylko na kasę i nie słuchacie ludzi.

Do góry