Grepo 2.0 wyniki głosowania

  • Rozpoczynający wątek qbububu
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
Wg głosów kilkunastu największych sojuszy na wspólnym forum Lambdy większość opowiedziała się przeciw Grepo 2.0 nie wiem skąd te "oficjalne" wyniki, ale większość znaczących graczy z którymi rozmawiam z wielu sojuszy po upgrade 2.0 zakończy grę.
Proponuję tu zrobić naszą prawdziwą ponad sojuszową ankietę dot. tego czy faktycznie chcemy 2.0 czy nie i zadeklarować pozostanie / odejście w przypadku zmuszenia nas do 2.0.

Ja jestem przeciwny 2.0, w momencie wprowadzenia daję resa.
pzdr,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Również jestem przeciw 2.0. Organizatorzy tego głosowania za/przeciw pewnie sami powpisywali wyniki jakie im pasowały.
 

DeletedUser11926

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Mi tez sie nie podoba pomysl z wprowadzeniem 2.0 :mad: i chyba moge sie wypowiedziec w imieniu mojego sojuszu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Ja również jestem przeciwny wprowadzenia wersji 2.0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Cool, ale wplywu na decyzje inno nie macie zadnego... nikt nie ma.

Pozostaje quit jak wgraja nowa wersje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

=Alexander The Great=, jesteś okrutny! :p
Daj im chodź na chwilę pomyśleć, że są w stanie coś zmienić :D

No ale niestety Alex ma rację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Mi tez sie nie podoba pomysl z wprowadzeniem 2.0 :mad: i chyba moge sie wypowiedziec w imieniu mojego sojuszu :D

Zgadzam się z KINGSIZE0.
Gramy w innych sojuszach,ale zrobiliśmy temat skupiający sojusze (ponad połowa Lambdy - mała koalicja) i większość,a nawet duuuuuża większość była przeciw.

Dlatego to jest mała kpina z nas.Nie jesteśmy dziećmi po 5 lat, tu na 1.0 też kupujemy premki! I naprawdę,gdybyśmy chcieli 2.0,to byśmy grali na tych światach.A skoro wybraliśmy 1.0 i gramy tu już rok,to się odrobina szacunku dla woli graczy należy wg mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

zmiana będzie środę, w środę znikam z Grepo i już nie zarejestruję się w żadnej grze innogames,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

na alfie identyczna sytuacja tylko grupujemy sie w jeden sojusz by wspolnie zmienic gre :) i bedziemy sie juz trzymali DALEKO od IGames
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

na alfie identyczna sytuacja tylko grupujemy sie w jeden sojusz by wspolnie zmienic gre :) i bedziemy sie juz trzymali DALEKO od IGames
jak macie jakąś fajną grę namierzoną to poproszę cynk na PW ;)
z moich doświadczeń wynika, że najmniej pazerną na kasę strategiczną grą przeglądarkową paradoksalnie pozostają Plemiona
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

z moich doświadczeń wynika, że najmniej pazerną na kasę strategiczną grą przeglądarkową paradoksalnie pozostają Plemiona

Zdecydowanie tak, tylko to nadal InnoGames :(
Zachęca jednak profesjonalne podejście administracji gry i moderatorów forum.

Za kilka dni (17.11.) powstaje nowy świat w nowej wersji 8.0 z ciekawą opcją zapraszania znajomych. Ciekawe jest to, że i na plemionach zmiany idą w kierunku określania zasad końca gry na poszczególnych światach. W wersji 8.0 ma być to już norma (chyba).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo 2.0 wyniki głosowania

Dziękujemy iinogames,że robi wszystko aby popsuć grę ludziom.
NIe dość,że wbrew woli graczy zrobili 2.0, to jeszcze wczoraj mieliśmy 2 miesiące na cuda,a dziś rano era cudów wkroczyła.
W związku z tym,że innogames zapomniało,że gra jest dla ludzi,a nie ludzie dla gry będzie miało miłą niespodziankę.
Na lambda jest robiona wielka akcja kończenia gry - restartu kont.
Biora w niej udział największe sojusze.
Także dziękujemy za rok naszej gry,bo było fajnie,ale do wczoraj.
I niech to da wam do myślenia,że tak się nie robi.
Lambda niedługo będzie do zamknięcia i dochódu z premek nie będzie:)

I od siebie:
grałem w plemiona, teraz od roku tutaj.I po tym co firma zrobiłą,to ostatnia gra w jaką grałem z tej firmy.Idziecie tylko na kasę i nie słuchacie ludzi.
 
Do góry