Grepo GrepolitańczykPL

  • Rozpoczynający wątek GrepolitańczykPL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam :) Zauważyłem że, istnieje taki dział w którym można się przedstawić. Toteż postanowiłem stworzyć nowy temat. Czekam na pytanka i nie mogę się doczekać :) Napiszę na początek parę zdań na mój temat. Jestem Dominik i lubię grać w grepolis :) W tą zacną grę zacząłem grać od niedawna. Gram na świecie Achilles. Na co dzień gram w piłkę nożną. Lubię słuchać muzyki i bawić ludzi :confused: no i tyle. Czekam na pytanka !! Pozdrawiam, GrepolitańczykPL.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

1. W jaki sposób lubisz bawić ludzi?
2. Skąd pomysł na avatar?
3. Jaką muzykę lubisz?
4. Jak wpadłes na grepo?
5. Achilles to Twój pierwszy i jedyny świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

1. W jaki sposób lubisz bawić ludzi?
2. Skąd pomysł na avatar?
3. Jaką muzykę lubisz?
4. Jak wpadłes na grepo?
5. Achilles to Twój pierwszy i jedyny świat?
1.W sposób pisania różnych głupstw. to zawsze jest zabawne ;) Słowami da się rozbawić, uwiesz.
2.Kiedyś oglądałem film pod nazwą TEDDY. Wprost mnie rozwalił. Piękna oprawa i historia misia i chłopca, którzy razem mieszkali. Otóż drugim argumentem dla którego wybrałem ten avatar to to, że nie miałem pomysłu. Przyszedł mi na pierwszą myśl. No i tak.
3. Zazwyczaj słucham muzyki ESKA. Po prostu miód malina :)
4. No wiecie, kiedyś za czasów istniało i istnieje takie coś jak plemiona. Reklama która była zamieszczona na tamtej grze, przekierowała mnie tutaj. I tak poznałem Grepola.
5. Nie!! Oczywiście teraz pomyślałem żeby spróbować sił a może poczekać na przyjście następnego świata grając na Achillesie. Jak zacząłem grać w grepola pierwszym moim światem była Theta xd.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Również mój pierwszy świat to chyba Theta o ile sie nie mylę:D
1. Zainwestujesz w słownik?:D
2. Co skłoniło Cię do założenia konta na Fo?
3. Ile masz lat?
4. hobby?
5. Gdzie jest Nemoo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Również mój pierwszy świat to chyba Theta o ile sie nie mylę:D
1. Zainwestujesz w słownik?:D
2. Co skłoniło Cię do założenia konta na Fo?
3. Ile masz lat?
4. hobby?
5. Gdzie jest Nemoo?
1. Nie, nie stać mnie :)
2. A bo tak. Lubie troszkę pogadać i podzielić się moją historią. Myślę że, tu znajdę godnych siebie przeciwników jak i przyjaciół :D Głównie jestem tu ze względu, że chciałbym pomagać ludziom.
3. 50:5+21+6-21+3=? oblicz :)
4. Po przeczytaniu mojego pierwszego posta, można stwierdzić że interesuję się piłką nożną oraz lubię słuchać muzyki.
5. Gdzieś tam, za lasami...i górami ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Co Ci się spodobało w Grepolis?
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Grałeś w inne gry tego typu?
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Mówiłeś,że lubisz pomagać ludziom.Chciałbyś dołączyć do Teamu Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo GrepolitańczykPL

Mówiłeś,że lubisz pomagać ludziom.Chciałbyś dołączyć do Teamu Grepolis?
Tak, faktycznie mówiłem. Byłby to dla mnie wielki zaszczyt, lecz nie posiadam wystarczająco dużo czasu by móc zasilić szeregi Team'u Grepolis. Na razie pozostanę zwykłym użytkownikiem, może kiedyś złoże podanie, ale na pewno nie teraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry