Grepo-komiks

DeletedUser19702

Guest
O co tu chodzi?​


Stwórz komiks o tematyce związanej z Grepolis w dowolnym programie graficznym lub narysuj go i zeskanuj.
Konkurs skupia się głównie na tym, co chcecie przekazać słowami, ale również i rysunkiem. Nie wystarczy jednak narysować kilka kresek w 2 minuty, napisać coś, a potem wysłać pracę. By uniknąć takiego obrotu spraw, bierzemy także pod uwagę estetykę prac, a co za tym idzie ten, kto bardziej się postara, ma większą szansę na wygraną.

Zasady i regulamin​

• temat ma być w klimacie Grepolis oraz zgodny z regulaminem portalu GreTime’s;
• komiks może być żartobliwy lub poważny, jednak nie może nikomu ubliżać;
• praca musi być stworzona całkowicie samodzielnie; wszelkie treści z innych stron internetowych traktowane będą jako plagiat;
• komiks musi składać się z minimum 5 części, maksymalnie może mieć ich 15;
• pracę należy wykonać w programie graficznym (np. gimp, paint) lub narysować ręcznie, a następnie zeskanować;
• raz wysłanego komiksu nie można wymienić na inną pracę;
• można dodać tylko jedną pracę, którą zgłaszamy jako wpis na portalu (należy dodać bądź udostępnić w nim link do grafiki).

Poszczególne kroki publikacji wpisu znajdują się tutaj. Kategoria pracy powinna zostać wybrana jako „Konkursy”, a następnie „Grepo-komiks”. Zgłoszenie następuje w momencie kliknięcia przycisku „Zapisz do przeglądu”.

Termin

Konkurs rozpoczyna się 25 września, a ostatni dzień nadsyłania prac to 9 października 2013r. Prace przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Przy założeniu, że nie będzie żadnych komplikacji, wyniki zostaną ogłoszone 12 października.

Opiekunem konkursu jestem ja. Wszelkie pytania należy nadsyłać do mnie jako prywatną wiadomość na Forum lub na Czacie GreTime’s.

Nagrody

one.png
Nagroda rzeczowa

tuu.png
Nagroda rzeczowa

frii.png
Nagroda rzeczowa


Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia oraz zapraszamy do zabawy!
Wasz GreTime’s Team
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo-komiks

Nagroda rzeczowa znaczy co? Smycz "InnoGames"?
 

DeletedUser19702

Guest
Odp: Grepo-komiks

Wybacz, lecz niestety nie możemy ujawniać takowych informacji. Na pewno nagroda będzie adekwatna co do wykonanej pracy.
Także zachęcam. :)

Pozdrawiam. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo-komiks

są już wyniki pytam bo nigdzie nie znalazłem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepo-komiks

Są wyniki jeśli jest ktoś zainteresowany.
 
Do góry