1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Oczekuje na akceptację] GrepoComparer - Porównaj siebie i innych graczy

Dyskusja w 'Skrypty i programy do Grepolis' rozpoczęta przez użytkownika gronnmann, 13. Wrz 2016.

1. gronnmann

gronnmann

GrepoComparer
    GrepoComparer daje ci porównać siebie i innych graczy w prosty sposób.

[​IMG] [​IMG]

Instrukcja
    Po otwarciu programu zastaniesz intuicyjne menu. Pierwsze co musisz zrobić, to wypełnienie pustych pól:

• SERVER - Tutaj wpisujesz na jakim serwerze grasz. W przypadku polskiego Grepolis jest to "pl".
    • WORLD - Tutaj wpisujesz numer swojego świata.
    • USERNAME i USERNAME 2 - Tutaj wpisujesz nick dwóch osób które chcesz porównać
    Po wypełnieniu pustych pól należy przycisnąć duży przycisk "CONFIRM".

Instalacja
    Do uruchomienia programu jest potrzebna Java.

Program ściągniesz tutaj
    Skan VirusTotal: kliknij tu

Autor: gronnmann

O ile będzie zainteresowanie, mogę przetłumaczyć program na polski.

2. DonBeker

DonBeker

A ma to jakiś większy sens? Liczby nie grają, to po pierwsze. Świat, światowi nierówny, to po drugie. Takie porównanie większego sensu nie ma...i pożytku raczej nikomu nie przyniesie.

Oczywiście porównasz każdego, ale wniosków racjonalnych z tego żadnych nie będzie:) Otworzysz sobie dwa okna przeglądarki i profile dwóch graczy i masz takie samo porównanie:)

3. *El Gato*

*El Gato*

dla mnie bezsens, gracze to nie samochody by ich porównywać:p tak jak Don pisał liczby nie grają i nie mają tutaj większego znaczenia

13.png

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Gru 2016
  4. gronnmann

gronnmann

Sam przyznaje, że dużo sensu nie ma. Był to głównie projekt, żeby się lepiej nauczyć Javy. O ile do czegoś się przyda to o ile jacyś koledzy dla zabawy chcą się porównać.

5. *El Gato*

*El Gato*

To ma być projekt odpalany poza grą? Jeśli tak to różne porównania są w intelu, np podboje pomiędzy sojuszami.
    Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności to proponowałbym podpytanie osób które programują. Może coś podpowiedzą.

6. gronnmann

gronnmann

Tak, to jest poza grą. A że intel to potrafi to nie wiedziałem. Sprawdzę stronę :)

7. *El Gato*

*El Gato*

Na pewno są tam porównania w podbojach a czy jeszcze jakieś to nie wiem,dawno nie używałem.

Do góry