[Naprawiony] Grepolimpia

  • Rozpoczynający wątek Makaron11
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Tym razem chciałbym zgłosić błąd dotyczący grepolimpii. Mianowicie chodzi o możliwość wzięcia udziału w konkurencji. Czas, który odmierzał kolejną darmową próbę w momencie gdy doszedł do 0 zaczął odliczać kolejne 24h, zamiast umożliwić udział w konkurencji.
Mam informacje, że to nie dotyczy tylko jednego świata.

Liczę na szybką pomoc.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolimpia

Marakon mam to samo, Już napisałem TICKETA,

To samo jest na KSi i YPSilonie,.,

i pytanie czy będzie zwrot monet zużytych na udziałw konkursie,mimo iż powinien ten 1 raz być darmowy??
 

DeletedUser14643

Guest
Czekałem specjalnie do 24:00 i wchodzę i patrzę a tu pokazuję się że do następnej darmowej próby zostało 23 godziny nie nacisnąłem przypadkowo bo mam nadal ten sam ranking i umiejętności wylogowałem się i wlogowałem i to samo:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolimpia

To samo, widocznie inno liczy na duży zysk małym kosztem, żeby nie zatrudnić więcej ogarniętych z it. Ilu ich tam pracuje? 1? 2? Trzepanie kasy na chorej rywalizacji - dlatego wolę grać całkowicie za darmo, sponsorPAY się przydaje - jednak i oni mają swoje sposoby na robienie w wała użytkownika...

Pytanie do GREPO-TEAM - kiedy wkońcu pozbędziecie się tych wszystkich bugów? Fajna gra, fajny pomysł na event ale wykonanie porównywalne do budowy autostrad w Polsce...

Czekam z niecierpliwością
"uzależniony"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolimpia

Witam,
Tym razem chciałbym zgłosić błąd dotyczący grepolimpii. Mianowicie chodzi o możliwość wzięcia udziału w konkurencji. Czas, który odmierzał kolejną darmową próbę w momencie gdy doszedł do 0 zaczął odliczać kolejne 24h, zamiast umożliwić udział w konkurencji.
Mam informacje, że to nie dotyczy tylko jednego świata.

Liczę na szybką pomoc.
Pozdrawiam.

Niestety czekałem do północy i nie zaliczyło udziału w konkurencji tylko nalicza czas do następnej . Mam nadzieję że to naprawicie.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Grepolimpia

Połączyłem dwa tematy w jeden bo dotyczą tego samego.

Natomiast jeśli chodzi o błąd, to zegar źle odlicza do następnego możliwego startu.

Aby móc kolejny raz za darmo wziąć udział w konkurencji należy odczekać 24 godziny od poprzedniego startu.
Czyli jeśli ktoś wziął udział po raz pierwszy w konkurencji o godzinie 6 rano to kolejny raz za darmo będzie można wziąć udział w tej konkurencji następnego dnia o 6 rano.

W momencie gdy będzie możliwe darmowe wzięcie udziału w konkurencji napis na przycisku pokaże taką informację.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolimpia

Też mam to samo, na Phi.

Jak zwykle błędy które nie zostaną w żaden sposób zrekompensowane, ja się czuje oszukany.
 

DeletedUser8112

Guest
Odp: Grepolimpia

Połączyłem dwa tematy w jeden bo dotyczą tego samego.

Natomiast jeśli chodzi o błąd, to zegar źle odlicza do następnego możliwego startu.

Aby móc kolejny raz za darmo wziąć udział w konkurencji należy odczekać 24 godziny od poprzedniego startu.
Czyli jeśli ktoś wziął udział po raz pierwszy w konkurencji o godzinie 6 rano to kolejny raz za darmo będzie można wziąć udział w tej konkurencji następnego dnia o 6 rano.

W momencie gdy będzie możliwe darmowe wzięcie udziału w konkurencji napis na przycisku pokaże taką informację.


to dziwne co piszesz bo u mnie można o północy każdego dnia bez względu na to o której wezmę udział poprzednim razem. Więc nie trzeba pełnych 24 godzin. Ja mam natomiast inny mega wkurzający problem- nie zalicza mi udziału w olimpiadzie tzn kiedy mam przykładowo pozycję 130 to mimo wyskakującej tabliczki że po wzięciu udziału jestem na miejscu np 100, to jestem na 130 czyli bez zmian. a wynik o wiele lepszy niż poprzednio więc powinna się pozycja zmienić. Już nie raz tak miałam i zamiast miejsca 15 byłam na 300 pozycji ;/
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Grepolimpia

Zgadza się, że teraz o północy jest reset gdyż zostało to naprawione w jednej z mini aktualizacji, która została wgrana w celu poprawienia błędów związanych z grepolympią.

Jeśli chodzi o to co zgłosiłeś to nie spotkałem się z takim przypadkiem jeszcze. Możliwym powodem tego jest to, że wiele osób na raz rozpoczyna udział w konkurencji i po odświeżeniu ranking się już bardzo zmienia. Gdyby ten problem nadal występował załóż proszę nowy temat związany z tym błędem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry