Grepolis międzynarodowy świat!

DeletedUser19498

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

A tak czysto z technicznego punktu widzenia. Wiecie jaki do tego potrzebny byłby serwer?? :D

Nie znam się na technice komputerowej, ale 6 lat temu grałem w gierkę gdzie grał cały świat na jednym serwerze i tam jakoś z tym kłopotu nie było.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Wszystko zalezy od serwera na którym stoi gra. Grepo jest na serwerze polskim, więc gdyby chcieć dorzucić do niego możliwość logowania się całemu światu trzeba by go całkowicie zmienić gdyż nie wytrzymał by takiego przerobu danych.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

To nie jest tak, że dla każdego kraju gdzieś w garażu admina jest stawiane pudełko. Dla obszaru Europy jest jedna serwerownia pod Hamburgiem. W naszej wersji językowej logują się osoby z całego świata więc problem raczej jest w implementacji językowej, która jest przypisana do danego świata w grze. Chcecie potyczki międzynarodowej to skrzyknijcie się na forach gry i wbijcie na jakiś serwer anglojęzyczny, który chyba byłby najbardziej zrozumiały dla wielu.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

No to jak Maraton się skończy to wbijamy do Angoli i jedziemy z Nimi :D
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Hahaha :D Jednak już lecą pierwsze ataki :D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

To nie jest tak, że dla każdego kraju gdzieś w garażu admina jest stawiane pudełko. Dla obszaru Europy jest jedna serwerownia pod Hamburgiem. W naszej wersji językowej logują się osoby z całego świata więc problem raczej jest w implementacji językowej, która jest przypisana do danego świata w grze. Chcecie potyczki międzynarodowej to skrzyknijcie się na forach gry i wbijcie na jakiś serwer anglojęzyczny, który chyba byłby najbardziej zrozumiały dla wielu.

6 lat temu jakoś dało się, aby na 1 serwerze Polak miał polski język, Francuz francuski itd. a teraz się nie da? Ano tak to inna gra była... A INNO jest lata świetlne w te klocki od "mniejszych" konkurentów...
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Podam Ci prosty przykład. 6 lat temu na jednym serwerze było 1000 Polaków, 1000 Anglików itd. Teraz tu jest 100 000 Polaków, 100 000 Anglików itd. Myślę, że to rozwiało Twoje wątpliwości dlaczego jest tak, a nie inaczej z wersjami językowymi.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

A jaki by tam był czas? Przeciez w kazdym kraju jest inny? A przesuniecie czasu? Przecierz nie kadzy kraj przesuwa czas
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Podam Ci prosty przykład. 6 lat temu na jednym serwerze było 1000 Polaków, 1000 Anglików itd. Teraz tu jest 100 000 Polaków, 100 000 Anglików itd. Myślę, że to rozwiało Twoje wątpliwości dlaczego jest tak, a nie inaczej z wersjami językowymi.

Z liczbami trochę przesadziłeś.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A jaki by tam był czas? Przeciez w kazdym kraju jest inny? A przesuniecie czasu? Przecierz nie kadzy kraj przesuwa czas


Bez bonusu byłby świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

hmmm będzie ciekawie :D
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

projekt spoko, powinny być zawody miedzy krajami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

A nie lepiej dać za pół roku jakieś odznaczenia kadra polski :) zobaczy się jak to będzie i jedziemy w każdym kraju tak po 200 osób
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Cześć wszystkim,

Nie mam czasu, by kontynuować ten projekt, więc nie mogę się do zastąpienia, którzy mogą go zakończyć.

Praca:
- Tematy Restart poświęcony każdej społeczności
- Powiedz Around i fora
- Sprawdzić liczbę głosów
- Kiedy masz 1.000 głosów, publikować wyniki na wszystkich przedmiotów na każdym dedykowanym forum
- Wybierz świat, który przeszedł konfiguracje

Mamy 739/1000 głosów, to strzela mało!

Kto jest zainteresowany?
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

fajny pomysl, kiedys gralem na grepolis,net i z tego co pamietam nie bylo tam bonusu nocnego i malo Polakow gralo w mojej okolicy. Z checia powalczylbym w polskich szeregach przeciwko Niemcom czy Ruskim jakby byla taka mozliwosc
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Może mnie ktoś oswiexic? bo jakoś nie rozumiem o co chodzi.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

Ja to tak rozumiem ze chodzi o to zeby zebrac reprezentacje roznych krajow i grac na jednym serwerze....chyba :)

ogolnie fajny pomysl warriora zeby wprowadzic odznake: kadra Polski :) ( po osiegnieciu wyznaczonych wyoskich kryteriow w walce glownie biorac pod uwage predkosci swiatow ) w ten sposob dostajac sie do takiej reprezentacji na przyklad hehehe
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

No tak,ale co to jest:
"Praca:
- Tematy Restart poświęcony każdej społeczności
- Powiedz Around i fora
- Sprawdzić liczbę głosów
- Kiedy masz 1.000 głosów, publikować wyniki na wszystkich przedmiotów na każdym dedykowanym forum
- Wybierz świat, który przeszedł konfiguracje

Mamy 739/1000 głosów, to strzela mało!"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis międzynarodowy świat!

No tak,ale co to jest:
"Praca:
- Tematy Restart poświęcony każdej społeczności
- Powiedz Around i fora
- Sprawdzić liczbę głosów
- Kiedy masz 1.000 głosów, publikować wyniki na wszystkich przedmiotów na każdym dedykowanym forum
- Wybierz świat, który przeszedł konfiguracje

Mamy 739/1000 głosów, to strzela mało!"

Clickage skorzystał z transtalora :p W wolnym tłumaczeniu, nie ma on już czasu na prowadzenie projektu świata międzynarodowego, więc szuka osoby, która chciałaby go zastąpić.

Co trzeba zrobić?
- Odnowić tematy poświęcone temu projektowi, które są dostępne we wszystkich wersjach językowych Grepolis;
- Opowiedzieć o projekcie znajomym oraz forumowiczom;
- Regularnie sprawdzać jaka jest liczba głosów w tej ankiecie;
- Po uzyskaniu 1000 głosów, należy opublikować wyniki na forach wszystkich wersji językowych;
- Wybrać świat, który posiada odpowiednie ustawienia.

Jest już 739 z 1000 głosów, niewiele brakuje :)
 
Do góry