[Omawiane] Grepolis Mobile -BUNT

  • Rozpoczynający wątek Amidamaruu
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam!

Korzystam z grepolis na telefonie (z silnikiem java).Wchodzę na grepolis (wersja mobile) przez operę mini.Chciałbym się zapytać czy wogóle można puścić bunt z grepolis mobile? Mam to zbadane itd. Puszczam bunt ale w raporcie nie mam pokazane czy rozpoczęło się podburzanie do buntu...No a jakgdyby na ślepo puszczać nie będę kolona...
Także byłby ktoś chętny by wyjaśnić mi to? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile -BUNT

Grałem tak z pół roku temu w taki sposób . Na jave nie da się wstawić buntu przez telefon. Jedynie możesz oglądać i czytać forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile -BUNT

Grałem tak z pół roku temu w taki sposób . Na jave nie da się wstawić buntu przez telefon. Jedynie możesz oglądać i czytać forum.

Rozumiem...Ale odkryłem,że chyba bunt wstawiony...Co prawda w raporcie nie jest ukazany napis ,że rozpoczął się bunt ale jest ukazana ikonka buntu (tych szeptów) zamiast ikonki ataku (włócznie)...Czasu nie pokazuje kiedy zacznie się bunt ale skoro bunt się "wstawił" o godz. 18:37 to łatwo obliczyć,że ok. 6:40 kolejnego dnia mogę parkować kolonem :) Jutro się wszystko wyjaśni :)
Jak coś to dam znać,bo to może być przełomowe info :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile -BUNT

Tyle że na java mało kto już gra:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile -BUNT

Teraz są aplikacje specjalne na androida
Ale na jave trochę grałem w grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile -BUNT

Nigdy na naukę nie jest za późno i nie jest on tak skomplikowany jaki się wydaje
 
Do góry