[Nowość] Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Czy jesteś za wprowadzeniem tego usprawnienia?


  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser22600

Guest
Witam,

od początku chciałbym przeprosić za to, jeśli powielam temat ale naprawdę niczego takiego w propozycjach nie widziałem. Niemniej zacznę najlepiej od początku przechodząc do kwestii dla której postanowiłem napisać temat.

Każdy wie, że aplikacja mobilna jest bardzo przydatna, zwłaszcza dzięki powiadomieniom. Niestety, wiele osób (tak jak ja) irytują dźwięki, które są domyślnie ustawione w aplikacji. Nie raz siedzi się i ogląda film, a tu nagle dźwięk niczym huk z armaty. Może śmiesznie to zabrzmi, lecz parę razy mi się udało podskoczyć na krześle jak mi nagle łupnęło powiadomienie o tym, że budynek został ukończony lub jak miasto jest atakowane. Dla mnie osobiście, dźwięki są niedopasowane a przynajmniej zbyt głośne. Nie mieszkam sam i jak takie powiadomienie przychodzi, to w nocy potrafi ono obudzić brata z pokoju obok. Po prostu te dźwięki są bardziej irytujące niż pomocne, ale potrzebne.

Nie każdy też ma chęć (bo się nie zna czy też z innego powodu) grzebania się w telefonie poprzez kasowanie i podmienianie plików w telefonie oraz powtarzanie tego procesu za każdym razem po aktualizacji aplikacji. Tutaj gracz opisał możliwość zmiany dźwięku
Różne aplikacje na androida mają możliwość wybrania swoich dźwięków na powiadomienia (chociażby komunikatory, itd itp) dzięki wbudowanemu selektorowi dźwięku w telefonie - więc technicznie jest to możliwe do wykonania.

Czyli w skrócie: Dodać opcję w mobilnej aplikacji do zmiany dźwięku powiadomień.

Myślę, że propozycja jest zrozumiała dla wszystkich i zyska aprobatę większości głosujących.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Michał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Trafna propozycja, popieram przedmowcę :)

Ja dodałabym jeszcze możliwość podglądu okupacji w wersji mobilnej bo bez tego ani rusz :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Czemu nie, może uniknie się tego spojrzenia ludzi, jak usłyszą ten dźwięk publicznie ;D
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Wielu osobom przeszkadzają takie dźwięki, a tylko parę głosów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Powiadomienia możesz sobie wyłączyć. Ja dostaję tylko powiadomienie o ataku (ale jest to irytujący dźwięk który przydało by się żeby można było go zmienić).
Wchodzisz w ustawienia i tam masz powiadomienia push czy jakoś tak i tam sobie wybierasz jakie powiadomienie chcesz mieć.
pzdr
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Powiadomienia możesz sobie wyłączyć. Ja dostaję tylko powiadomienie o ataku (ale jest to irytujący dźwięk który przydało by się żeby można było go zmienić).
Wchodzisz w ustawienia i tam masz powiadomienia push czy jakoś tak i tam sobie wybierasz jakie powiadomienie chcesz mieć.
pzdr

Ja wiem to, że można wyłączyć (niestety u mnie nie zawsze to działa), ale niestety mimo wszystko dźwięki są głośne ale zbyt irytujące. Siedzisz w parku i mina przechodniów po tym jak to powiadomienie przychodzi, bezcenna. :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis Mobile - Możliwość zmiany dźwięków powiadomień.

Propozycja została zaakceptowana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry