[Naprawiony] grepolis mobile

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ok, problem jest następujący:
wersja mobilna już działa, da się wejść na stronę pl.grepolis.com/mobile.
jednak po zalogowaniu i wybraniu odpowiedniego świata pojawia się kilka obrazków, m.in: wyspa, raporty, wiadomości, premium itd.

problem leży w tym, że nie da się kliknąć w żaden obrazek.
jedynym obrazkiem który przeładowuje stronę po kliknięciu jest... "wyloguj się". najmniej potrzebna opcja akurat.

używam telefonu LG Swift z androidem 1.6 przeglądarka opera mini.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

Mam tak samo testowane na Nokia C5-03 i HTC Wildfire s problem na obu tel ten sam co wyzej..
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

ja mam lg swift android 2.1 i na przeglądarce z andka działało dziadowsko ale jeszcze jako tako lecz za 2 razem już nawet się zalogować nie chciało a na operze to tak jak u gościa powyżej kompletny chłam na świecie achilles i każdym innym!!!!!!
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: grepolis mobile

Mi najpierw działalo, teraz wyświetla się:
Result of expression
'GM.model.Player.isInitialized'
[[objectobject]]is not a function

Sprawdziłem i na ang wersji działa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

Ja mam samsung Wave S8500 BadaOS i do tej pory normalna wersja działała a teraz mobilna nie chce się wczytywać. Wyskakuje tylko żółte tło strony i nic więcej. Nawet jak próbuję wejść normalnie to przekierowywuje mnie na pl.Grepolis/mobile/. Do kitu coś jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

Ja tam to odpalam na Firefoksie 7 dla PC ;)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: grepolis mobile

Mam tak w Opera Mini, ale w Opera Mobile jest już dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

ok, problem jest następujący:
wersja mobilna już działa, da się wejść na stronę pl.grepolis.com/mobile.
jednak po zalogowaniu i wybraniu odpowiedniego świata pojawia się kilka obrazków, m.in: wyspa, raporty, wiadomości, premium itd.

problem leży w tym, że nie da się kliknąć w żaden obrazek.
jedynym obrazkiem który przeładowuje stronę po kliknięciu jest... "wyloguj się". najmniej potrzebna opcja akurat.

używam telefonu LG Swift z androidem 1.6 przeglądarka opera mini.

Mam to samo na mini , na opera mobile wyskakuje jakiś błąd i jest tylko pomarańczowe tło .
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

teraz przez to pseudo ułatwienie już wogóle na telu nie mogę na grepo wejść bo na opeze mini nie warto nawet się logować a w podstawowej nie reaguje przycisk aby przełączyć na pełną wersje i teraz jest 100% gorzej niż było wcześniej
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: grepolis mobile

Sprawdziłem kilka przeglądarek, oto moje wyniki:

Weszło tylko raz:
-Boat Browser
-Boat Browser mini
-Dolphin
-Dolphin Mini
-Maxthon
Nie działa w ogóle:
-Ninesky
-Skyfire
-Systemowa
-Opera Next
Z problemami, wolno ale działa Opera mobile.
 

DeletedUser13672

Guest
Odp: grepolis mobile

no ja zrobilem tak, napisalem do suportu ze nic nie dziala albo tak ze sie nie da grac. potem zrobilem rozeznanie wsrod swoich i wyszlo ze tak naprawde to dzialaja tylko iPhony ale tu niespodzianka..na normalnej stronie a nie na mobile. koledzy ktorzy do mnie pisali podali ze nokie, samsungi , lg, blackberry , sony ericssony nie dzialają. najlepsze jest to ze dopuki nie uruchomiono tej niby sprawdzonej strony mobile to wszytko było ok, a teraz to nie dziala ani normalna ani nowa. porazka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

działa na opera mini.!
telefon lg gt500 też miałem ten problem, ale znalazłem rozwiązanie. jak zalogujecie się i wyświetl się strona główna należy zmienic w przeglądarce widok na mobilny i można wejść do gry. można grać na takim widoku bądz wyłączyć mobilny widok i cieka! warunek jest jeden nie należy wychodzić na stronę główną jezeli nie mamy widoku mobilnego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

używam 3GS i safari działa świetnie
z kilkoma błędami:
kiedy odpowiadasz na wiadomość to wysyła jako nową wiadomości a nie odpowiedz
brak podglądu do rankingu oraz brak widoku na mapę utrudnia ataki na inne wyspy
brak możliwość handlowania z wioskami rolniczymi
Pozostałość działa bardzo dobrze i miło jestem zaskoczony
 

DeletedUser7318

Guest
Odp: grepolis mobile

działa na opera mini.!
telefon lg gt500 też miałem ten problem, ale znalazłem rozwiązanie. jak zalogujecie się i wyświetl się strona główna należy zmienic w przeglądarce widok na mobilny i można wejść do gry. można grać na takim widoku bądz wyłączyć mobilny widok i cieka! warunek jest jeden nie należy wychodzić na stronę główną jezeli nie mamy widoku mobilnego.

jak to zrobic bo nie widze tam takiej opcji jak widok mobilny? Rozumiem ze loguje sie normalnie w starej wersji grepolis, a potem jak zaloguje sie zmieniam, ale nie wiem gdzie jest ten przycisk:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

czy problem z grepolis mobile został zgłoszony?
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

No mnie udało się wejść przez operę mini w trybie jedno kolumnowym . Potem na stronach można zmieniać widok ale tylko na danej stronie
 

DeletedUser7318

Guest
Odp: grepolis mobile

Nie wiecie czy ten problem zostanie naprawiony?
 

DeletedUser

Guest
Odp: grepolis mobile

ok, problem jest następujący:
wersja mobilna już działa, da się wejść na stronę pl.grepolis.com/mobile.
jednak po zalogowaniu i wybraniu odpowiedniego świata pojawia się kilka obrazków, m.in: wyspa, raporty, wiadomości, premium itd.

problem leży w tym, że nie da się kliknąć w żaden obrazek.
jedynym obrazkiem który przeładowuje stronę po kliknięciu jest... "wyloguj się". najmniej potrzebna opcja akurat.

używam telefonu LG Swift z androidem 1.6 przeglądarka opera mini.

zmień w ustawieniach swojej przeglądarki na "WIDOK KOLUMNOWY", czy coś takiego, bedziesz miał napisy w kolumnie, problem w tym że nie ma zakładki SOJUSZ. reszta działa tylko trzeba sie przyzwyczaić
 
Status
Zamknięty.
Do góry