Grepolis Score

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat jednej z planowanych nowości w grze - Grepolis Score. Więcej na ten temat przeczytacie w ogłoszeniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Grepolis Score

Nie wiem czy dobrze doczytałem, ale Grepolis Score mają być przydzielane za odznaczenia i tak zamiast nic nie wartych odznaczeń będziemy mieli nic nie warte punkty za te odznaczenia?
Czy będą jakieś nagrody z tym związane, bo jeśli nie to chyba za wiele się nie zmienia.
 
Odp: Grepolis Score

zamiast zająć się czymś co by naprawde pomogło , to jakieś nic nie warte nowości , pewnie zaraz dodadzą jakieś dodatki by złoto miec na co wydawać
 
Odp: Grepolis Score

A ja tam lubię odznaczenia i kolekcjonowanie takich dodatków, niby nic niewartych dla innych :)
 
Ostatnia edycja:
Odp: Grepolis Score

dla mnie totalna głupota, jeśli już inno chce do czegoś w tym pomyśle zachęcić to jedynie do wydawania jeszcze większej kasy na gre

walka o blachy? a może bardziej walka o to kto więcej złota wyda by tą blaszkę zdobyć? zamiast planować takie byle co lepiej niech zatrudnią lepszych programistów i naprawią w końcu te błędy zgłaszane od lat a kasę zamiast inwestować w ludzi od wymyślania takich głupot niech zainwestują w lepsze serwery
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Grepolis Score

Ta, może jeszcze jeden konkurs fotograficzny zróbcie, temat "ja i moje odznaki". Takie selfi będzie zajebiste.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Grepolis Score

jeśli te punkty grepolis będą cokolwiek warte, a nie będą znaczyć tyle co punkty reputacji na FO czyli nic, to ludzie będą raczej grać na tych samych nickach na kolejnych światach, i to jest jedyna zmiana. czyli, że jak wchodzisz, to widzisz mnie więcej kto gra. I to jest chyba jedyna konsekwencja zmiany, o ile oczywiście punkty grepo będa coś dawały.
Ale zgadzam się z kolegami - od 3 lat zapowiadacie zmiany zakończenia gry, i nic się nie dzieje. To jest żenujące samo w sobie. napiszcie lepiej uczciwie , że macie gdzieś produkt pt. grepolis, że nie będziecie w niego specjalnie inwestować i nic na co gracze naprawdę długo czekają i co podniosłoby atrakcyjność rozgrywki sie nie stanie, i serwery tez będe tak dziadowskie jak są, az się nie rozpadną ze starości.

Albo wymyślcie grę wzorowaną na tej, tylko bardziej nowoczesną i atrakcyjną. Bo żeby nic nie robic dla własnych klientów i czekac aż pójda do konkurencji to jest nie do zrozumienia.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis Score

Nie wiem czy dobrze doczytałem, ale Grepolis Score mają być przydzielane za odznaczenia i tak zamiast nic nie wartych odznaczeń będziemy mieli nic nie warte punkty za te odznaczenia?
Czy będą jakieś nagrody z tym związane, bo jeśli nie to chyba za wiele się nie zmienia.

Póki co nie ma w planach nagród za konkretne odznaczenia lub za osiągnięcie odpowiedniej liczby Punktów Grepolis, ale jesteśmy otwarci na sugestie :) Co według was byłoby dobrą nagrodą? Pomyślałam o bonusach dopasowanych do odznaczeń, np. za nieustępliwego wojownika - ulepszony atak, za chleb i igrzyska zmniejszenie kosztu/czasu organizacji wydarzeń w agorze.

Ale zgadzam się z kolegami - od 3 lat zapowiadacie zmiany zakończenia gry, i nic się nie dzieje. To jest żenujące samo w sobie. napiszcie lepiej uczciwie , że macie gdzieś produkt pt. grepolis, że nie będziecie w niego specjalnie inwestować i nic na co gracze naprawdę długo czekają i co podniosłoby atrakcyjność rozgrywki sie nie stanie, i serwery tez będe tak dziadowskie jak są, az się nie rozpadną ze starości.
Realizujemy plan rozwoju, w którym była mowa między innymi o odznaczeniach na początku tego roku. Zmiana zakończenia gry na świecie również jest w planach, jednak na razie nie wiemy w którym kwartale zostanie to zrealizowane. Czekamy obecnie na plan na drugi kwartał 2016, który powinien wkrótce zostać opublikowany.
 
Odp: Grepolis Score

Ja bym proponował w zależności od odznaki odpowiednią ilość złotka. Wtedy to by miało sens
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Grepolis Score

Póki co nie ma w planach nagród za konkretne odznaczenia lub za osiągnięcie odpowiedniej liczby Punktów Grepolis, ale jesteśmy otwarci na sugestie :) Co według was byłoby dobrą nagrodą? Pomyślałam o bonusach dopasowanych do odznaczeń, np. za nieustępliwego wojownika - ulepszony atak, za chleb i igrzyska zmniejszenie kosztu/czasu organizacji wydarzeń w agorze.


Realizujemy plan rozwoju, w którym była mowa między innymi o odznaczeniach na początku tego roku. Zmiana zakończenia gry na świecie również jest w planach, jednak na razie nie wiemy w którym kwartale zostanie to zrealizowane. Czekamy obecnie na plan na drugi kwartał 2016, który powinien wkrótce zostać opublikowany.

Co do punktów za odznaczenia to może sugestia guzika jest najlepsza, że złoto. I to nie chodzi o wyciąganie od INNO złota, tylko pomyślcie:
jeśli doświadczenia poprzednich światów na danym nicku mają sie liczyć, co mi się podoba, to gracze nowi już w ogóle nie będą mieli szans z tymi starymi i doświadczonymi, skoro tamci będą jeszcze posiadać wszystko ulepszone. Wtedy musiałyby światy być podzielone na poziomy, i każdy mógłby decydować na którym chce grać - to moze byłoby ciekawe. Ale mnie martwi zupełnie coś innego - z jednej strony miło, ze coś robicie. Z drugiej z tego co piszesz, to jest takie wymyślanie bez głębszego planu i wizji kierunku ewolucji gry. Wprowadzacie punkty za grę, ale nie wiecie do czego to ma służyć. Przecież jak chcecie rozwijać grę, to to powinno być - przynajmniej Wam wiadomo ( nam możecie robić niespodzianki). To wygląda własnie na to, że nie chcecie niczego zmieniać i ulepszać poza wprowadzeniem nowej odznaki, czy innym kosmetycznym zabiegiem. Fajnie byłoby jakby i wprowadzenie nowych zasad co do rolnych wiosek, i te punkty o których rozmawiamy służyły jakimś zmianom w konkretnym kierunku, np. sposobowi zakończenia świata.
btw.
To, że w połowie kwietnia nie macie planu na drugi kwartał, to potwierdza tylko smutne przypuszczenie, że sa to wszystko robione na kolanie chaotyczne plany i pozorne ruchy. Ja tego nie pisze w kierunku polskiego teamu, to wy tam tylko pracujecie, ale nie znam firmy gdzie plany na dany kwartał na jego początku nie byłyby znane. W takiej sytuacji ludzi odpowiedzialnych za plany się wymienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24708

Guest
Odp: Grepolis Score

mi sie ten pomysł podoba ;D mozna też pomyśleć nad tym że gracz który osiagnie najwiecej pkt score trafi na jakaś Ściane chwały badz dostanie złoto...
 
Odp: Grepolis Score

mi sie ten pomysł podoba ;D mozna też pomyśleć nad tym że gracz który osiagnie najwiecej pkt score trafi na jakaś Ściane chwały badz dostanie złoto...

Według tego rozumowania za zdobywanie miejsc w rankingach(brak realnych nagród)będziemy otrzymywać odznaczenia (brak realnych nagród) , dzięki którym z kolei zdobędzie się punkty Grepolis Score (brak realnych nagród) i DZIĘKI TYM GS dostaniemy się na Ścianę Chwały!!!Która też nic nie daje.


b5o4zo.jpg

Naprawdę szacun takiego nieskończonego koła to sam bym nie potrafił stworzyć
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Grepolis Score

Według tego rozumowania za zdobywanie miejsc w rankingach(brak realnych nagród)będziemy otrzymywać odznaczenia (brak realnych nagród) , dzięki którym z kolei zdobędzie się punkty Grepolis Score (brak realnych nagród) i DZIĘKI TYM GS dostaniemy się na Ścianę Chwały!!!Która też nic nie daje.


b5o4zo.jpg

Naprawdę szacun takiego nieskończonego koła to sam bym nie potrafił stworzyć
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

To jest gra a nie praca... nie za wszystko musza być realne nagrody.. jak chcecie mieć realne to w sojuszach sobie konkursy róbcie i bawcie sie ... Ja nie potrzebuje realnej nagrody by dobrze sie bawic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Score

A czy Inno wymyślił też sposób aby te nagrody były sprawiedliwie przyznawane? fakt patologii rozbijania swojego wojska na sobie aby zgarnąć blaszki np atakującego czy obrońcy dnia, czy wyrobić top1 atakujących czy top1 obrońców?
może wprowadzenie punktów ujemnych za rozbijanie wojsk na sobie by troszkę ograniczyło to co się dzieje na serwerach, bo apogeum rozwalania wojsk sojuszowych na sobie osiągnięte było na Retimno w słynnym OZ, a takie punkty jednak przyznane na - byłyby sensowne, ale cwaniaki pewnie postanowiłyby wyskakiwać z sojuszy żeby sobie nabić, tyle że wtedy byłoby to już bardziej widoczne po przyroście pkt w czasie przebywania poza sojuszem

( fakt rozbicia kilku transów nikogo nie zaboli ale rozbicie 70 zagród wojska pięknie by w rankingu takiego delikwenta obniżyło + blaszka za samobója ) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Grepolis Score

A czy Inno wymyślił też sposób aby te nagrody były sprawiedliwie przyznawane? fakt patologii rozbijania swojego wojska na sobie aby zgarnąć blaszki np atakującego czy obrońcy dnia, czy wyrobić top1 atakujących czy top1 obrońców?
może wprowadzenie punktów ujemnych za rozbijanie wojsk na sobie by troszkę ograniczyło to co się dzieje na serwerach, bo apogeum rozwalania wojsk sojuszowych na sobie osiągnięte było na Retimno w słynnym OZ, a takie punkty jednak przyznane na - byłyby sensowne, ale cwaniaki pewnie postanowiłyby wyskakiwać z sojuszy żeby sobie nabić, tyle że wtedy byłoby to już bardziej widoczne po przyroście pkt w czasie przebywania poza sojuszem

( fakt rozbicia kilku transów nikogo nie zaboli ale rozbicie 70 zagród wojska pięknie by w rankingu takiego delikwenta obniżyło + blaszka za samobója ) :)

najlepiej global na ip ;) to najlepsza nagroda dla pompujących sztucznie rankingi
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Grepolis Score

najlepiej global na ip ;) to najlepsza nagroda dla pompujących sztucznie rankingi


Tobie należy się global za Twoje nerwowe podejscie
przesmiewca.gif


Ale tak serio.. Moim zdaniem uchonorowanie gracza za osiagniecia ogólne...np.. gracze z danego swiata by wybierali go.. i on trafi do specjalnej komnaty chwały..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Score

Tiaaa...wygrywanie na zasadzie, kto ma więcej kolegów ma akurat największą wartość.
 
Do góry