Grepolis Score

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Score

Jeśli chodzi o jakieś rekordy to początkowo serwery jechały nawet do prawie 3 lat,jeżeli chodź o wolne systemy,
Jeżeli chodzi o taką równa walkę do końca to jeden gracz poleciał do 12mln w ataku,nie żadne wybijanie sobie woja,jak to robią teraz pod koniec serwera.Oczywiście na 1.0.

Teraz ,jak serwer już się kończy, to gracze otrzymują gratulacje za wybudowanie EC ,a kiedyś gratulowano że się dotrwało do końca hehe
Kiedyś jak serwer wpada w magiczne 2 lata to ożywa handel kontami,znaczy się rozdawało się konta ,bo było pełno rezygnacji(Nawet do 50 kont rocznie osobiście rozdawałem z jednego serwera). A teraz ? jak gram na 3 światach,to piszą że jestem nienormalny.
Kiedyś jak się zaczynało serwer to użytkownik do swojej żony mówił,kobieto wracam za około 2 lata.Kobiet wcale w tej grze nie widywano :D A teraz ? Gryzą na FO co się da.
Oczywiście żart z tymi kobietami.


Po prostu,gdy EC się zaczęło to było koniec z rzeźnią i tyle.Każdy kto grał sprzed wersji 2.0 napisze że było lepiej :p A jak już się zaczęło z tymi fonami to jakaś masakra się zrobiła.

I się bardzo cieszę ze nie przegapiłem prawie żadnego wolnego świata z tych początków :D teraz już nikt do tego wrócić nie może :p chyba że pamięcią.

PS:I raczej na cud nie liczcie,gra nie stanie się lepsza jak już była.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24708

Guest
Odp: Grepolis Score

ehhh/.. czyli Jednak Grepolis Score nic nie wniesie do gry xD
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Grepolis Score

ehhh/.. czyli Jednak Grepolis Score nic nie wniesie do gry xD
Według mnie wniesie mały wzrost zadowolenia wśród części graczy i zachęci do zostania przy grze na dłużej, niskim nakładem pracy z ich strony, po co mają wprowadzać nowe zakończenie gry na którym myślą 3 czy 4 lata, czy zrównoważenie budynków specjalnych, które miało zostać wprowadzone przy okazji zmiany w jednostkach, skoro wystarczy dodać grepolis score z którego nowi gracze z pewnością będą zadowoleni i prawie nikt nie będzie na to narzekał, ewentualnie uzna za bezsensowną zmianę.
 
Odp: Grepolis Score

A z tymi budynkami specjalnymi to prace jeszcze trwają ,czy umarło to śmiercią naturalną ?? Ciekawa opcja. Teraz agresorzy budują łaźnie i posąg. bobowie zaś teatr i wyrocznie.
 
Do góry