Grepolis Team

  • Rozpoczynający wątek Wszechmogący
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A czy my narzekamy? Raczej nie. Chyba mógł by zapanować ład i porządek odnośnie Teamu, i chodzi nam tutaj właśnie oto, kto jest GA, SGO, GO na danym świecie. Chyba aż tyle wysiłku taki wpis nie będzie kosztować.
 

DeletedUser

Guest
Taka osoba nie musi grać ;D Podstawą są też znajomości :D


Tu się nie liczy kogo się zna, kogo nie, jak ktoś z Teamu złamie regulamin jest karany według regulaminu, nie ma tu sytuacji że uchodzi płazem coś komuś, bo ma znajomości.
Napisał Pan o tych znajomościach to po co pisać kto jest na jakim świecie, przecież cały team się zna...
 

DeletedUser

Guest
pięknie :) ale ja nadal nie mam odpowiedzi na moje pytanie - dlaczego jest objęte wielką tajemnicą, kto na którym świecie ?
czy to wielki problem napisać np: xyz- świat beta
abc-świat dzetha
345-świat theta ?
czy to naprawdę stanowi problem ?
jest tyle dziwnych tematów- ten w porównaniu z niektórymi wydaje mi się bardzo naturalny. Nawet wchodząc do jakiegokolwiek urzędu widać na drzwiach tabliczkę z wizytówką pracownika (opiekuna działu) ? dlaczego się boicie ujawnienia ?
 

DeletedUser

Guest
Cały Team się zna ;) Ale dlaczego my nie możemy Was poznać? :D I nie chodzi nam o: KLiK, KLiK & KLiK. Jakbyście chcieli już dawno powstała by przez Was inicjatywa tego tematu, co ja właśnie poruszyłem.
 

DeletedUser

Guest
Cały Team się zna ;) Ale dlaczego my nie możemy Was poznać? :D I nie chodzi nam o: KLiK, KLiK & KLiK. Jakbyście chcieli już dawno powstała by przez Was inicjatywa tego tematu, co ja właśnie poruszyłem.

Co do poznania są tematy o nas... A co do tego na jakim świecie kto gra to ta wiedza jest zbyteczna. Wiadomo jest kto jest w teamie, a to ze nie ma rozróżnienia na światy to szczegół.

Jak zaczął sie temat znajomości to ta lista wam jest potrzebna po to żeby wiedzieć komu się podlizywać, słodzić, żeby można było oszukiwać w grze lub łagodniej być traktowanym? <wyszło mi tak po tym jak napisałeś o teamie, a potem nagle o znajomościach>
 

DeletedUser

Guest
No nie ładnie- cios poniżej pasa- jakie podlizywanie się , jakie znajomości ?
My chcemy wiedzieć tylko, czy na pewno żaden admin opiekujący się danym światem, na nim nie gra. Nic po za tym. Wolno nam zadać takie pytanie , a Waszą powinnością jest odpowiedzieć na nie dokumentując to. To nie jest prywatna gra adminów tylko ogólnie dostępna gra przeglądarkowa. Chcemy wiedzieć czy gra się tu fair
 

DeletedUser

Guest
I dlaczego zaczynacie odbiegać od tematu? Co z odpowiedzią na pytanie marika24 ? Najlepiej jest odbiec od odpowiedzialności :D
 

DeletedUser

Guest
No nie ładnie- cios poniżej pasa- jakie podlizywanie się , jakie znajomości ?
My chcemy wiedzieć tylko, czy na pewno żaden admin opiekujący się danym światem, na nim nie gra. Nic po za tym. Wolno nam zadać takie pytanie , a Waszą powinnością jest odpowiedzieć na nie dokumentując to. To nie jest prywatna gra adminów tylko ogólnie dostępna gra przeglądarkowa. Chcemy wiedzieć czy gra się tu fair

Temat został zaczęty przez kogoś innego. Ja napisałam co wywnioskowałam z tego. Gra ma swój regulamin i jest zabronione dla teamu żeby grać na tych światach którymi się opiekują. Jest osoba odpowiedzialna za Team które pilnuje tego.
 

DeletedUser

Guest
Tak, temat został zaczęty przez kogoś innego, a nie zauważyłem jeszcze do tej pory ani jednej kompetentnej odpowiedzi. Ciągle odbiegacie od tematu.
 

DeletedUser

Guest
Tak, temat został zaczęty przez kogoś innego, a nie zauważyłem jeszcze do tej pory ani jednej kompetentnej odpowiedzi. Ciągle odbiegacie od tematu.

Kompletnie nie rozumiem do czego może to służyć. Nie rozumiem też po co pojawiają się tu zdania w stylu "żeby mieć pewność, że admini nie graja na tych samych światach, którymi się opiekują". Przecież wyraźnie było napisane, że NIE GRAJĄ. Jak wy już widzicie teorie spiskowe i chęć przejmowania przez adminów światów za pomocą znajomości tudzież własnej funkcji... Nie rozumiem w każdym razie. Nawet jeśli, to byłaby to bardzo mała grupa osób, co w porównaniu z masa oszustów, z którymi administracja zazwyczaj walczy wychodzi marnie.

Ps.: Zdanie "co macie do ukrycia?" mnie powaliło. : ) Jesteście niemożliwi...
 

DeletedUser

Guest
Kompletnie nie rozumiem do czego może to służyć. Nie rozumiem też po co pojawiają się tu zdania w stylu "żeby mieć pewność, że admini nie graja na tych samych światach, którymi się opiekują". Przecież wyraźnie było napisane, że NIE GRAJĄ. Jak wy już widzicie teorie spiskowe i chęć przejmowania przez adminów światów za pomocą znajomości tudzież własnej funkcji... Nie rozumiem w każdym razie. Nawet jeśli, to byłaby to bardzo mała grupa osób, co w porównaniu z masa oszustów, z którymi administracja zazwyczaj walczy wychodzi marnie.

Ps.: Zdanie "co macie do ukrycia?" mnie powaliło. : ) Jesteście niemożliwi...

Widzę Nemedis że założyłeś konto na forum po to, by jeszcze bardzie odbiec od tematu ;-)

Czekamy na admina który odpowie na pytanie, dlaczego nie może być ujawnione kto operuje grą na danym świecie. We wszystkich grach browserowych są takie informacje, no tylko nie tu. Czekam na kompetentną odpowiedź, a nie jak dotąd, spam.


co jest spamem, a co nie decyduje akurat administracja i moderatorzy forum i odpowiednio sie zajmuja takowymi wiadomosciami. Do tego ten post nic nie wnosi do tematu wątku, więc mógłby być potraktowany jako spam - zdanie, że nie jest to "ujawnione" przewija się już po raz kolejny w Twoich postach - nie było żadnego konkretnego powodu czemu miało by to być podane, po za tym, że "u innych tak jest". Przykro mi, ale my to nie inni.
krzyzakp

p.s. edycja postu żeby nie spamować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
>Nigdzie też nie jest powiedziane , że Wasz przydział ma być tajny.

>Wy pilnujecie regulaminu- przecież forum jest po to, by móc zmienić regulamin , podać propozycje- nawet konstytucje są zmieniane.:p

>Spam- najwięcej spamują tu ci , którzy nie chcą odpowiedzieć wprost na nurtujące nas pytania . unikając odpowiedzi tworzą spam
 

DeletedUser4

Guest
Nigdzie nie jest powiedziane, ze nasz przydział ma być oficjalny.
Jest jakaś różnica, kto jaki świat obsługuję? NIE.
Więc w czym problem? W przypadku nie kompetencji można zgłosić taką osobę odpowiednimi kanałami (zgłoszenie do supportu).
 

DeletedUser

Guest
Nigdzie nie jest powiedziane, ze nasz przydział ma być oficjalny.
Jest jakaś różnica, kto jaki świat obsługuję? NIE.
Więc w czym problem? W przypadku nie kompetencji można zgłosić taką osobę odpowiednimi kanałami (zgłoszenie do supportu).

Owszem nigdzie tego nie ma napisanego, bo sobie nie napisaliście :D
Różnicy wielkiej nie ma, kto jaki świat obsługuje. Ale nie rozumiem, dlaczego nie chcecie tego ujawnić, jakoś na plemionach jest to wprowadzone i co? Korona komuś z głowy spadła? A tutaj chcecie coś najwyraźniej ukryć, ale spoko. Racja zawsze musi być po Waszej stronie :D
 

DeletedUser

Guest
Owszem nigdzie tego nie ma napisanego, bo sobie nie napisaliście :D
Różnicy wielkiej nie ma, kto jaki świat obsługuje. Ale nie rozumiem, dlaczego nie chcecie tego ujawnić, jakoś na plemionach jest to wprowadzone i co? Korona komuś z głowy spadła? A tutaj chcecie coś najwyraźniej ukryć, ale spoko. Racja zawsze musi być po Waszej stronie :D



Na bogów... A tobie korona z głowy spadnie jak administracja nie spełni zachcianki? To nie plemiona. Ja wiem, że to trudno wbić sobie do umysłu, przykre, straszne i niedobre... Ale plemiona to inna gra. I to co tam jest nie musi być tutaj. Natomiast ponownie wychodząc ze zdaniem "macie coś do ukrycia" przyprawiacie mnie (teraz ty akurat) o zawał. Tak, tak, oni wszyscy na pewno nic tylko snują plany przejęcia światów za pomocą własnych admińskich możliwości i znajomości... Nie wiem jak ty to sobie akurat wyobrażasz, ale wierze, ze masz bujną wyobraźnie i umysł chłonny na teorie spiskowe. : >

Że też takich pierdół się czepiać trzeba. Skoro "czemu nie" pokazują to "czemu tak" powinni?

Bzdurzysz. Ty i koledzy od rzekomych spisków.

Pozdrawiam ze świata muminków.
 

DeletedUser4

Guest
Owszem nigdzie tego nie ma napisanego, bo sobie nie napisaliście :D
Różnicy wielkiej nie ma, kto jaki świat obsługuje. Ale nie rozumiem, dlaczego nie chcecie tego ujawnić, jakoś na plemionach jest to wprowadzone i co? Korona komuś z głowy spadła? A tutaj chcecie coś najwyraźniej ukryć, ale spoko. Racja zawsze musi być po Waszej stronie :D

Gdybyśmy mieli wszystko pisać to by było kilkaset wątków dodatkowych, a nikt nie miałby czasu ich pisać ani tym bardziej czytać.
Plemiona to Plemiona, a jesteśmy w Grepolis i tu obowiązują trochę odmienne zasady. Projektem rządzi kto inny niż w Plemionach.
Jednym z powodów nie ujawniania jest to, że podanie skończyło by się spamem na forum, na PW przez graczy danego świata. A tak jest trochę więcej spokoju (choć i tak codziennie dostaję jakąś wiadomość apropo gry, niektórzy chyba nie czytają podpisów).
Nie chcemy nic ukryć - pod każdą wiadomością w supporcie podpisujemy się, więc co tu ukrywamy?
Racja jak racja - ale to szefostwo ustala zasady, a nie gracze. Stąd taka a nie inna decyzja nie publikowania listy adminów dla każdego świata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No cóż - nikt nie prosi Was o to, żebyście podawali adres i pesel, tylko ksywkę ze świata gry i kto od czego jest - tak będzie dużo przejrzyściej.

Nikt nie ma zamiaru zorganizować na Was masowego mordu, ostracyzmu społecznego czy spamowania wiadomościami, sympatyczniej gra się wtedy, kiedy wszyscy gracze mają ręce na stole:]

WNIOSEK​

Wnoszę o odtajnienie listy administratorów i moderatorów wraz z podaniem ich funkcji i nazwy użytkownika w grze

Podstawa prawna - Katalog kar par. 8

§8 Podszywanie się pod administrację

§8.1 Podszywanie się pod administratora
Używanie nazwy użytkownika, sygnatury lub awataru administratora w grze lub na forum.

* Pierwsze przewinienie: ban na 5dni, bez ochrony, możliwość restartu.
* Drugie przewinienie: ban globalny.


§8.2 Podszywanie się pod moderatora
Używanie nazwy użytkownika, sygnatury lub awataru moderatora w grze lub na forum.

* Pierwsze przewinienie: ban na 5dni, z ochroną, możliwość restartu.
* Drugie przewinienie: ban na 5dni, bez ochrony, możliwość restartu.
* Trzecie przewinienie: ban globalny.

Uzasadnienie:

Katalog kar w par. 8 przewiduje nałożenie kary na gracza, który podszywa się pod administratora lub moderatora używając jego nazwy użytkownika, sygnatury lub awataru w grze lub na forum - rozumując a contrario należy dojść do wniosku, że podszywanie się pod innego gracza niebędącego moderatorem lub administratorem przy użyciu danych metod znajduje się poza regulacją, a zatem jest prawnie indyferentne.

Istotą regulacji represyjnej jest wymierzenie kary za czyn, który jest społecznie szkodliwy, przy założeniu, że przeciętny adresat wie lub przy dołożeniu należytej staranności jest w stanie się dowiedzieć jakie czyny(opisane za pomocą przesłanek - znamion czynu zabronionego) skutkować będą nałożeniem kary.
Do zespołu znamion czynu zabronionego podszywania się pod administratora należy posługiwanie się w grze lub na forum nazwą użytkownika, sygnaturą lub awatarem z zamiarem wywołania u innych błędu co do faktycznej tożsamości używającego - przypisanie zamiaru wymaga postawienia zarzutu, że używający wiedział jaka jest nazwa użytkownika, sygnatura lub awatar którą posługuje się administrator lub moderator i celowo tych oznaczeń użył - jest to zatem konstytutywny warunek przypisania odpowiedzialności.

W świetle tych ustaleń należy dojść do wniosku, że jeżeli posługujący się nazwą użytkownika, sygnaturą lub awatarem administratora lub moderatora nie wiedział i przy dołożeniu należytej staranności nie mógł się dowiedzieć, że używana przez niego nazwa użytkownika, sygnatura lub awatar jest w istocie cechą administratora lub moderatora, to w takim wypadku nie można przypisać mu zamiaru, a zatem nie będzie podlegał odpowiedzialności z uwagi na usprawiedliwiony brak świadomości realizacji znamion czynu zabronionego pod groźbą kary.
Ponieważ administratorzy i moderatorzy nie podali do publicznej wiadomości nazwy użytkownika, sygnatury i awatarów to żaden uczestnik gry nie jest w stanie obiektywnie stwierdzić, czy używana przez niego nazwa użytkownika, sygnatura lub awatar nie należy do administratora lub moderatora, a zatem nie jest w stanie obiektywnie ustalić czy jego czyn spełnia znamiona wymagane do przypisania odpowiedzialności czy też nie - taki skutek jest jednak sprzeczny z wewnętrzną logiką i moralnością prawa (patrz L.L Fuller "Moralność prawa") - takich przepisów nie można uważać za obowiązujące, bo żaden uczestnik nie jest w stanie określić obiektywnie ich treści, a nie można wymagać przestrzegania norm, które nie są w sposób dostatecznie jasny i wyraźny sformułowany.

Czyniąc wyżej wymienione konstatacje należy uznać, że przepis ten wobec wyraźnej sprzeczności systemowej nie może być uznany za obowiązujący, bo uzależnienie odpowiedzialności użytkownika od wiedzy dla niego niejawnej czyni w istocie przepis pustym i bezprzedmiotowym.

Istnieją dwa możliwe rozwiązania tej sytuacji - albo uchylić przepis z katalogu kar albo ujawnić w sposób dostatecznie publiczny nazwy użytkownika administratorów i moderatorów i tym samym nadać walor obowiązywania faktycznego wewnętrznie sprzecznym regulacjom.

Mając na uwadze powyższe wnoszę jak na wstępie

Konfucjusz
 

DeletedUser

Guest
Gdybyśmy mieli wszystko pisać to by było kilkaset wątków dodatkowych, a nikt nie miałby czasu ich pisać ani tym bardziej czytać.
Plemiona to Plemiona, a jesteśmy w Grepolis i tu obowiązują trochę odmienne zasady. Projektem rządzi kto inny niż w Plemionach.
Jednym z powodów nie ujawniania jest to, że podanie skończyło by się spamem na forum, na PW przez graczy danego świata. A tak jest trochę więcej spokoju (choć i tak codziennie dostaję jakąś wiadomość apropo gry, niektórzy chyba nie czytają podpiów).
Nie chcemy nic ukryć - pod każdą wiadomością w supporcie podpisujemy się, więc co tu ukrywamy?
Racja jak racja - ale to szefostwo ustala zasady, a nie gracze. Stąd taka a nie inna decyzja nie publikowania listy adminów dla każdego świata.


No i teraz doczekałem się na kompetentną odpowiedź ;) Ja już nie mam więcej do dodania, bo znów zostanę "zgaszony" :D

P.S
Jak nam zagracie, tak my zatańczymy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
@Konfucjusz: Ładny wywód, tylko że mała uwaga..
Lista moderatorów z ich avatarami, sygnaturami i resztą danych, które można wykorzystać do podszycia się jest dostępna na dole strony głównej forum pod linkiem Lista moderatorów - link ten już się tu przewijał conajmniej dwukrotnie.
Nie wiem czego chcesz więcej - wklejenia w regulamin wszystkich adminsitratorów z avatarami, podpisami itp? Nie widzę sensu ani celu tego.

Ksywki ze świata gry pokrywają się z naszymi nickami na forum - w końcu do konta na forum trzeba mieć konto w grze ;)
To, kto czym się zajmuje jest sprawą wewnętrzną teamu - gracz pisze zgłoszenie do nas, a my się już sami zajmujemy tym, by trafiło do odpowiedniej osoby. Uwierz, że jak nie trafia to osoba, która temu zawiniła ma rozmowę z szefostwem i nie jest to nigdy przyjemna i pożądana rozmowa.
 

DeletedUser

Guest
No cóż - nikt nie prosi Was o to, żebyście podawali adres i pesel, tylko ksywkę ze świata gry i kto od czego jest - tak będzie dużo przejrzyściej.

Nikt nie ma zamiaru zorganizować na Was masowego mordu, ostracyzmu społecznego czy spamowania wiadomościami, sympatyczniej gra się wtedy, kiedy wszyscy gracze mają ręce na stole:]

W świecie gry nicki są takie same jak na forum. Wiec bardzo łatwo można sprawdzić gdzie kto gra i którym światem na pewno się nie zajmuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry