Grepolis Team

  • Rozpoczynający wątek Wszechmogący
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A tak właściwie to mam kilka pytań:

a) Czy mam prawo zgłosić skargę jeśli administrator danego świata gra na tym świecie? Czy to jest w ogóle zakazane? Jaka jest podstawa takiego zakazu?(nie znalazłem tego w żadnym regulaminie)

b) Czy mam prawo wiedzieć, do których informacji mojego profilu i mojego sojuszu ma admin, a do których nie ma?(np. czy admin ma wgląd w forum sojuszu, liczbę moich wojsk, kolejkę zleceń itp?)

c) Czy mam prawo do złożenia wyjaśnień w sytuacji kiedy jestem podejrzany o złamanie regulaminu, czy od razy nałożona jest kara bez pytania?

d) Czy mam prawo opublikować listę członków teamu grepolis, którzy grają na świecie na którym gram do użytku własnego i publicznego na forum wewnętrznym i ogólnym?

Nie chcę być niesympatyczny, ale to takie zboczenie zawodowe, że człowiek się doszukuje uprawnień jakie mu przysługują, oczywiście całkowicie hipotetycznie:]

Jednocześnie chciałbym przeprosić jeżeli ktoś poczuł się urażony moimi pytaniami, czy też wnioskami - chciałem uroczyście oświadczyć, że nie mają one charakteru szyderczego, obraźliwego czy urażającego, a przynajmniej autor w swoim subiektywnie pojmowanym celu nie miał zamiaru wywołać takiego wrażenia u odbiorcy:]
 

DeletedUser4

Guest
A tak właściwie to mam kilka pytań:

a) Czy mam prawo zgłosić skargę jeśli administrator danego świata gra na tym świecie? Czy to jest w ogóle zakazane? Jaka jest podstawa takiego zakazu?(nie znalazłem tego w żadnym regulaminie)

b) Czy mam prawo wiedzieć, do których informacji mojego profilu i mojego sojuszu ma admin, a do których nie ma?(np. czy admin ma wgląd w forum sojuszu, liczbę moich wojsk, kolejkę zleceń itp?)

c) Czy mam prawo do złożenia wyjaśnień w sytuacji kiedy jestem podejrzany o złamanie regulaminu, czy od razy nałożona jest kara bez pytania?

d) Czy mam prawo opublikować listę członków teamu grepolis, którzy grają na świecie na którym gram do użytku własnego i publicznego na forum wewnętrznym i ogólnym?

Nie chcę być niesympatyczny, ale to takie zboczenie zawodowe, że człowiek się doszukuje uprawnień jakie mu przysługują, oczywiście całkowicie hipotetycznie:]

Jednocześnie chciałbym przeprosić jeżeli ktoś poczuł się urażony moimi pytaniami, czy też wnioskami - chciałem uroczyście oświadczyć, że nie mają one charakteru szyderczego, obraźliwego czy urażającego, a przynajmniej autor w swoim subiektywnie pojmowanym celu nie miał zamiaru wywołać takiego wrażenia u odbiorcy:]

a) Oczywiście, że masz - zgłaszasz to poprzez ticket, z odpowiednim tytułem, wtedy trafi to w ręce odpowiednich osób. Nie mniej sprawdzamy kto gdzie gra przed nadaniem praw oraz obowiązuje zakaz grania na świecie gdzie się adminuje.
Przez grę rozumiem czynne działanie, a nie posiadanie miasta administracyjnego, które nie jest rozwijane i jedynie służy sprawdzaniu zgłaszanych błędów i bieżącej obsługi zgłoszeń (nie, nie jesteśmy robotami i nie pamiętamy dokładnych nazw wszystkich odnośników tak jak są w grze ).

b) Administracja ma dostęp do tych danych, które są niezbędne w wyjaśnieniu sprawy/problemu. Oczywiście zakres dostępu jest wprost zależny od zakresu obowiązków, a co za tym idzie, osoba, która jest świeżo w teamie ma b. ograniczony zakres dostępu.

c) Przeważnie nie ma nic do wyjaśniania - albo regulamin jest łamany, albo nie. Czasem są wysyłane upomnienia (jednak dość rzadko) i ma to miejsce w przypadkach, gdy wykroczenie jest minimalne.

d) A co ta publikacja ma na celu? Członek teamu grający na świecie X jest tam TYLKO i wyłącznie graczem - nikim więcej. Obowiązują go takie same zasady i procedury (także w przypadku zgłaszania czegokolwiek) jak innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź:]

Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości - serdecznie pozdrawiam:]
 

DeletedUser462

Guest
A tak właściwie to mam kilka pytań:

a) Czy mam prawo zgłosić skargę jeśli administrator danego świata gra na tym świecie? Czy to jest w ogóle zakazane? Jaka jest podstawa takiego zakazu?(nie znalazłem tego w żadnym regulaminie)

c) Czy mam prawo do złożenia wyjaśnień w sytuacji kiedy jestem podejrzany o złamanie regulaminu, czy od razy nałożona jest kara bez pytania?

d) Czy mam prawo opublikować listę członków teamu grepolis, którzy grają na świecie na którym gram do użytku własnego i publicznego na forum wewnętrznym i ogólnym?

Nie chcę być niesympatyczny, ale to takie zboczenie zawodowe, że człowiek się doszukuje uprawnień jakie mu przysługują, oczywiście całkowicie hipotetycznie:]

Jednocześnie chciałbym przeprosić jeżeli ktoś poczuł się urażony moimi pytaniami, czy też wnioskami - chciałem uroczyście oświadczyć, że nie mają one charakteru szyderczego, obraźliwego czy urażającego, a przynajmniej autor w swoim subiektywnie pojmowanym celu nie miał zamiaru wywołać takiego wrażenia u odbiorcy:]

a) nawet jeśli masz takie prawo to z niego nie skorzystasz (nie wiesz kto jest administratorem danego świata a więc w konsekwencji nie wiesz czy na nim gra);

d) oczywiście że masz prawo, bo ani to żadna tajemnica ani ochrona danych osobowych. Dokładnie tak samo jak masz prawo napisać że luzdelsur gra na świecie X.

I żeby nie być posądzona o wprowadzenie kogokolwiek w błąd napiszę: takie jest w Polsce prawo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry