Grepolis United: Beta Focus Group

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat nowego projektu - grupy testerów, którzy mają zostać wybrani spośród graczy :)

Ogłoszenie znajduje się w tym miejscu.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

hmm... minimalny wiek to 18, szkoda ;p
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

hmm... minimalny wiek to 18, szkoda ;p

No niestety szkoda :( Shaniu i cały Teamie czemu wszystkie funkcje InnoGanes są od pełnoletności? Odpowiedz mi szybko. Wiem, że z takimi się dobrze pracuje, ale testerzy mogli by być może od 12-16 lat. Wtedy młodsi gracze mogli by się też wykazać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

No dokladnie żal tylko 2 latka brakują, hehe ale jak tylko skoncze, od razu aplikuje na wszystko, nawet na programiste:D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

I tu się zgadzam. Niektóre podwieki lepiej ogarniają od zgredzików temat. Podejrzewam, że to przez te słynne orgie urządzane w teamach ten wymóg +18.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

mi brakuje paru miesięcy :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

No niestety szkoda :( Shaniu i cały Teamie czemu wszystkie funkcje InnoGanes są od pełnoletności? Odpowiedz mi szybko. Wiem, że z takimi się dobrze pracuje, ale testerzy mogli by być może od 12-16 lat. Wtedy młodsi gracze mogli by się też wykazać.

Przede wszystkim chodzi o powody prawne, nie zaś o to, że osoby poniżej 18 lat mogłyby być uważane za niewystarczająco kompetentne. Sama ubolewam nad tym, że do teamu trzeba być pełnoletnim, bo znam kilka młodszych osób, które idealnie by się nadawały - i mam nadzieję, że za te kilka lat się zgłoszą :D W końcu sama dołączyłam będąc świeżo upieczoną 16-tką :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Przede wszystkim chodzi o powody prawne, nie zaś o to, że osoby poniżej 18 lat mogłyby być uważane za niewystarczająco kompetentne. Sama ubolewam nad tym, że do teamu trzeba być pełnoletnim, bo znam kilka młodszych osób, które idealnie by się nadawały - i mam nadzieję, że za te kilka lat się zgłoszą :D W końcu sama dołączyłam będąc świeżo upieczoną 16-tką :D

Rozumiem Was, prawa trzeba przestrzegać, nie zmienimy go ot tak :) Ubolewam nad tym i też żałuję, ale jeszcze bardziej mnie zaciekawiły te osoby które wg Ciebie by się nadawały do Teamu. Możesz mi napisać te osoby na priv, bo jestem bardzo ciekawy :D Albo napisz tu chociaż czy ja tam jestem :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Czy wybrano już 2 graczy z naszej wersji językowej grepolis?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

ciekawi mnie bardzo ile tego złota miesięcznie INNO chce przeznaczyć dla tych testerów.

Z jednej strony ciekawe zadanie, ale wydaje mi się że powinna do tego osoba byc młoda bardzo młoda bo tylko takie dają się nabierac na bajery masz złoto i rób dla nas ile wlezie.

A co do młodocianych - czy wy z nimi będziecie podpisywac umowy? dajcie im robotę na czarno i po problemie ;p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Z jednej strony ciekawe zadanie, ale wydaje mi się że powinna do tego osoba byc młoda bardzo młoda bo tylko takie dają się nabierac na bajery masz złoto i rób dla nas ile wlezie.

A co do młodocianych - czy wy z nimi będziecie podpisywac umowy? dajcie im robotę na czarno i po problemie ;p
No mnie też ciekawi ;) tak jak i to czy zostały już wybrane taki osoby, o ile wiem to testerami mogą zostać tylko osoby które mają co najmniej 18 ;)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Tak, o tym dyskutowaliśmy Z Shanią, poczytaj parę postów wyżej :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Czy wybrano już 2 graczy z naszej wersji językowej grepolis?

Nie wiem czy akurat z Polski są już wybrani gracze, ale póki co wszystkich zgłoszeń jest sporo :)

ciekawi mnie bardzo ile tego złota miesięcznie INNO chce przeznaczyć dla tych testerów.

Z jednej strony ciekawe zadanie, ale wydaje mi się że powinna do tego osoba byc młoda bardzo młoda bo tylko takie dają się nabierac na bajery masz złoto i rób dla nas ile wlezie.

A co do młodocianych - czy wy z nimi będziecie podpisywac umowy? dajcie im robotę na czarno i po problemie ;p

Wziąć udział mogą tylko osoby pełnoletnie. Co do złota, to będzie to omawianie z zainteresowanymi, którzy zostali zaakceptowani do grupy :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Takie pytanie jaką rangę otrzyma tester?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

a można zgłosić kogoś na testera ?

mam chyba osobę co świetnie się do tego nadaje :eek:
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolis United: Beta Focus Group

Nie można :p Osoby zgłaszają się same.
 
Do góry