Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
MzZW0JE.png

Zapraszamy do dyskusji na temat zmian, które zostaną wprowadzone w 2013 roku. Ich lista dostępna jest w tym miejscu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ogólnie piękne plany. Najbardziej mi się podobają wyzwania dla władcy wyspy i podobne rozwijające. Mam nadzieję, że te opcje będą dostępne również w wersji mobilnej. Jeśli nie to mamy kupę roboty. Większość propozycji jest do przeanalizowania, kupa udogodnień i jedno pytanie. Ile w tym kiełbasy wyborczej a ile konkretów. Na tą chwilę to jak dyskusja o tym co zrobię z kasą wygraną w totka. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Dopóki wersje niemieckie, francuskie itp. nie będą automatycznie ambiwalentne do polskiej czy mozambikanskiej, mozemy tylko gdybać i obiecywać. Ale to tylko moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A są jakieś plany dotyczące powstawania nowych światów ?
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A ja się już nie mogę doczekać tych zmian. Gdybym miała wybrać jedną z nich, która podoba mi się najbardziej, to chyba miałabym problem:rolleyes: Uwielbiam gry, w których są zadania do wykonania oraz jednostki, które można rozwijać - ciekawe, jak to będzie dokładnie wyglądało w Grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

no plany pikne, grepo 2.0 tez miało być zmianą na dobre ... HEHEHEHE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Dla mnie bomba! Czekam na aktualizacje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mi się najbardziej podobają zmiany takie jak zadania na wyspie i herosi i jeszcze bardziej przenoszenie herosów na inne światy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Wszystko ślicznie, pięknie, itd.

Ale terminów nie ma. Więc możemy to traktować jak obietnice polityków przed wyborami.
Dodatkowo --- w planie jest zajęcie się mobilną wersją grepolis ... ale jak się wezmą za to jak przy czwartkowej aktualizacji (to co miało być wprowadzone nie działa, a to co działało przestało działać) to nie prędko będzie ona 'mobilna'. Dodatkowo - mam nadzieję, że nie będą cudować z jakimiś graficznymi pierdółkami.

Co reszty pomysłów:
- ekwipunek --- i słusznie ... i tak już teraz wielu 'odkłada' odbieranie nagrody na później
- redukcja kosztów --- ciekawe o ile procent i ile kosztować będzie (ale firma na pewno znajdzie ludzi chętnych na wydanie złota na to)
- zadania na wyspie --- ciekawie się zapowiada ... ciekawe jakie to będą zadania i jakie 'nagrody'
- przenoszenie na hiperboreę --- wyczuwam niewypał ... boby budownicze specjalnie będą rozwijać swoje jedno miasto ... na koniec dadzą je podbić koledze z sojuszu ... a sami wylądują na tym świecie dla 'pokonanych' i będą tłuc niewiniątka
- Bohaterowie --- ciekawe ... czekam na konkrety
- pełny obraz miasta --- zbyteczne ... tylko będzie więcej pamięci wyciągać
- relacje handlowe --- ciekawe ... czekam na konkrety
- zrównoważenie --- mam nadzieję, że jak zostanie to wprowadzone to z odpowiednim wyprzedzeniem zostanie info ogłoszone, nie będzie obowiązywać na światach już powstałych, będzie PEŁNE info o zmianach
- ulepszone animacje --- czyli coś dla 'dzieci'
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Zachęcająco to wygląda i ciekawie, ale mam wątpliwości, czy poprzez wprowadzenie niektórych zmian nie zatraci się charakter tej gry.
Tak było dla mnie z THE WEST. Grałam 2 lata prawie, a jak zaczęło się szaleństwo z wprowadzaniem coraz to nowych rewelacji, przeniosłam się tutaj.
Wbrew temu co napisałam, lubię nowości, to urozmaica grę. Oby tylko nie poszły za daleko:)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Hmm ciekawe ,pozostaje tylko śledzić na bieżąco i wyczekiwać wprowadzenia . Coś czuję ,że znowu dłużej tu zabawie heh
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A są jakieś plany dotyczące powstawania nowych światów ?

Póki co nie mamy na ten temat informacji, ale coś mam wrażenie, że nie będziecie długo czekać na start nowego świata ;)

Wszystko ślicznie, pięknie, itd.

Ale terminów nie ma. Więc możemy to traktować jak obietnice polityków przed wyborami.

Plan jest na rok 2013, póki co nie ma bliższych terminów, ponieważ chcieliśmy najpierw przedstawić graczom wszystkie pomysły. Ponadto, jak wspomniane było w videocascie, co miesiąc będą odbywać się głosowania, w których to gracze będą mogli zadecydować, które ze zmian mają być wprowadzone w pierwszej kolejności.

Dodatkowo --- w planie jest zajęcie się mobilną wersją grepolis ... ale jak się wezmą za to jak przy czwartkowej aktualizacji (to co miało być wprowadzone nie działa, a to co działało przestało działać) to nie prędko będzie ona 'mobilna'. Dodatkowo - mam nadzieję, że nie będą cudować z jakimiś graficznymi pierdółkami.

Co do wersji mobilnej po obecnej aktualizacji - zgłaszajcie proszę problemy w dziale Błędy, na pewno przekażemy informacje o nich programistom, aby mogli jak najszybciej je naprawić.

- Bohaterowie --- ciekawe ... czekam na konkrety

Uchylę rąbka tajemnicy o bohaterach :) Pewnie niektórzy z was mogą się zastanawiać, czy nie będą oni zbyt silni w porównaniu do zwykłych jednostek. Bohaterowie będą odgrywać specjalną rolę - ich siła będzie w dużej mierze opierać się na pozostałych jednostkach, bez wsparcia innych wojsk nie będą w stanie zadać potężnych obrażeń. Mimo wszystko, jeśli uznamy, że są oni zbyt silni lub słabi, to z pewnością zostaną dopracowani. Dlatego bardzo liczymy na wasze opinie i testy, zwłaszcza na międzynarodowej becie Grepolis, gdy zostaną tam już wgrane nowości.

- zrównoważenie --- mam nadzieję, że jak zostanie to wprowadzone to z odpowiednim wyprzedzeniem zostanie info ogłoszone, nie będzie obowiązywać na światach już powstałych, będzie PEŁNE info o zmianach

Na pewno poinformujemy was o zmianach w mechanice gry przed ich wprowadzeniem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mam tylko pytanie, bo mówili że to plan rozwoju grepo na 2013 r. ale czy to wszystko wprowadzą też na PL w 2013? chodzi mi o to czy w nie których kraja wprowadzą to w 2013 a w innych w 2014 ;P a i tak kiedy zostanie wprowadzony nowy świat bochaterów?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mam nadzieje że jednak stare światy już dawno wystartowane zostaną tak jak są, jak dla mnie to przedobrzenie i to duże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A ja czekam na Aplikację na JAVE :) można by było z telefonu wszystko ogarniać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Wszystko pięknie i ładnie...
Tylko raczej proponuję nie ruszać istniejących światów, które i tak już chylą się ku zamknięciu. Chcecie wprowadzać wodotryski z monitora to proszę bardzo na nowych światach gdzie na pewno nie zabraknie chętnych. Jest takie przysłowie które mówi o tym że nie zmienia się zaprzęgu w połowie przeprawy przez rzekę. Dokładnie taki manewr został przez Innogames wykonany na Forge of Empires przy wprowadzaniu do gry "pereł architektury". Z dnia na dzień utracona została kontrola nad rozwojem konta na rzecz czynników losowych lub płacenia kasy i to wcale niemałej żeby ten rozwój podtrzymać. Tutaj na razie wszystko jest w miarę "przeliczalne" i niech tak zostanie. Ci którzy chcą się uczyć gry i jej reguł od nowa z chęcią założą konta na "nowych lepszych światach". Przejście Grepolis na pierwszych światach do wersji 2.0 to był mały pikuś graficzny w porównaniu do tego co będzie się działo po tych zmianach.
Już widzę ogólne zadowolenie graczy z dorobkiem ponad 100 miast kiedy im "zza winkla" wpada z okupacją koleś który ma miast 5 i dużo czasu na "zadania specjalne", "jednostki specjalne" i inne wodotryski bo do tego się sprowadza jego gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Dlaczego nie robicie świata z prędkością x4 tak jak Jota?! Po drugie te stare podboje, dla mnie na tych światach ze starymi podbojami nawet nie chcę mi się grać! Gram od października 2010roku i brakuje mi takiego świata!!! Jestem aktywny 20h na dobę i denerwuje mnie czekanie na rozbudowę, zbudowanie woja, odbudowa statków, itd. na tych światach z małą prędkością! A jak byście otworzyli świat z prędkością x5, nowy system podboju, to ja bym był "w siódmym niebie" :) heh Jestem nowy na forum. Pozdrawiam wszystkich :")))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mogło by być w Grepolis np: frakcje:Rzym,Persja,Grecy oraz do nich wojska i budowle.Na pewno fajnie by było gdyby były pory roku oraz dzień i noc.Mogło być więcej Bóstw np:Ares (Bóg wojny),Afrodyta (Bogini miłości) itp.I jeszcze jedno uważam że mogły być kontynenty,półwyspy i archipelagi ale żeby niebyły kontynenty jak w Plemionach. pozdro i czekam na odp ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mhmhm... frakcje...
Tzn. wyglądało by to mniej więcej tak ?

Frakcje : Rzymianie oraz Grecy

I na danym świecie można atakować tylko przeciwną frakcję, a frakcja w której sie jest jest tak jak by jednym wielkim sojuszem, o to Ci chodzi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

wiecej jednostek i bogów
 
Do góry