Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Redukcja kosztów budowy:

Bzdura, przez takie udogodnienia ta gra traci sens, tak samo jak i skracanie jednostek przez złoto. Teraz grę będą wygrywać nie ci co mają doświadczenie i potrafią grać a ludzie mający pieniądze na złoto.
Widać administracja idzie na ilość hajsu w portfelu a nie na jakość własnego produktu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Redukcja kosztów budowy:

Bzdura, przez takie udogodnienia ta gra traci sens, tak samo jak i skracanie jednostek przez złoto. Teraz grę będą wygrywać nie ci co mają doświadczenie i potrafią grać a ludzie mający pieniądze na złoto.
Widać administracja idzie na ilość hajsu w portfelu a nie na jakość własnego produktu.

Dokładnie tak to wygląda. I dokładnie przez takie działanie porzuciłem FoE bo nie dość że drożyzna okrutna to zanim się zaczęło opłacać inwestować reguły gry zostały zmienione przez "ulepszenie". Na Grepo ponad rok grałem za darmo zanim doszedłem do wniosku że warto na tą zabawę wydać trochę grosza bo już nie ogarniam. I od tamtej pory przynajmniej zarządca na stałe jest karmiony, a często się zdarza że trzeba czegoś więcej. Za mało dochodu przynosimy? Niby można wyjść z założenia że głupi do płacenia zawsze się znajdą, ale...konkurencja nie śpi i jak ktoś chce trochę czasu pogapić się w monitor to zawsze coś sobie może znaleźć. Dlatego doradzałbym ostrożność przy wprowadzaniu zmian, a zwłaszcza takich które zmieniają reguły gry.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na koniec mojej obecności na forum w tym temacie wrzucę komentarz do poszczególnych zmian. Może i złośliwy ale z tym nie będę dyskutował ponieważ zwykle unikam forum. Tylu tu zwykle najmądrzejszych i najwspanialszych graczy że raczej z urzędu unikam tego aspektu gry, chyba że tak jak teraz zanosi się na to że ktoś mi tą zabawę koniecznie chce popsuć.
Dźwięki: (wgrane wraz z aktualizacją do wersji 2.36)
Aby dodać do Grepolis bardziej heroiczną atmosferę, wprowadzone zostaną dźwięki i muzyka w tle. Stworzone zostało ponad 200 dźwięków, które pojawią się w grze. Obecnie pracujemy już nad kolejnymi dźwiękami, które będą dostępne w przyszłości.
A niech sobie będzie. Mnie i tak życia już brakuje żeby moją ulubioną muzę na byle którym playerze działającym w tle odsłuchać.

System ekwipunku:
Do gry zostanie wprowadzona opcja, która pozwali Wam na przechowywanie otrzymanych nagród. Będzie można z nich skorzystać w każdej chwili, dzięki czemu będziecie mieć większą swobodę i możliwość zaplanowania strategii.
Niektóre z nadchodzących nowości będą w dużej mierze korzystać z ekwipunku.
Do tej pory zdarzało się 2 - 3 razy w roku przez tydziń czy dwa borykać się z różnymi nieprzewidywalnymi "bałaganami" w postaci niespodziewanie 2x silniejszego muru u przeciwnika albo nieobliczalnej mocy jednostek itp. No ale mijały święta, rocznice czy inne obchody i wszystko wracało do normy. Teraz normy już nie będzie. Nieprzewidywalność permanentna.
Windows 8:
Grepolis stara się dotrzymać kroku nowym technologiom. Jeśli korzystacie z Windows 8 lub planujecie to zrobić, będziecie mogli zainstalować Grepolis jako wygodną aplikację. Jest ona już dostępna w angielskim, niemieckim i francuskim Windows Store.
Czyli kolejny pasek do tych które już usiłują się wciskać przy instalacji jakiegokolwiek programu. 16 przeglądarek, 18 wyszukiwarek...pół monitora "pasków szybkiego uruchamiania zupełnie niepotrzebnego stafu". Tak, mam win8 i desperacko staram się go utrzymać we względnej przejrzystości, bo czyszczenie rejestru w tym systemie zaczyna przypominać "czarną magię połączoną z wyższą szkołą jazdy", a Grepo bez dodatkowego paseczka i tak działa całkiem normalnie jak wpiszę adres strony.
Redukcja kosztów budowy:
Wprowadzimy nową opcję premium, która pozwoli na zachowanie drobnych ilości surowców podczas konstrukcji nowego budynku. Będziecie mieć nawet możliwość rozpoczęcia budowy jeśli nie posiadalibyście tej ilości surowców, którą zaoszczędzilibyście dzięki tej opcji premium!
No czekam niecierpliwie na pierwszego chetnego który zabuli tyle kasy żeby w 3 dni rozbudować miasto :)
Zadania na wyspie:
W Grepolis wszyscy gracze są władcami swoich własnych krain. Zadania na wyspie pogłębią to uczucie, stawiając Was przed ciężkimi decyzjami. Wprowadzone zostaną zadania, za których wypełnienie otrzymacie nagrody. Każde zadanie będzie zawierać agresywną oraz mądrą decyzję.
Na żywca wycięte z FoE. Jak ktoś ma miasta na 3-5 wyspach ma czym się bawić. Jak ktoś ma miasta na 30 wyspach to szybko stwierdzi że ma to gdzieś, bo czasami chciałby wstać, zjeść czy nawet bezczelnie kilka godzin na dobę pospać. A przy okazji nie wysyłać kolejnego przelewu żeby kupić "takiego małego cosia" którego mu brakuje do "ogarnięcia tematu" na którejś z wysp. Bo o takich głupich sprawach jak przeliczenie i wysyłanie ataków czy obrony to już dawno trzeba było zapomnieć, bo już nie o to chodzi w tej grze. Nawet jak ktoś ma wykupionego kapitana z planerem ataków to niestety w dalszym ciągu musi je pchać ręcznie, a mimo starań team'u nawet przypomnienia rzadko kiedy działają. A może by za złoto można było kupić "pachołka kapitana", czyli bosmana który z planera będzie wysyłał ataki automatycznie? Tyle że bosman powinien być 2 x droższy, bo jak wiadomo kapitan tylko dowodzi, a rządzi wlaśnie bosman. To jest pomysł!!! "Chłop śpi, a mu rośnie..." :)
Przeniesienie na Hiperboreę:
Gracze, którzy zostaną pokonani na zwykłym świecie, będą mieć możliwość przeniesienia kopii ich ostatniego podbitego miasta do Hiperborei. Da to nowym graczom możliwość poznania gry w mniej agresywnym środowisku.
hm...a do tej pory trzeba było otwierać konto na nowym świecie i ponownie szukać szczęścia. Teraz samo będzie przychodziło ;-)
Bohaterowie:
Tak, dobrze przeczytaliście! Będziecie mieć możliwość zdobycia takich postaci jak Hercules, Leonidas, Helena i wiele innych. Bohaterowie to specjalne jednostki, które mogą awansować na wyższe poziomy, a każdy z nich związany jest z unikalnym efektem, który znacząco wpłynie na strategię w Grepolis.
Bohaterowie mogą zostać odblokowani za pomocą nowej waluty, zdobywanej poprzez wykonywanie zadań na wyspach. Ponadto, bohaterowie będą mogli być za darmo przenoszeni pomiędzy światami. W ten sposób będziecie mogli zebrać całą kolekcję bohaterów, nawet jeśli świat zostanie zakończony.
Aaaa... to mi zalatuje plemionami... dodatkowy miszmasz z oceną sił przeciwnika, do tego płacenie kasy za zadania na wyspach żeby herosa w końcu nabyć....mistrzostwo świata. Ale jak zamkną serwer to nie ma co płakać bo ten artefakt akurat zostanie "zwrócony" pod warunkiem ponownego klikania na innym świecie. Tyle że jak kojarzę z plemion to mniej więcej wyglada to tak samo jak Grepolisowe cuda świata. Duży huk, a efekt mizerny.
Aplikacja Grepolis
Podoba Wam się Grepolis Toolbox? Jeśli tak, pokochacie nową aplikację Grepolis! Większość funkcji dostępnych w wersji na komputery, zostanie wprowadzona do wersji mobilnej z całkiem nowym wyglądem. Ponadto, będziemy kontynuować prace nad aplikacją Grepolis, aby w przyszłości udostępnić wszystkie opcje.
Temat rzeka...symbian, i-phone, android, win7...i jeszcze kilka innych systemów w telefonach. Nigdy nie będzie działało dla wszystkich tak samo.
Pełny ekran przeglądu miasta
W przyszłości, po wejściu w przegląd miasta, nie będzie on dostępny w oddzielnym oknie. W końcu zobaczycie idylliczny krajobraz wokół polis!
No...popatrzyć też fajnie, a nie tylko łoić te ataki od rana do nocy ;-)
Nowa dzienna nagroda - Wyrocznia:
Wyrocznia pozwoli na wykonanie jednej przepowiedni dziennie, dzięki której otrzymacie losowe nagrody. Wprowadzone zostaną także nowe imponujące nagrody z nowymi efektami. Oczywiście będzie także szansa na wygranie złota!
Bo "stara dzienna nagroda" się chyba popsuła...Kiedyś po miesiącu zbierania kapnęła trochę złota, a teraz to już tylko surowce jej zostały.
Relacje handlowe:
Relacje handlowe są nowym sposobem na stworzenie małych sojuszy pomiędzy dwoma graczami. Jeśli będziecie dbać o swoje relacje handlowe, awansują na wyższy poziom, odblokowując specjalne bonusy. Każdy gracz może posiadać maksymalnie 5 relacji, więc mądrze dobierajcie swoich partnerów.
hm...najlepsze relacje handlowe mam sam ze sobą i w dodatku teoretycznie nie ryzykuję bana za push. No zawsze mogę go dostać, ale jak handluję sam ze sobą to mam podstawy do "odwoływania się". Ale jak wybiorę niewłaściwą relacje to już nie będzie zmiłuj...
Zrównoważenie:
Jak wiecie, niektóre jednostki, badania oraz budynki specjalne są dość mało popularne. Zmienimy niektóre wartości, a część z nich może zostać całkowicie zmieniona, aby każda jednostka, badanie i budynek specjalny były opłacalne.
Czekam na łaźnie z prysznicem, czyli + 100 dodatkowych jednostek. Od razu przebuduję konto, mimo że to zajmie conajmniej tydzień. No ale czego się nie zrobi dla 10 ogni w zagrodzie więcej...
Ulepszone animacje:
Chcemy wprowadzić do gry bardziej realistyczny wygląd, dodając nowe oraz ulepszone animacje do miast i mapy świata.
Ta, bo teraz gra się jeszcze za mało tnie, szczególnie jak troszkę rapków spada w sekundę w ciągu której trzeba akurat zrobić jakiś manewr. No a niektórzy w dalszym ciągu nie potrafią sobie zrobić obrazka z mapą świata...a są i tacy sądząc z poprzednich postów którzy nie wiedzą że można sobie włączyć "grafikę nocną" jeśli ktoś ma takie życzenie.
Zmiana cudów świata:
Obecnie cuda świata nie działają tak, jak chcieliśmy. W Grepolis bardzo ważne są epickie bitwy oraz bezustanna walka. Cuda świata zostaną znacznie zmienione, aby zmotywować graczy do zmiażdżenia swoich wrogów.
To był zdaje się plan zmian w grze na 2011 rok...Duma wersji 2.0...pomijając kosmetykę graficzną. No ale ta bezustanna "walka i miażdżenie" +100% bonusa dla stwórców za marketing, tylko szkoda że doba ma zaledwie 24 godziny, a teraz trzeba będzie jeszcze "coś" na wyspach robić. No ale jak nie będę jadł, to nie będę hm...ten teges... z pierwszej strony zaoszczedzone pieniądze które można wydać na złoto, a od tamtej strony zaoszczędzony czas i można się spokojnie ze wszystkim wyrobić ...jak przysłowiowe "masło" w betoniarce i wtedy siedząc całą dobę można będzie miżdżyć i miażdzyć... Jagienka niech się schowa ze swoimi orzechami, co Ona wie o miażdżeniu :)
Wykresy i statystyki:
Zastanawialiście się czasem jak dobrze Wam poszło w danej sytuacji? Wprowadzimy nową zakładkę w profilu, w której znajdziecie mnóstwo interesujących danych!
Jak poszło w danej sytuacji? Dostaję rapka i wiem...albo spoko, albo w plecy. Mnóstwo interesujących danych jest dostępne tutaj www.grepostats.com ale jeśli to ma być zaimplementowane w grze to "nie widzę przeciwwskazań"...jedna zakładka mniej w przeglądarce.
No i chyba tyle. Z Inno "żyję" już jakieś 7 lat więc chyba czas na taki kryzys małżeński ;-) Ale póki co obie strony jakoś żyją, ale przymusu nie ma i jeśli pójdzie w tą stronę w którą poszło FoE to.... "Ciao bambina", bo mogę dokładać na życie ale dzieci nie mamy i na alimenty nie licz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18196

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ja już odpowiedziałem do organizatorów, projektantów i własciciela gry. cytuję:

"Drodzy moderatorzy i organizatorzy gry
Jestem graczem w świecie "Phi" oraz "Achilles". Z moich obserwacji wynika, że świat Phi jest jest godny poświęcenia uwagi, albowiem może stać się najbardziej przyswajalny ludzkiej naturze realu. Dla mnie i tak świat "Phi" jest najlepszy. Tutaj grają gracze nie mający zbyt wiele czasu na granie. Jednak nie o mnie tutaj chodzi, ja dam sobie radę i nie w swojej sprawie tutaj piszę, tylko w imieniu tysięcy uczestników gry, ponieważ uważam, że to już nie będzie gra dająca przyjemność dla wszystkich, tylko jedno wielkie żerowisko dla spasionych, leniwych egocentryków, rozpasionych w swoich rezydencjach, pozbawionych w realu uczuć wyższych, tak zwane hieny.

Można nazwać, że dzieje się jedna wielka uczta i żerowanie na bezbronnych w sposób, że kopie się słabszego i leżącego, co powinno być natychmiast zaprzestane.
Wielcy bonzowie łączą się w klany mafijne i rozbierają słabych do gołych kont, lub zostawiając z najsłabszym miastem co prowadzi do zniechęcenia i porzucenie światów "Grepolis.pl", bo w innych światach obowiązują bariery punktowe a wielu jest tez takich, ze mogą się realizować tylko w świecie "Phi". Więc odchodzą na zawsze.

Nie wiem, czy jest to w interesie właściciela i mocodawcy gry "Grepolos"? Żeby odchodzili z tej gry? Albowiem właściciel po to założył i rozwinął tą grę, zainwestował, żeby na tym zarobić i odzyskać zainwestowany kapitał? Im więcej uczestników klika w klawiaturę, tym większy zarobek dla właściciela, no nie?
Tym bardziej byłoby godziwe, gdyby klikanie w klawiaturę tysięcy słabych graczy nie byłoby haniebnie wykorzystywanych przez kilku wszechwładnych i bezgranicznie żądnych władzy egocentryków.

Zatem wzywam Was moi drodzy organizatorzy gry! Wznieście się ponad poziomy! Przywróćcie Helladzie, szczególnie na "Phi" normalność i autentyczność, proszę Was bardzo!
Nie wzniecajcie gniewu Zeusa, Posejdona i innych Bogów. Albowiem mogą sprawić, że mama na "Phi" może stać się pustynią i będzie zaludniona tylko przez samolubnych snobów. Gdzie nie ma miłości, wzajemnej uprzejmości i życzliwości,
gdzie nie ma "okruszków Raju" , tylko nieprzenikniona mgła, zupełna cisza i nostalgia, nie rodzą się miasta i mieszkańcy a populacja spada.

Jest tylko jedno rozwiązanie problemu w tej sprawie. A mianowicie należy tak ustawić grę, żeby było wręcz niemożliwe przejęcie miasta słabego gracza (tj. do pięciu miast włącznie) przez gracza spasionego i silnego. Można to ustawić przez funkcję w grze "Morale". Im silniejszy gracz, tym mniejsze szanse na przejęcie słabszego i w stosunku do odpowiedniego poziomu punktowego poszczególnych graczy ustalić proporcjonalnie. Spowoduje to, że słabi gracze nie będą nabawiać się frustracji i pozostaną w grze.

Druga sprawa i dla mnie najważniejsza i w swoim imieniu piszę, to. Stworzenie w grze funkcji widocznym dla wszystkich graczy na mapie pod nazwą "PANTEON HEROSÓW". Ponieważ niewielu ale byli tacy i są, których cechują pozytywne odruchy ludzkiego jestestwa. Rzekłbym nawet, że można byłoby stworzyć specjalny "Panteon Bogów i Uwielbionych".
No, ale to już zależy od waszej inwencji i wyobraźni, moi drodzy konstruktorzy gry.

Co miałem rzec, napisałem.

Pozdrawia Was Legionista Trabantullus
Zapraszamy do dyskusji na temat zmian, które zostaną wprowadzone w 2013 roku. Ich lista dostępna jest w tym miejscu :)
"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Muszę dodać. Jak wiele ciekawych wojen i bitew ginie bez pamięci bezpowrotnie tracąc swa historię.
Ja pamiętam i będę pamiętać do końca wojnę pod "Termopile" na wyspie "205006" w świecie "Phi". Tam wsławiła się po wieczne czasy
Amazonka "Paulinka26", pobudzając do walki walecznych a w chwilach zagrożenia zasłaniała własną piersią. No, ale tak się teraz stało, że nie ma mocnych na "Imperium Bogów" i "67 Legion Orła" musiał przejść transformację ustrojową. Wspomnienia zostały a dawni wrogowie są teraz przyjaciółmi. Jak dobrze pójdzie, to rozpocznie się konkurs w temacie "Pieśń nad pieśniami o Herosie "Paulinka26" w którym wezmą redaktorzy i pisarze z "Wiadomosci24.pl" Bo "Paulinka26", zasłużyła sobie na miano Herosa i jest godna uwielbienia. Wspierała słabszych całą siłą. W jej czasie świat "Phi" był piękny i wspaniały a "Paulinka26" wszyscy pokochali. Wrogowie też.
Gra ma nam dać okruchy wzruszenia, wzloty i upadki. Tak jak jest w realu. Człowiek dopiero wtedy sięga tam, gdzie wzrok nie sięga, kiedy
zasmakuje wszystkich barw ludzkiego jestestwa. Są to tak samo ważne i równoważne śmiech i płacz ze swoimi odcieniami.
"Panta rhei." Jak powiedział Demokryt z Efezu
Pozdrawia Was legionista emerytowany Trabantullus z wyspy "205006>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

No i tak zawsze było i tak będzie, dla twórców ta gra to praca i źródło utrzymania a dla nas przyjemność.
We wszystkich grach tego typu dążą do tego aby jak najwięcej zarobić. W margonem.pl grałem 3 lata i tam tak samo, z roku na rok co raz więcej pierdół za smocze łzy ( coś takiego jak monety premium ).

Zmiany fajne, ale Ci bohaterowie mi się nie podobają :) Z tymi zadaniami na wyspie to niby fajne - jak ktoś będzie miał 1 lub dopiero pare miast to mu się to bedzie podobać, a jak już będzie miał 20+ to mu sie juz nie bedzie chcialo klikać:)

Zmiany fajne, czekam, aż w końcu je wprowadzicie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Popieram kolegę. Coraz bardziej liczy się kasa a nie umiejętności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

wow, że aż chce się im to robić :) szczere gratulacje, napewno wiele jest przy tym kłopotów, gdzie można zgłaszać własne pomysły?
 

DeletedUser7962

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

a może by tak w rankingu dodać jakieś oznaczenie sojuszy i graczy w pakcie i wojnie?
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jak wam się podoba nowy wygląd interfejsu, który jest planowany? Jak myślicie sprawdzi się on lepiej niż aktualny? Jeśli nie wiecie o czym mowa to sprawdźcie ten link: http://devblog.grepolis.com/?p=189
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jak wam się podoba nowy wygląd interfejsu, który jest planowany? Jak myślicie sprawdzi się on lepiej niż aktualny? Jeśli nie wiecie o czym mowa to sprawdźcie ten link: http://devblog.grepolis.com/?p=189

Nowy interfejs będzie wiele lepszy niż obecny.Jest to pomysł trafiony w setkę myślę że nie będzie zbyt dużo ludzi którym nie będzie się on podobał:)
Kiedy zobaczyłam wpis na FB od razu zajrzałam na DevBlog'a żeby zobaczyć o co chodzi.
No i teraz czekam na Aktualizację z tym interfejsem:).
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mi też bardzo podoba się nowy interfejs i wygląda o wiele lepiej od obecnego jak napisano powyżej, i dobrze że pasek menu będzie ponownie po lewej stronie. Ja także czekam na tą aktualizację, bo obecnie to ten pasek na dole po zmniejszeniu nadal zasłania mi część okna, a to jest naprawdę niewygodne.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mi też bardzo podoba się nowy interfejs i wygląda o wiele lepiej od obecnego jak napisano powyżej, i dobrze że pasek menu będzie ponownie po lewej stronie. Ja także czekam na tą aktualizację, bo obecnie to ten pasek na dole po zmniejszeniu nadal zasłania mi część okna, a to jest naprawdę niewygodne.

Oj tak, używając netbooka miałam ten sam problem :D Bardzo się cieszę, że wzięto to pod uwagę. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać finalna wersja interfejsu.

Czytaliście nowy artykuł na DevBlogu? Co sądzicie o herosach? :) http://devblog.grepolis.com/?p=240
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Oj tak, używając netbooka miałam ten sam problem :D Bardzo się cieszę, że wzięto to pod uwagę. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać finalna wersja interfejsu.
Ja cały czas używam i się powoli przyzwyczaiłem do tego, że mi ten pasek zasłania część okno. Czekam na tą aktualizację z nowym interfejsem, na screenach wygląda bardzo dobrze, ale jak będzie wyglądał gdy go wprowadzą :confused:....

Czytaliście nowy artykuł na DevBlogu? Co sądzicie o herosach? :) http://devblog.grepolis.com/?p=240
Czytałem, na screenach wygląda to ciekawie i interesująco, ale ocenić będę to mógł dopiero po aktualizacji, bo pewnie będą jakieś błędy z tym związane jak zwykle przy wprowadzeniu prawie każdej nowej funkcji.
Ciekawe czy wśród herosów będzie Achilles ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Fajne rzeczy dzisiaj napisali na devblogu. W końcu będzie można szybciej skompletować zagrodę Mant lub Harpii, znikie Brander, w końcu Inno przychylilo sie do prosc oz zmiane Trirem i koncu jest;).
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A ja jestem zawiedziony, triremy miały mieć szybkość 24(?) a dostają 18, brandery miały być ulepszone a zostają usunięte (inno idzie na łatwizne), wgl jeżeli chodzi o morze to grepolis jest mało rozwinięte, ulepszyli tak naprawde tylko jednostki lądowe i stworki.
Nie podoba mi się również opcja zamiany placówki handlowej na... no właśnie? jak to nazwać - AUTOMATEM DO WYSYŁANIA SURKI?
Podobno tępi się tutaj zautomatyzowania a tu proszę, wysyłanie surki automatycznie.. szkoda gadać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Wyglądać będzie może dobrze
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Aktualizacja ciekawa, prawie wszystko co mają zmienić wygląda dobrze i mi się podoba.
brandery miały być ulepszone a zostają usunięte (inno idzie na łatwizne)
Zgadzam się, powinni go zmienić lub ulepszyć bo w obecnej formie jest bezużyteczny, ale inno idzie na łatwizne jak napisałeś.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Co do brandera, to możliwe, że za jakiś czas zostanie wprowadzona w jego miejsce zupełnie nowa jednostka, przekonamy się jaka. Póki co nie mogę się już doczekać testów na becie - mam nadzieję, że weźmiecie w nich udział? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A ja jestem zawiedziony, triremy miały mieć szybkość 24(?) a dostają 18, brandery miały być ulepszone a zostają usunięte (inno idzie na łatwizne), wgl jeżeli chodzi o morze to grepolis jest mało rozwinięte, ulepszyli tak naprawde tylko jednostki lądowe i stworki.
Nie podoba mi się również opcja zamiany placówki handlowej na... no właśnie? jak to nazwać - AUTOMATEM DO WYSYŁANIA SURKI?
Podobno tępi się tutaj zautomatyzowania a tu proszę, wysyłanie surki automatycznie.. szkoda gadać

TOPowi gracze z innych krajów, w tym między innymi z Niemiec, protestują wobec tej zmianie o zwiększeniu szybkości trirem do 18(i ja osobiście ich rozumiem)! A ty jesteś zawiedziony, że trirema nie będzie posiadała 24 jednostek szybkości. Wow.

Przypomnę Ci, że birema ma 14 j. szybkości. Na światach z buntem, trirema szybsza od biremy, dodatkowo ze wzmocnionym atakiem to POTĘŻNE ULEPSZENIE tej jednostki.
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Interfejs bardzo mi się podoba, znów pasek po lewej stronie. Może zadowoli tych, co dawniej grali ;D Ciekawa opcja bohaterów.
Trzeba się będzie przyzwyczaić - jak do każdej nowości. Jedynym, czego się boję, jest wielkość nowego wyglądu interfejsu i ogólnie całej aktualizacji, żeby nie Grepolis nie chodziło wolniej.
Shannqa ja to mam zamiar brać udział. Liczę na coś porządnego ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Powstała ostateczna wersja interfejsu, podoba wam się? :) Według mnie wygląda świetnie, o wiele lepiej niż obecnie.



Tutaj więcej info: http://devblog.grepolis.com/?p=399

Przypomnę, że tak prezentowała się wstępna wizja, dokonano sporo zmian:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry