Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Wygląda ciekawie :)
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ten nowy interfejs nieźle się zapowiada :) Zdecydowanie bardziej mi się podoba i - co dla mnie istotne - wyglada na to, że będzie lepiej współpracował z komputerami o mniejszej rozdzielczości ekranu :)
Choć muszę przyznać, że to menu po lewej stronie (wiadomości, raporty, sojusz itd.) oraz położenie ikonek z misjami bardziej mi się podobało we wstępnej wizji a nie tej obecnej.
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

No no bardzo fajny interfejs podoba mi się bardziej niż ten co był :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

No fajny ten interfejs. Bynajmniej pasek na dole nie będzie mi w końcu przeszkadzał :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ostateczna wersja interfejsu wygląda lepiej niż poprzednia, zmniejszono ikonę boga, dodano możliwość zwinięcia paska po lewej storni i zmieniono kilka innych elementów co mi się podoba, ale szkoda że zostanie usunięta nagroda za logowanie przez 7 pierwszych dni.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Nowy interfejs wygląda jeszcze lepiej niż w wersji wstępnej :) Jedynie mapa (a raczej jej malutki podgląd) lepiej według mnie wygląda na wersji wstępnej (jakby efekt 3d).

A tak to naprawde gratulacje dla grafików inno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Najbardziej postaram się wypatrywać zmiany z "Herosami" oraz wersją mobilną.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Również z niecierpliwością oczekuję na wprowadzenie do gry Herosów. Pierwszego dnia mile się rozczarowałem, iż nie jest to klon Traviana. Twórcom należy się uznanie, iż zrozumieli, iż nie należy gracza przykuwać do krzesła łańcuchami, jak galernika. Przed chwilą przejrzałem po raz pierwszy listę zapowiedzi na bieżący rok. Jako, że gram od stosunkowo niedawna, cześć z nich już zastałem, jako elementy integralne. Na plus. Z najpilniejszych moim zdaniem kwestii do wprowadzenia pozostaje zmiana balansu jednostek mitycznych i części budynków specjalnych.
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Kto z Was już miał okazję na świecie testowym "pomacać" nowy interfejs użytkownika? Bawiłam się już nim trochę i muszę przyznać, że pomimo drobnych niedociągnięć - w końcu to dopiero wersja testowa - jest boski. Nieporównywalnie lepszy od poprzedniego. Usunięto wszystko, co mnie drażniło w poprzedniej wersji (szczególnie pasek menu i położenie okienek), a nowe położenie poszczególnych rzeczy wydaje się dość intuicyjne i nowoczesne :) Dawno nie byłam tak zadowolona ze zmian, aż musiałam się tym podzielić :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ja jeszcze nie widziałem ale zaraz zajrzę na testowy serwer, myślę że wygląda tak samo jak na screenach albo lepiej ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Zalogowałam się na zz1 i trochę mi szczęka opadła :D Po pierwsze - nowy Zeus wygląda o wiele lepiej, plus za umięśnioną klatę :D Sam interfejs jest fajny, ale trzeba się do niego przyzwyczaić. Bardzo się cieszę, że nie ma menu na dole, tylko po lewej stronie i można je zminimalizować. Nareszcie nic mi nie zasłania ekranu i mam wrażenie, że gra działa o wiele szybciej. Podoba mi się to, że nazwa miasta i lista bonusów są na środku ekranu, nie z boku. Jeśli miałabym się czegoś przyczepić, to pasek na górze jest na mój gust trochę za mały, zwłaszcza surowce, jeśli się je porówna do obecnego wyglądu. Ale ogólnie rzecz biorąc dobra robota :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Można wiedzieć gdzie znaleźć nowy interfejs, jeśli już można? :)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Zalogowałam się na zz1 i trochę mi szczęka opadła :D Po pierwsze - nowy Zeus wygląda o wiele lepiej, plus za umięśnioną klatę :D Sam interfejs jest fajny, ale trzeba się do niego przyzwyczaić. Bardzo się cieszę, że nie ma menu na dole, tylko po lewej stronie i można je zminimalizować. Nareszcie nic mi nie zasłania ekranu i mam wrażenie, że gra działa o wiele szybciej. Podoba mi się to, że nazwa miasta i lista bonusów są na środku ekranu, nie z boku. Jeśli miałabym się czegoś przyczepić, to pasek na górze jest na mój gust trochę za mały, zwłaszcza surowce, jeśli się je porówna do obecnego wyglądu. Ale ogólnie rzecz biorąc dobra robota :)

mnie denerwuje tylko ten pasek :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Według mnie wygląda wspaniale, a ten pasek o którym mówicie nie jest wcale taki zły ;) wystarczy przyzwyczaić się do nowego wyglądu ale po tej aktualizacji w końcu pasek menu wróci na prawą stronę i nie będzie zasłaniał mi części otwartych okien :) Według mnie rozwój grepolis zmierza teraz w dobrym kierunku szkoda tylko że dają zaledwie 3 propozycje graczy do ankiety w grze :(
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ale super by było jak by dawali 5-7 i byłby większy wybór :D Ale tak niestety nigdy chyba nie będzie :(
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Mam nadzieję, ze przy słabszym komputerze/internecie nowy interfejs nie będzie ścinał.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Piękny, świetny wręcz. Ciekawe jak będzie wyglądać w praktyce :D Ale dodałbym te nagrody za tydzień logowania, to bardzo pomaga nowym graczom, którym (nie oszukujmy się) był każdy z nas. Tyle kazania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

No ladnie wyglada widze powrot do starych korzeni z 1.0 :) z drobnym "TUNINGiem"
 
Do góry