Grepolis United: dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

No ladnie wyglada widze powrot do starych korzeni z 1.0 :) z drobnym "TUNINGiem"

nic tutaj nie ma z 1.0 :) chyba że chodzi Ci o pasek po lewej stronie, chociaż ten i tak był na swoim miejscu już w wersji 2.0
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Moim zdaniem jedna z lepszych modyfikacji gry do tej pory, zmiana interfejsu to zdecydowanie dobre posunięcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Ładnie wszystko,jestem ciekawy herosów,wygląd zdecydowanie lepszy niż poprzedni.Jedyny minus to malutki podgląd mapki.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jeśli dobrze przeczytałem na devblogu to aktualizacja z nowym interfejsem będzie w środę 25.09 :)
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jeśli dobrze przeczytałem na devblogu to aktualizacja z nowym interfejsem będzie w środę 25.09 :)

To jeszcze nie jest takie pewne. Decyzja dopiero zostanie podjęta (i jest o tym też napisane na tej samej stronie DevBloga). Osobiście myślę, że jednak nowy interfejs nie będzie wprowadzony wcześniej niż w 2.47.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

To jeszcze nie jest takie pewne. Decyzja dopiero zostanie podjęta (i jest o tym też napisane na tej samej stronie DevBloga). Osobiście myślę, że jednak nowy interfejs nie będzie wprowadzony wcześniej niż w 2.47.

Masz rację, nowy interfejs pojawi się w 2.47 :) W ciągu tygodnia będzie można go przetestować na becie. Dzięki wszystkim za opinie!

Oto krótka lista zmian, które mają być jeszcze wprowadzone:
- Lista miast: miasta będą ponownie ustawione w trzech kolumnach zamiast w dwóch.
- Synchronizacja: postaramy się naprawić jak najwięcej problemów, z powodu których konieczne było odświeżenie strony, aby niektóre wartości w grze zostały zaktualizowane.
- Powiadomienie o atakach: zostanie przywrócone poprzednie rozwiązanie.
- Czas ładowania gry: chcemy jak najbardziej zmniejszyć ładowanie się gry u osób z rozwiniętymi kontami.
- Przeskakiwanie między miastami zostanie przyspieszone.
- Powiększymy przyciski przejścia do wcześniejszego i następnego miasta.
- Zwiększymy rozmiar ikon surowców w górnym menu.
- Jednostki w mieście (menu po prawej stronie): przywrócimy możliwość wyświetlenia wszystkich jednostek, także tych, których nie ma w mieście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A co z:
Kod:
Ulepszone animacje:
Chcemy wprowadzić do gry bardziej realistyczny wygląd, dodając nowe oraz ulepszone animacje do miast i mapy świata.
Wycofane?
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

A co z:
Kod:
Ulepszone animacje:
Chcemy wprowadzić do gry bardziej realistyczny wygląd, dodając nowe oraz ulepszone animacje do miast i mapy świata.
Wycofane?
Co z tym???
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jest nowy wpis na devblogu jak co tydzień ale nie ma nic ciekawego, poza nowym Videocastem który wkrótce się pojawi i eventem na halloween (mam nadzieję będzie lepszy niż rok temu).
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jako ciekawostka, aby każdy mógł sobie podnieść ciśnienie bez użycia kawy, jeżeli Inno tego nie poprawi, to w nowej wersji uważajcie na błąd (wcześniej działało dobrze, lub przypadkowo dobrze).
Na beta nie bardzo mam możliwość zgłosić ticket, a i czasu mało, zatem prośba do Polskiego supportu, poproście o poprawkę:
Wkrótce na wszystkich światach planowane jest wgranie wersji 2.46
Moim zdaniem, jest pewien poważny błąd.
Na serwerze beta (http://zz3.grepolis.com/) chcąc użyć czaru "Rydwan", po kliknięciu, czary od Zeusa zamieniły się miejscami z czarami od Hadesa. Chcąc kliknąć szybko 10x rydwan, za pierwszym razem otrzymałem rydwan:
screen1.PNG
a za drugim już bym otrzymał plagę:
screen2.PNG
Przed wgraniem na serwery, dobrze byłoby to poprawić.
Pozdrawiam
Potusek
 
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Jako ciekawostka, aby każdy mógł sobie podnieść ciśnienie bez użycia kawy, jeżeli Inno tego nie poprawi, to w nowej wersji uważajcie na błąd (wcześniej działało dobrze, lub przypadkowo dobrze).
Jeśli dobrze pamiętam, to wcześniej również raz na jakiś czas przeskakiwały pola z zaklęciami. Była nawet z tego co pamiętam kiedyś propozycja z tym związana, aby pozycje te były stałe. Odszukałam tę propozycję: klik.

Na beta nie bardzo mam możliwość zgłosić ticket, a i czasu mało, zatem prośba do Polskiego supportu, poproście o poprawkę:
Błędy, które zauważysz na becie, najłatwiej zgłosić na forum na Bugtrackerze, do którego link możesz znaleźć również na czerwonym pasku na środku ekranu z napisem "Bug reports". Jeśli wolisz ticketa, to link do niego znajdziesz jak zwykle w ustawieniach (w nowym interfejsie link do ustawień jet w prawym górnym rogu) lub po prostu klikając tutaj.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19362

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Nie chce nic mowic ale n screenie widac ze posejdon z atena tez sie zaminili miejscami
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

Nie chce nic mowic ale n screenie widac ze posejdon z atena tez sie zaminili miejscami

Faktycznie, tego nie zauważyłem.
Ale serio serio, rydwany nie raz już rzucałem i wówczas przypominałem sobie postulat, aby nie zamieniać. W nowym GUI sądziłem, ze to już uporządkowane, a tu masz ci zonk :/
Znikam, przeziębienie mnie i Młodego męczy...
 

DeletedUser20182

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

mam nie odebrana nagrodę za logowanie się czy w związku ze zmianami stracę ja
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

nowy interfejs jest beznadziejny i każdy z graczy powinien mieć wybór czy jego chce! a nie narzucacie coś wbrew innym osobom! jak dla mnie WIELKI MINUS ZA TĄ AKTUALIZACJĘ............................
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat planu rozwoju na rok 2013

nowy interfejs jest beznadziejny i każdy z graczy powinien mieć wybór czy jego chce! a nie narzucacie coś wbrew innym osobom! jak dla mnie WIELKI MINUS ZA TĄ AKTUALIZACJĘ............................

Więc jesteś pierwszą osobą na NIE :p


Zdecydowanej większości ten interfejs trafił do gustu :)


POZDRAWIAM
 
Do góry