[Omawiane] Grepolis w telefonie LG GT540

  • Rozpoczynający wątek WildWiking
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie,
Wiem, że temat parokrotnie był poruszany, przeglądałem forum jednak pomocy i odpowiedzi nie znalazłem tak więc kieruję się do Was.
Mianowicie posiadam telefon LG GT540 z Orange, zaktualizowałem telefon :
Wersja oprogramowania : 2.1-update1
Wersja jądra: 2.6.29
Telefon posiada WiFi, mam dostęp do internetu, lecz w czym problem ?

1. Telefon nie posiada "Google Play" tylko "Android Market" , nie mogę kompletnie pobrać Grepolis na telefon.
2. Wchodząc na grepolis za pomocą przeglądarki w telefonie wybieram opcje "Wersja na przeglądarkę mobilną" , przekierowuje mnie na stronę logowania po czym następnie loguje się i tutaj jest problem... pasek wczytywania przy zalogowaniu jest pełen i nic się nie odświeża/nie dzieje, nie wczytuje... Nie mogę kompletnie nic zrobić począwszy od wejścia do senatu czy nawet swobodnego wylogowania się.

Mam nadzieję, że będzie ktoś w stanie mi pomóc bo męczę się ponad tydzień i nie mam sił... ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

mam ten sam problem co kolega wyżej...
mi raz się wczytało to nic się nie dało potem włączyć senatu,forum itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

A pobrać grepolis toolbox nie możecie też ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

To także przez Google Play oraz App Store ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

Też z początku miałem android market ale usunąłem i sobie google zainstalowałem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

Też z początku miałem android market ale usunąłem i sobie google zainstalowałem

Pisząc wprost jestem KOMPLETNIE zielony z tymi dotykami, Androidem i wgl... nie wiem nawet jak to wszystko zrobić ^^
Pod kabel USB jak podłączam to mi komp nie widział telefonu...

Dałem znajomemu by mi zaktualizował (myślałem że wtedy google play bedzie), niby wsio zrobił, też walczył by grepo było i nadal nic... a co do wersji jądra - zaktualizowała się na nowszą , jednak programowanie nadal 2.1.update-1.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

Na owym telefonie grepolis bez problemu chodziło na tzw. custom romach jednak jest to bardziej skomplikowane i wiąże się to z utratą gwarancji (jeśli się przyczepią, mnie np ekran wymienili choć inny system miałem niż ich orginalny). Jeśli nie tędy droga to pozostaje Ci poszukać pliku .apk i próbować zainstalować samemu przez menadżera plików, a nie przez market. Przesłać taki plik z komputera na telefon trudno nie jest albo instalujesz sterowniki i przez usb właśnie (możliwe, że już je masz tylko po podpięciu telefonu na pasku musisz zaakceptować połączenie, a w ustawieniach włączyć pamięć masową, albo przez jakiś program typu airdroid (nie jestem pewien co do potrzeby posiadania wifi na komputerze). No i najprostszy chyba sposób na przesłanie apk to zapisanie na mailu przez komputer i otwarcie na komórce ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

Dzięki za odpowiedź. Próbowałem - wszystko w tel włączone, sterowniki wgrane ale i tak nie mam dostępu do kary pamięci telefonu... mógłbym zgrać na innym telefonie i tylko kartę pamięci przełożyć, z kolei pytanie czy Android widzi tak aplikacje ? I skąd mogę BEZPIECZNIE pobrać ową aplikację ? Bo szukałem i ciężko mi to idzie... ;/
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

Musisz pobrać z marketu jakiegoś menadżera typu astro i będzie widzieć ;)
Niestety nic mi nie wiadomo o tym aby inno gdzieś udostępniało apk (w sumie nie wiem czemu dają możliwość tylko przez market), więc ryzyko jakieś będzie :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis w telefonie LG GT540

W 1 mobile market można sobie ściągnąć
 
Do góry