Grepolis w wersji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8264
  • Data rozpoczęcia

Grepolis w wersji mobilnej


  • W sumie głosujących
    52
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser8264

Guest
Witam

Gram już od około trzech miesięcy w Grepolis i zastanawiam się czy nie można by było tej gry przeznaczyć jako aplikację na telefony i inne urządzenia z dostępem do internetu.
Bo na przykład chce się zalogowac na swoim Se k800i więc
wchodzę na stronę,wpisuję login i hasło a logować nie chce.
I wtedy gdy by ta gra była jako taka aplikacja można było by sobie wejść czy to w szkole czy autobusie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, że można korzystać z Grepolis w telefonie.
Wystarczy ściągnąć Opere Mini na telefon ;)
Przynajmniej mi wszystko śmiga sprawnie.
 

DeletedUser

Guest
śmiga ci sprawnie? to powiedz, jak przewijasz suwak w oknach, np. w prywatnych wiadomościach, liście członków sojuszu czy w podglądzie surowców(dostępne z premium). bo u mnie na LG swift się nie da! niezależnie od przeglądarki.
 

DeletedUser

Guest
mozna sie zalogowac, ale:

- nie mozna odpowiadac na wiadomosci prywatne (opcja nie dziala). Trzeba zaczynac nowy watek
- widac tylko kilka pierwszych wiadomosci. Nastepne sa na czarnym tle i nic nie widac
- podglady miast na premium takze sa widoczne tylko te od gory (kilka pierwszych miast)
- itd. Masa bledow, ze az wymieniac sie ich nie chce.

Loguje sie przez komorke tylko po to aby zobaczyc czy atak nie plynie, bo wiecej to ja nie jestem tam wstanie zrobic...
 

DeletedUser

Guest
śmiga ci sprawnie? to powiedz, jak przewijasz suwak w oknach, np. w prywatnych wiadomościach, liście członków sojuszu czy w podglądzie surowców(dostępne z premium). bo u mnie na LG swift się nie da! niezależnie od przeglądarki.

Tak jak kolega wyżej napisał, sprawdzam tylko podstawowe czynności jeśli akurat nie mam dostępu do internetu w domu.
Wybudować budynek itp.
Nie korzystałem z tego 24h.
 

DeletedUser8264

Guest
Rozumiem ale to się może przydać.
A gdy by się zrobiło taką aplikację to wszystkie wymienione błędy były by może usunięte.
 

DeletedUser

Guest
Wątpię, do gry wchodzą co chwile aktualizacje, myślisz, że programistom będzie się chciało jeszcze w aplikacjach bawić?
To pytanie zadajcie Aphrodite ;)
Ona z pewnością wam odpowie.
 

DeletedUser7598

Guest
Ja też mam lg swift i nie da się tylko przesuwać forum(co bywa denerwujące) i wiadomości prywatnyc ale da się odpisywać;)
 

DeletedUser

Guest
a nie prościej by było stworzyć stronę grepolis dostosowaną do rozdzielczości komórek? taką np. m.pl.grepolis.com << informacje pobierałaby z grepolis tylko rozdzielczość i reszta byłaby dla komórek ;D
 

DeletedUser8332

Guest
Pamiętajcie że opera mini nie jest jedyną przeglądarką mobilną, jak korzystam z przeglądarki "bolt" w samsungu u600 i całkiem przyzwoicie śmiga :) Przez telefon stawiam budynki i wojsko/ flotę, na inne czynności szkoda nerwów na tak małym wyświetlaczu :D
 

DeletedUser

Guest
Ja mam Samsunga Wave 533 i Grepolis śmiga.
Ale aplikacja sporo by ułatwiła :)
 

DeletedUser

Guest
tu nie chodzi o to czy śmiga, czy strona się ładuje, czy nie, czy rozdzielczość jest odpowiednia.
chodzi o to, że wchodząc na grepolis z komórki ma się ograniczony dostęp do niektórych funkcji gry. gdyby powstała wersja mobilna tej gry, to na pewno dałoby się w jakiś sposób zaradzić przewijaniu postów na forum, odpisywaniu na wiadomości prywatne czy też przegląd WSZYSTKICH miast w podglądzie premium. a to bardzo by ułatwiło grę przez telefon.
 

DeletedUser6062

Guest
Świetny pomysł. Da się korzystać z opery, ale bardzo transfer schodzi i nie można przeglądać wiadomości ani forum sojuszu. To jest jedna z najlepszych propozycji tutaj przedstawionych.
 

DeletedUser7598

Guest
Moim zdaniem to się przyda jak nie to to ta strona o której mówił Sebizzz.
Tym bardziej że nie widzę żadnych minusów.
 

DeletedUser

Guest
Najbardziej potrzebne, a nie działające opcje
na urządzeniach mobilnych, opartych na MiniOpera/Java:
-pełne przeglądanie wiadomości PW
-pełne przeglądanie forum sojuszu
-wysyłanie wsparcia
-wysyłanie ataku
-pełne rzucanie zaklęć na miasta i ataki
Dla maniaków bardzo przydatne.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam HTC touch2 z Internet Explorer i operą to tylko jest problem z odpisaniem na wiadomość priv, trzeba wtedy robić nową wiadomość do gracza:/
obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
+ i -

Takie grepo na mobila było by pod stronką http://mobile.grepolis.pl lub http://m.grepolis.pl

+ w tej wersji by były:
,,budynki były by na liście i móżna by było je rozbudowywac
,,z koszarami tak samo
,,z miastami tak samo
,,surki w tabelce

- w tej wersji by były:
,,nie wyświelały by się wyspy
,,akademia też by się zbytnio nie wyświetlała bo za dużo obrazków
,, sojusz (członkowie + suwak = problem)
,,wiadomośći priv (nowe wątki cały czas) można by było zrobić osobny mini mini czat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4313

Guest
Jestem jak najbardziej za.
Dość często "gram" w grepolis na komórce (HTC HD2 i duża opera) i brak dedykowanego interfejsu gry do urządzeń z dotykowym ekranem bywa uciążliwy.
Najbardziej przeszkadzają mi "miniaturowe" przyciski (np. te do nawigacji pomiędzy miastami). Ba, przez to, raz nawet udało mi się przez pomyłkę (fakt, że w środku nocy) zaprosić do sojuszu gracza którego właśnie atakowaliśmy. ;-) (W sumie okazał się wartościowym wzmocnieniem, ale czego to ja się nie nasłuchałem następnego dnia od pozostałych członków rady ;-) )
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście nie krozystam z wersji mobilnej więc byłem obojętny ale to wielkie usprawnienei:)
 

DeletedUser

Guest
czasami mam problem z dostępem do kompa ale mam wifi w telefonie ale grepka mi nie działa
jestem na TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry