Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5941
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
O 21 jeszcze gamma mi chodziła...a teraz sie ładuuuje ....ładuuuujeeee...i ładuuuje ....ciekawe kiedy się w koncu załaduje :confused:
 

DeletedUser

Guest
na niemieckich 2.0 to samo, więc pewnie problem bardziej skomplikowany mają
 

DeletedUser

Guest
na Ny jest także problem mapa świata nie pojawia się tylko niebieskie tło
 

DeletedUser

Guest
Ja słyszałem, że na Kappa ktoś rzucił nowy czar, TSUNAMI i zalało wszystkie wyspy :)
 

DeletedUser

Guest
14

No jak tak mozna niech ktos zareaguje na to albo cos powie kiedy sie sytuacja unormuje ?????????????
 

DeletedUser

Guest
Ten problem został już zgłoszony do techników, którzy pracują nad jego rozwiązaniem. Nie jesteśmy niestety w stanie stwierdzić kiedy Grepolis będzie działać poprawnie. Bardzo przepraszamy za wszelkie komplikacje.

Edit: Vilgefortz, support nie śpi, podobnież jak panowie zajmujący się serwerami, którzy je właśnie naprawiają.

To jest komunikat administracji. Pytanie tylko dlaczego tylko tu? Mogliby na forum w ogloszeniach napisac.
 

DeletedUser9244

Guest
Na NY wiosek farmić nie mogę, na Epsilonie offa miałam wysyłać ale też nie idzie tego zrobić. eh...
 

DeletedUser

Guest
W tej chwili polepsza sie. Wioski miozna farmic. Jeszcze tylko wyspy nie widac.
 

DeletedUser

Guest
podbój

Właśnie się dowiedziałem, ze jeden z naszych graczy ma podbój niestety nikt mu nie pomoże ponieważ nikt nie może nic na koncie zrobić. Tak więc pytam "sZANOWNEJ" administracji jak zamierzacie zrekompensować graczom straty miast spowodowane z wASZEJ winy? Ponieważ uważam , że to nie jest atak hakerski na serwer, tylko nieudolność programistów. Tak więc pal licho, że ktoś nie może posłać ataków na farmy, czy offa mu wetnie w dziwnych okolicznościach, no ale jak można obronić spokojnie miasto,nie pozwoliliście na to to jak to zamierzacie zrekompensować?
 

DeletedUser7672

Guest
Właśnie się dowiedziałem, ze jeden z naszych graczy ma podbój niestety nikt mu nie pomoże ponieważ nikt nie może nic na koncie zrobić. Tak więc pytam "sZANOWNEJ" administracji jak zamierzacie zrekompensować graczom straty miast spowodowane z wASZEJ winy? Ponieważ uważam , że to nie jest atak hakerski na serwer, tylko nieudolność programistów. Tak więc pal licho, że ktoś nie może posłać ataków na farmy, czy offa mu wetnie w dziwnych okolicznościach, no ale jak można obronić spokojnie miasto,nie pozwoliliście na to to jak to zamierzacie zrekompensować?
Dołączam się do pytania, ale ja mam odwrotny problem. Wysłałem kolona i niedługo dojdzie do celu. Najwyższy czas żeby powoli ataki czyszczące wysyłać. I co? Nie mogę...
 

DeletedUser

Guest
Ludzie, weźcie na wstrzymanie. Nie tylko Was to dobija. Team / Support - To także ludzie, nie można wymagać od nich więcej niż my od samych siebie. Nie wiecie co tak na prawdę padło, czy silnik gry, czy team zawinił, czy programiści, czy atak ze strony hakerów. Nic nie wiecie, więc nic nie piszcie. Wiadomo, że jesteśmy poddenerwowani, ale bez przesady. Czekajcie cierpliwie, bo jak już napisała Shanqa technicy już działają.
 

DeletedUser

Guest
Ech, lambda też nie działa. Co z tego, że się z wielkim trudem zalogowałam jak nic nie da się zrobić. Czar od hery włączony a koszary nie pracują... Dobrze, że na mnie żaden kolon nie idzie, bo nie wiem co bym zrobiła. Popieram zdanie poprzedników, ktoś dał ciała i to bardzo. Miejmy nadzieję, że szybko zastanie naprawione i byłoby miło gdyby ktoś powiedział ile to potrwa, bo zapewnienia w stylu robimy co możemy jakoś widać nikogo nie uspakajają :mad:
 

DeletedUser7672

Guest
na Lambda już nie gram, kojarzę Ciebie stamtąd.. wolny świat jak nic. Czas pokaże
 

DeletedUser

Guest
na Lambda już nie gram, kojarzę Ciebie stamtąd.. wolny świat jak nic. Czas pokaże

Też Cię pamiętam :) Też mi tempo działa na nerwy ale mamy fajny sojusz i szkoda mi zmieniać światy teraz.
Mi już działa. Dziękuję temu kto naprawił. Mam nadzieję, że to nie jest chwilowe.
 
Do góry