Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5941
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5941

Guest
Chwilowe 2 razy mialem tak ze przez jakies 30-60 sek ladnie smigalo po czym klapa :/
 

DeletedUser7672

Guest
teraz na Delta się przeniosłem i na Ang. serwer. I jest ok. Epsilon jakoś "działa". Kto wziął moje miasta? Albo czy weźmie?
 

DeletedUser5

Guest
Moze masz racje, ale to admin odpowiada za gre wiec powinni sie na to jakos przygotowac.
Niektóre problemy jesteśmy w stanie przewidzieć (np. przeciążenia po otwarciu nowego świata), lecz części z nich nie. Serwery to tylko maszyny, które niestety ulegają różnym usterkom. Błędy z logowaniem występują nie tylko w u nas, ale we wszystkich lub większości wersji językowych, więc najwyraźniej jest to coś poważniejszego.

Właśnie się dowiedziałem, ze jeden z naszych graczy ma podbój niestety nikt mu nie pomoże ponieważ nikt nie może nic na koncie zrobić. Tak więc pytam "sZANOWNEJ" administracji jak zamierzacie zrekompensować graczom straty miast spowodowane z wASZEJ winy? Ponieważ uważam , że to nie jest atak hakerski na serwer, tylko nieudolność programistów. Tak więc pal licho, że ktoś nie może posłać ataków na farmy, czy offa mu wetnie w dziwnych okolicznościach, no ale jak można obronić spokojnie miasto,nie pozwoliliście na to to jak to zamierzacie zrekompensować?
Jeśli szefostwo podejmie jakąś decyzję na temat rekompensaty, zostanie ona zamieszczona w ogłoszeniach na forum. W tym momencie najważniejsze jest szybkie usunięcie problemów.

Ech, lambda też nie działa. Co z tego, że się z wielkim trudem zalogowałam jak nic nie da się zrobić. Czar od hery włączony a koszary nie pracują... Dobrze, że na mnie żaden kolon nie idzie, bo nie wiem co bym zrobiła. Popieram zdanie poprzedników, ktoś dał ciała i to bardzo. Miejmy nadzieję, że szybko zastanie naprawione i byłoby miło gdyby ktoś powiedział ile to potrwa, bo zapewnienia w stylu robimy co możemy jakoś widać nikogo nie uspakajają :mad:
Nie podałam żadnej godziny, bo nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Gram w Grepolis, więc też jestem trochę poddenerwowana - właśnie przelewają mi się spichlerze, a ja nie mogę włączyć nawet strony głównej ;) Jednak nic na to nie możemy poradzić, pozostaje nam jedynie czekać.
 

DeletedUser7343

Guest
Już się bałem że to tylko u mnie tak :p
Kiedyś też tak już miałem
 

DeletedUser7672

Guest
fakt, na Angielskim serwerze też szlag trafia światy. Teraz tylko czekać.
 

DeletedUser

Guest
nadal jest pewien problem nie moge zmieniac miast :/ .. brak przycisków do zmiany miast ani listy .. tez tak macie ? Swiaty Beta i Lambda
 

DeletedUser9244

Guest
U mnie na NY i Epsilon jak w tej chwili wszystko działa jak należy :) Ale i tak na Ny jestem sporo do tyłu przez to co się działo :/
 

DeletedUser806

Guest
Wczorajsza akcja z godz 18.00 się znów powtarza nie mogę się zalogować

No macie nas chyba,sam nie wiem gdzie.Wczoraj rozumiem zdążyło się,ale dzisiaj to samo strona ładuje się długooo,a zalogowanie na żaden świat jest niemożliwe zaczyna mnie to irytować co się dzieje.Problem z serwerami wczoraj się popsuły o podobnej porze,dzisiaj to samo no fajnie sobie na tym NY gram.
Naprawcie to w końcu raz i porządnie,te problemy zabijają radość z gry :mad: :mad:
 

DeletedUser

Guest
do bani z taką grą , u mnie znowu powtórka z wczoraj. mam dość ide na urlop!
 

DeletedUser

Guest
padło wczoraj, nad ranem śmigało, do południa OK, ale po 15 znowu padaczka, od 18 można zakończyć grę - wchodzi wiada na kompy i ... kicha

polikwidujcie zbędne światy, dokupcie serwerów, w końcu za coś płacimy przecież?
 

DeletedUser

Guest
pewnie znowu DDOS :) poza tym nie ma chyba nigdzie info co było wczoraj a przydało by się...
 

DeletedUser

Guest
Znowu

Ciekawe co dostaniemy za tyle czekania w nagrodę.
Znowu się zalogować nie można. Na pewno zarządce nam na jeden dzień dadzą.
 

DeletedUser

Guest
może mi ktoś napisać dokładnie od której dzisiaj nie ma i o której wczoraj wróciło? :)
 

DeletedUser

Guest
Szlag by to a akurat zaczynam grać na nowym świecie a tu znowu to samo:mad:
 

DeletedUser

Guest
Tu się nie da grać!
Mam spore zaległości przez to na NY !!!
 

DeletedUser

Guest
No nie da się nawet żądania dać, ciekawe kiedy to w końcu ogarną , nie wiem za co ja płacę
 
Do góry