[Wyjaśnione] grepolix toolbox

  • Rozpoczynający wątek Kuszczyk Nox
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: grepolix toolbox

Bardzo dziękuję, udało się rozgryźć w czym problem i zgłosiłam błąd do naprawy :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: grepolix toolbox

A to można się dowiedzieć? Chociażby na PM, co bym się przy następnej takiej sytuacji nie martwił, że ktoś mi się na konto włamał?
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: grepolix toolbox

W menadżerze aplikacji / zarządzanie aplikacjami mam jak byk zielony znaczek od zawsze i nic tam nie zmieniałem a mimo to powiadomienia wymuszone nie przychodzą.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: grepolix toolbox

A to można się dowiedzieć? Chociażby na PM, co bym się przy następnej takiej sytuacji nie martwił, że ktoś mi się na konto włamał?

Problem powodowało zalogowanie się administratora na konto gracza przez aplikację. Akurat 5 października rozmawialiśmy na forum na temat błędu z ikonkami na wyspach, który sprawdzałam na twoim koncie. Dlatego bardzo dziękuję, że o tym napisałeś - myślałam z początku, że z Romulusosem to zupełny przypadek, ale okazało się, że jest to powiązane.

Jeśli po logowaniu administratora gracz zalogował się przez przeglądarkę, to wszystko było dobrze, ale jeżeli skorzystał z appki, to konto się blokowało i można było ponownie zalogować się dopiero po zmianie hasła. Nie powinno dojść ponownie do takiej sytuacji, dałam znać innym administratorom, żeby nie logowali się przez appkę, póki błąd nie zostanie naprawiony. Do tej pory niestety będziemy mieć ograniczone możliwości sprawdzania błędów w aplikacji.

Przy okazji wspomnę, że nie znamy waszych haseł i nie zmieniamy ich - logujemy się na konta graczy za pomocą specjalnych narzędzi, jeśli gracz zgłosi jakiś błąd i trzeba go sprawdzić na jego koncie.

W menadżerze aplikacji / zarządzanie aplikacjami mam jak byk zielony znaczek od zawsze i nic tam nie zmieniałem a mimo to powiadomienia wymuszone nie przychodzą.

Śledztwa ciąg dalszy :) Sprawdź jeszcze czy internet w twoim urządzeniu działa poprawnie. Czy masz zainstalowaną jakąś aplikację oszczędzającą baterię? Miałam kiedyś podobny problem u siebie i okazało się, że gdy nie korzystałam z tableta przez kilkanaście minut, internet sam się wyłączał, przez co nie otrzymywałam powiadomień. Często dzieje się tak bez wiedzy użytkownika - internet sam z siebie się wyłącza i włącza. Jeśli posiadasz takie aplikacje, spróbuj je wyłączyć lub odinstalować. Zajrzyj również do ustawień urządzenia, możliwe, że taka opcja znajduje się w samym telefonie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: grepolix toolbox

Ok, dziękuję za informację:)
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: grepolix toolbox

Z tego co mi wiadomo to nie mam programu oszczędzającego energię i wyłączającego internet.Najczęściej korzystam z wifi w pracy a jak nie mam to z aero2.To bezpłatny internet wyłączający się co godzinę ale nawet jak internet nie działał to powiadomienia przychodziły i czekały aż włączę ponownie.Najwyżej informację o ataku odczytywałem już po fakcie ale zawsze była.
Zainstalowałem na telefonie brata.Ataków kilka powiadomienia żadnego.Jedyne co jeszcze mogę zrobić to zakończyć grę i zacząć od nowa na innym nicku.Szkoda by było ale bez powiadomień i płacenia za złoto kiepsko się gra.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czas mija była kolejna aktualizacja a powiadomienia jak nie przychodziły tak nie przychodzą.Ktoś wie w czym tkwi problem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: grepolix toolbox

Sprawdź jeszcze czy ustawienia => aplikacje -> grepolis -> pokaż powiadomienia (tak u mnie to wygląda) masz to zaznaczone.
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: grepolix toolbox

W menadżerze aplikacji / zarządzanie aplikacjami mam jak byk zielony znaczek od zawsze i nic tam nie zmieniałem a mimo to powiadomienia wymuszone nie przychodzą.
Odpowiedz jest wyżej już dawno sprawdziłem.
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: grepolix toolbox

Romulusos napisał:
powiadomienia jak nie przychodziły tak nie przychodzą.
Czasem też tak mam. Podchodzę do tego dość brutalnie usuwając wszystkie dane aplikacji. Trochę denerwuje, ale przywykłem.
A jeszcze jedno - synchronizacja danych. Kiedyś to wyłączyłem i kompletnie żadnego powiadomienia nie miałem, nie tylko z gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry