[Naprawiony] Grepolympia startuje!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser488
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser488

Guest
Witam. Nie wiem jak u innych ale u mnie grepolympia nie wystartowała ...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

U mnie też nic nie ma a minęło już 17 minut, ale wkrótce powinna wystartować zawsze jest jakieś opóźnienie z eventami
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

no nie zatrybiło :)
Jak sie wylogowałem i zalogowałem ponownie to coś przez pół sekundy mignęło w rogu i tyle.
 

DeletedUser488

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

u mnie jest dokładnie ten sam objaw ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

u mnie na Alfie i na Achillesie nie ma olimpiady

a link do supportu w ustawieniu nie dziala, jak mam zglosic o błędzie :/
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

Spróbujcie odświeżyć stronę, wyczyścić pliki tymczasowe lub zalogować się z innej przeglądarki. Zalogowałam się na wasze konta, żeby sprawdzić i działa, w prawym dolnym rogu jest ikona znicza olimpijskiego.
 

DeletedUser488

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

Spróbujcie odświeżyć stronę, wyczyścić pliki tymczasowe lub zalogować się z innej przeglądarki. Zalogowałam się na wasze konta, żeby sprawdzić i działa, w prawym dolnym rogu jest ikona znicza olimpijskiego.

sprawdziłem na 3 przeglądarkach i nie śmiga ...
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

Spróbujcie odświeżyć stronę, wyczyścić pliki tymczasowe lub zalogować się z innej przeglądarki. Zalogowałam się na wasze konta, żeby sprawdzić i działa, w prawym dolnym rogu jest ikona znicza olimpijskiego.
Niestety to nie pomaga, właśnie sprawdziłem na FF, IE, Opera, Chrome, nawet Safari
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

U mnie nie ma. Wyczyściłem pliki tymczasowe, logowałem się z innej przeglądarki, odświeżałem stronę. Nic.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

A czy wyczyściłeś pliki tymczasowe przeglądarki? Tutaj jest bardzo krótka instrukcja jak to zrobić: KLIK.

Ok, dzięki za informację. Co prawda na waszych kontach działa bez problemu, ale zgłoszę, by technicy sprawdzili dokładnie dlaczego nie pomogło wyczyszczenie plików tymczasowych.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

U mnie to trochę jest inaczej, ale pliki Grepolis wyczyściłem. Chyba nie pisane jest mi wziąć udział w Grepolympii...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

niestety nie pomoglo

ale zmarnowany czas olimpiady :/
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

Godzina i piętnaście minut. W tym roku chyba żadnego odznaczenia nie będzie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

mamy odznaczenia za olimpiade w poprzednim roku to bedzie powtorka i miec 2 takie same ?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

No chyba że się zaktualizują... Ale mi to głównie chodzi o bonusy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

Pytałem się ludzi i jeszcze nikt nie dał mi pozytywnej odpowiedzi, że mu działa...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

No chyba nikomu nie działa... A tak czekałem na to wydarzenie...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Grepolympia startuje!

wyczyściłem dane przeglądarki i nic dalej nie ma, jedyne co się zmieniło to baner tutaj na forum ;)
 
Do góry