Grepolympia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Nasze własne Igrzyska Olimpijskie właśnie wystartowały! W tym miejscu możecie podzielić się swoimi wrażeniami na temat Grepolympii i pochwalić osiągnięciami ;)

Przydatne linki:
Powodzenia w rywalizacji!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Dobrze też, że można się w to bawić nie tylko ze złotem. Zwykłe klikanie raz-dziennie, bez poświęcania jednego szermierza, da już całkiem wymierne korzyści ;) Tylko kwestia +100% punktów walki... Czy to znaczy, że od dzisiaj atakowanie na oślep szermierzami zaczyna nabierać sensu? ^^

Ale, ale... ja mam też pytanie:

Czy w każdej konkurencji dostajemy nowego atletę? Czy to będzie wciąż ten sam, wytrenowany w poprzedniej konkurencji?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Wszystko fajnie, tylko za 50 sztuk złota można wystartować jeszcze raz. A to daje 70 laurów. 50 laurów to 5k surowców.
Wniosek - da się zamieniać złoto na surowce. Czyli na takim startującym świecie jak OMEGA to ogromna przewaga.
 
Odp: Grepolympia

ale dostepne dla wszystkich to jest
co innego jak by mozna bylo kupowac surowce za zloto tak jak bylo kiedy kuraki byly :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Ja tam nie narzekam bo już skorzystałem, ale to tylko jeszcze bardziej dystansuje szanse tych co mają premium od reszty.
 
Odp: Grepolympia

Czy w każdej konkurencji dostajemy nowego atletę? Czy to będzie wciąż ten sam, wytrenowany w poprzedniej konkurencji?
W każdej konkurencji dostajemy nowego atletę, którego możemy szkolić odpowiednio koncentrując się na umiejętnościach najbardziej potrzebnych w danej konkurencji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Z tego co rozumiem to na np. wyścig hoplitów wpływa tylko szybkość i wytrzymałość czy także siła jak się w tym rozeznać no bo chyba w łucznictwie nie jest potrzebna szybkość ani wytrzymałość.

I czy pkt. rozwoju atlety przechodzą na następnego atletę czy nie np. mam 2 wytrzymałości i 2 siły w 1 zawodach to w drugich będę mógł rozdać 4 pkt. i czy nie zainwestowane pkt. w zawodnika także przechodzą.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

mam pytanie czy można kilka razy występować atletą w jednej konkurencji?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

mam pytanie czy można kilka razy występować atletą w jednej konkurencji?


Tak lecz kosztuje cie (jeśli częściej niz raz na 24h) 50 monet,

Jednak dostajesz za każdy udział nagrode przypisaną do tabeli, oraz w rankingu jest brany pod ówagę Tylko Twój najlepszy występ...
A generator często niskie daje rzadko wysokie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Bez przesady. Niewiele gorszy wynik mam na PSI, a nie wydałem na to ani jednej złotej monety. Wystarczy szermierzy systematycznie utylizować ;)

I chociaż LA jest znane ze swojej miłości do złota, to jednak Retryka bym nie posądzał o wydawanie fortuny na olimpiadę ;)
 
Odp: Grepolympia

Z tego co rozumiem to na np. wyścig hoplitów wpływa tylko szybkość i wytrzymałość czy także siła jak się w tym rozeznać no bo chyba w łucznictwie nie jest potrzebna szybkość ani wytrzymałość.
To, jaką kombinację wybierzesz zależy od Ciebie. Spróbuj znaleźć najlepszą i pokonać innych graczy.

I czy pkt. rozwoju atlety przechodzą na następnego atletę czy nie
Każdy atleta musi sam zdobyć swoje punkty treningowe.

A generator często niskie daje rzadko wysokie xD
Generator daje niskie wartości, gdyż na tym poziomie atleci są jeszcze słabo wyszkoleni - gdy zdobędą więcej punktów umiejętności, to będą osiągać lepsze wyniki.

Bez przesady. Niewiele gorszy wynik mam na PSI, a nie wydałem na to ani jednej złotej monety. Wystarczy szermierzy systematycznie utylizować ;)
Wynik nie zależy od użytego złota, a od punktów umiejętności. Te z kolei można szybciej zdobywać przeznaczając na to odpowiednie jednostki. Polecam analizę tej tabelki dotyczącej treningu.
 

DeletedUser14643

Guest
Odp: Grepolympia

Bardzo fajne. Mogę pochwalić administrację za pomysłowość;)
Ja na początku nie kumałem o co biega i wystartowałem bez treningu ale no i tak byłem na setnym w rankingu:) teraz go szkolę rydwanami. Bardzo fajne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

Bez przesady. Niewiele gorszy wynik mam na PSI, a nie wydałem na to ani jednej złotej monety. Wystarczy szermierzy systematycznie utylizować ;)

I chociaż LA jest znane ze swojej miłości do złota, to jednak Retryka bym nie posądzał o wydawanie fortuny na olimpiadę ;)

Ja rozbijam nałogowo Mityczne jednostki Mantykory Erynie i Cyklopy... łask mam sporo ^^ wiec mozna sobie pozwolić, a na noc polecam Rydwany rozbijać xDD

Jedynie wydałem na dwa dodatkowe sloty 100monet!

Dodatkowo zrobiłem sobie w excelu an szybko tabelę,co sie opłaca w danej konkurencji wrzucać na Trening... :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Odznaczenie "Doświadczony Hoplita"... dwa pytania...

1. Czy odznaczenie to dostajemy co każde pięc poziomów?
2. Jaki jest maksymalny poziom tego odznaczenia? 35?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

Odznaczenie "Doświadczony Hoplita"... dwa pytania...

1. Czy odznaczenie to dostajemy co każde pięc poziomów?
2. Jaki jest maksymalny poziom tego odznaczenia? 35?

na razie mam 9lvl Hoplity, wię jak wbiję 10lvl (po północy ) To zobaczymy,
acz koro mozna ~10 lvl dobę wbić, to czemu nie wbić 45-50lvl
skoro jest to możliwe (topiac Tylko Mityczne jednostki i z 20% bosta...
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

a jest jakieś specjalne odznaczenie za 4 złota olimpijscie na danym swiecie ^^??

np coś na kształt Korony z Cudów świata) :>
Np 5 kółek olimpijskich bądź inny wieniec laurowy ?



Ale rozumiem Tylko Odznaczeniez a 35lvl jest ale można trenowć wyżej? prawda?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rozumiem ze Trwają prace nad poprawą błędu
z brakiem darmowej próby udziału w zawodach?

Gdyż na 2 światach (KSI i YPSILON)
odrazu po końcu odliczania pojawił się kolejny licznik a darmowej nie widac:((
 

DeletedUser14179

Guest
Odp: Grepolympia

Rozumiem ze Trwają prace nad poprawą błędu
z brakiem darmowej próby udziału w zawodach?

Gdyż na 2 światach (KSI i YPSILON)
odrazu po końcu odliczania pojawił się kolejny licznik a darmowej nie widac:((

mi na Tau wyskoczyło to samo :(
 
Do góry