Grepolympia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

A ja z grzecznosci zwracam część honoru Naszym członkom Supportu (niekórym)

Dyż zbyt naskoczyłem z "gębą" w sprawie owego błędu... Obecnie uzyskałem odpwiedź, wiem co nie tak było, a co tak, i musze przyznać zę nie całkiem ich wina..

Jednak chyba od testowania błedów są serery "beta-testowe" xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

zacytuje slowa kmicica koncz wasc wstydu oszczedz to co zrobili z tym sklepem zabilo gre a po zakonczeniu rozgrywki ten co wygra wiecie jak zostanie zapamietany bohater wojownik mistrz nie nie wygral d....k z szmalem jestem stara wyjadaczka w takie gry ale co oni zrobili i to w przeciagu jednego dnia to jest poprostu mistrzostwo swiata co tam to jest mistrzostwo olimpijskie niechce mi sie gadac niechce mi sie grac i koncze wstydu oszczedze wstyd i hanba pa
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

jeden leci w surkę, inny po prostu leci po odznaczenia (jak ja) xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

a ja lece na boska łaske (nie mam polskich znakow wiec wkleilem "ł", zeby nie wyszlo glupio) :p
 

DeletedUser9150

Guest
Odp: Grepolympia

Witam.
Chciałem zapytać ile mniej więcej powinien przebiegnąć mój hoplita, jeśli ma 3 pkt. w wytrzymałość i 4 w szybkość?

ps: mi pokazuje że przebiegnie 727.29m (tyle chyba miałem na początku)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Może poślizgnął się i złamał nogę? Mój przebiegł 756.11 m mając 2W i 4Sz. Co swoją drogą też nie jest wynikiem rewelacyjnym...
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

(1106.18 m)

na 14lvl robię na KSI...

oraz
(1004.32 m)


na 14lvl na YPSILONIE

powoli odkrywam boską kombinację xDD
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Grepolympia

Ja ma pytanko techniczne -dlaczego u mnie na wszystkich swiatach na których gram drugi licznik treningu przy hoplicie jest zablokowany?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja ma pytanko techniczne -dlaczego u mnie na wszystkich swiatach na których gram drugi licznik treningu przy hoplicie jest zablokowany?

Odblokowuje sie dopiera jak czas z pierwszego zejdzie
 
Odp: Grepolympia

Rozumiem, że masz na myśli sloty, gdzie można umieszczać jednostki, aby trenować atletę? Jeśli tak, to działa to na podobnej zasadzie, jak kolejka budowy w senacie czy porcie lub kolejka rekrutacji w koszarach. Dopiero gdy jednostki z pierwszego slota zostaną wykorzystane, to wówczas na ich miejsce przechodzą jednostki ze slota następnego.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Grepolympia

mam wrażenia patrząc na ranking hoplitów że ten evencik jest dla tych co wydają kaskę na grę , ciekawe kiedy doczekamy się eventu gdzie każdy będzie miał takie same szanse oczywiście nie używając złota bo teraz byle noob co zainwestuje w grę prowadzi a w normalnej rozgrywce pewnie byłby daleko z tyłu
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

mam wrażenia patrząc na ranking hoplitów że ten evencik jest dla tych co wydają kaskę na grę , ciekawe kiedy doczekamy się eventu gdzie każdy będzie miał takie same szanse oczywiście nie używając złota bo teraz byle noob co zainwestuje w grę prowadzi a w normalnej rozgrywce pewnie byłby daleko z tyłu


Złoto bardzo mało tutaj pomaga...
Ale ok lecz swoje kompleksy...

(nie stać mnie an golda to popłączę an forum jak to anjlepsi wydają kasę) xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Złoto bardzo mało tutaj pomaga...
Ale ok lecz swoje kompleksy...

(nie stać mnie an golda to popłączę an forum jak to anjlepsi wydają kasę) xDD

LoL... To już w tym momencie osiągnąłeś mistrzostwo hipokryzji albo w ogóle nie masz pojęcia jak ten wyścig wygląda. Spróbuj grać bez golda na OMEGA w takie fazie gry;] bo wytłumacz mi to jak możesz co chwile robić wojo żeby poświęcać je na głupią olimpiadę, i jednocześnie chcieć wyfarmić sobie jakaś przyzwoitą ilość surowców i jeszcze robić deffa przed ciągłymi atakami -_- nawet siedząc 24h/dobę, żądając z wioch co 5 min zapomnij o tym, że powalczysz o wysoką pozycje z osobami cisnącymi na złocie. Ale pewnie grasz na innym świecie, gdzie masz już 10000 hopków to możesz ich bez problemu poświęcać... więc jak nie potrafisz tego ogarnąć to nie odzywaj się zamiast gadać takie głupoty. Wczoraj jeden typek po wyczyszczeniu jego miasta odbudował w ciągu niecałej godziny 100 birem i 400 deffa lądowego xd (murek też niesłychanie szybko wzrósł, jak po deszczu wręcz). Ciekawe jak to zrobił nie? No i jeszcze jest w ścisłej czołówce w rankingu tego beznadziejnego eventu. Odniosę się jeszcze do Twojego no-lifowego stwierdzenia "nie stać mnie" - nie wszyscy żeby wygrać sprzedaliby swoich starych... Osobiście wolę iść na zimne piwo w słoneczny dzień ze znajomymi niż wydać jakąkolwiek kasę na to by tylko obsrać się ze szczęścia bycia najlepszym.
TA GRA ZESZŁA NA PSY... Jestem bardzo zawiedziony i wQr....y że poświęciłem swój czas na granie w to. I jak jeszcze nie rozumiesz w jaki sposób dzięki tej olimpiadzie można być niezwyciężonym to przeczytaj mojego posta z 4tej strony. Tam masz wszystko wyjaśnione.
Dzisiaj doszedłem do wniosku, że czas najwyższy zakończyć tą przygodę i zająć się czymś bardziej realnym, gdzie naprawdę liczą się umiejętności a nie ilość posiadanych pieniędzy.
Pozdrawiam wszystkich, również rozgoryczonych;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

LoL... To już w tym momencie osiągnąłeś mistrzostwo hipokryzji albo w ogóle nie masz pojęcia jak ten wyścig wygląda. Spróbuj grać bez golda na OMEGA w takie fazie gry;] bo wytłumacz mi to jak możesz co chwile robić wojo żeby poświęcać je na głupią olimpiadę, i jednocześnie chcieć wyfarmić sobie jakaś przyzwoitą ilość surowców i jeszcze robić deffa przed ciągłymi atakami -_- nawet siedząc 24h/dobę, żądając z wioch co 5 min zapomnij o tym, że powalczysz o wysoką pozycje z osobami cisnącymi na złocie. Ale pewnie grasz na innym świecie, gdzie masz już 10000 hopków to możesz ich bez problemu poświęcać... więc jak nie potrafisz tego ogarnąć to nie odzywaj się zamiast gadać takie głupoty. Wczoraj jeden typek po wyczyszczeniu jego miasta odbudował w ciągu niecałej godziny 100 birem i 400 deffa lądowego xd (murek też niesłychanie szybko wzrósł, jak po deszczu wręcz). Ciekawe jak to zrobił nie? No i jeszcze jest w ścisłej czołówce w rankingu tego beznadziejnego eventu. Odniosę się jeszcze do Twojego no-lifowego stwierdzenia "nie stać mnie" - nie wszyscy żeby wygrać sprzedaliby swoich starych... Osobiście wolę iść na zimne piwo w słoneczny dzień ze znajomymi niż wydać jakąkolwiek kasę na to by tylko obsrać się ze szczęścia bycia najlepszym.
TA GRA ZESZŁA NA PSY... Jestem bardzo zawiedziony i wQr....y że poświęciłem swój czas na granie w to. I jak jeszcze nie rozumiesz w jaki sposób dzięki tej olimpiadzie można być niezwyciężonym to przeczytaj mojego posta z 4tej strony. Tam masz wszystko wyjaśnione.
Dzisiaj doszedłem do wniosku, że czas najwyższy zakończyć tą przygodę i zająć się czymś bardziej realnym, gdzie naprawdę liczą się umiejętności a nie ilość posiadanych pieniędzy.
Pozdrawiam wszystkich, również rozgoryczonych;)


Idiotą jesteś czy niepełnoumysłowo sprawnym?
czy wyszyscy grajacy musza gnić na nowym świecie? wiesz są jescze takie serwery Stare, gdie takie 5k surki to tyle co nic... więc przestań, my tu mówimy o światach juz rozwinietych a, nie o jakichs takichw powijakach, owszem na takich to fakt olipmiada psuje rozgrywkę, :>

Ale wieź pod ówagę ze nie kazdy gnije na świecie z tak gównainymi ustawieniami jak Omega... :>
Niektórzy grają maja po 90 miast i się ciesza z olimpiady bo wprowadza coś do gry (tymczasowo) a nie..

Wszyscy tak płączą, ze zła i wgle, szkoda ze wszyscy płaczący są z Omegi, i nie mają 18lat by mieć własne zarobione pieniądze..



Poza tym ci co graja na złocie szybko kończą grę. bys poczytał forum trochę, a nie wpadasz i się wypłakujesz w małostosownym do tego temacie

Ja pracuję mam kasę wiec mogę sobie pozwolić wydać te 50zł co miesiać, i jakoś nie czuję sie gorszy/lepszy, ;> więc przestań chrzanić i puakać, naucz się co to kapitalizm...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Typie... Na wstępie ogromnie Ci współczuje... Postaram wytłumaczyć Ci to w sposób tak prosty by Twój prymitywny mózg który nie nadąża mógł ogarnąć temat:
po pierwsze - To niepełnosprawny umysłowo to Ty musisz być, sądząc po Twojej zajebiaszczej składni postów. Rozumiem pizgać orty ale wypowiedzi w stylu "wieź pod Ówagę" po prostu miażdżą system... bo żeby nie ukończyć podstawówki to faktycznie dekiel musisz mieć nieźle zgrzany... proponuję odejść na 15 min od kompa i się przejść na spacer.
po drugie - Gram gdzie mi się podoba. I czytając fora o "gównianych ustawieniach" serwera to krew zalewa... jeden lubi prosty i banalny podbój z buntem, kto inny stary - wymagający więcej myślenia i bardziej logiczny. Inny śmieje się np. ze świata PSI, gdzie tylko on i CHI mają prędkość jednostek równą 3, co dla mnie jest bardzo ważną sprawą. I nie wszystkich jara rozpoczynać grę z 1 nędzną mieściną, gdy inni mają ich +90 ze średnią 10K pkt.
po trzecie - jak już przyznałeś, że na nowym świecie Olimpiada psuje rozgrywkę, to nie otwieraj więcej ust w tej sprawie.
po czwarte - wiek nie ma w zupełności nic wspólnego ze zdrowym myśleniem i własnym zdaniem. Ty akurat jesteś najwyraźniejszym tego przykładem. Twórcy podsuną byle G.... a wy się tym bezkrytycznie zachwycacie...
po piąte - nie wypłakuje się (specjalne tłumaczenie dla Ciebie - nie puacze) tylko wyrażam swoją opinię w stosownym temacie bo jak widzę, ta dyskusja dotyczy "Grepolympia". Może człowieczku zajrzyj na początek i sprawdź czy Ty wypowiadasz się tam gdzie trzeba, że zwracasz mi uwagę o_O
i po szóste już - myślisz, że tylko Ty pracujesz? No spoko może jeśli faktycznie spełniasz wymagania o których pisałem w punkcie 1 to masz jeszcze dodatkową dotację z UE. I gratuluję że możesz sobie wydać 50zł! Myślisz, że ja kamienie muszę żreć i mam kompa z drewna? Mnie bardziej interesuje jednak życie realne. Mam wydatki na zupełnie ciekawsze rzeczy - np. chcę kupić sobie dechę windsurfingową.
I Twoja wypowiedź o tym że nie czuję się lepszy/gorszy jest bardzo autoironiczna skoro w następnym zdaniu każesz mi się nauczyć co to kapitalizm o_O może sam nie zdajesz sobie sprawy z tego o czym mówisz?
Ogólnie to i tak możesz mi napisać cokolwiek chcesz, bo leje na zdanie osobnika o IQ głowonoga. Wolę konwersację na znacznie wyższym poziomie, bo żeby zniżyć się do Twojego, musiałbym się położyć...

@edit:
Aha! I jeszcze taka myśl mnie naszła odnośnie złotników... Bo to właśnie specjalnie dla takich osób wprowadzają ułatwienia. Kiedyś nawet nie było skracania czasu o 50%... No ale przecież: "Noobek płaci! Noobek żąda bycia najlepszym! Bo jak nie to nie gram i będzie foch". Twórcy wtedy, żeby nie stracić swojego dochodu wprowadzają takie zmiany, żeby można było grać bez większego wysiłku intelektualnego i poświęcania czasu, tylko poświęcaniu swojej gotówki... Taka opcja V.I.P dla wygodnych xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

A widzisz gram an KSi gdzie nie ma skracania budowy jednostek, i niestety na Ypsilonie gdie gram jest ta opcja niestety próbuje rozgrywkę... :>

A moich postów się nie czepiaj, w pracy grałem/pisałem (wiem nie jest to wymówka) jednakże, nie mam tam tyle czasu by pisać idealną polszczyzną, z wszystkimi jej kruczkami, i duperelami.. Ale jak mówię nie jest to wymówka kturą uznasz za ważną, bo przecież Trolle się zawsze czepiają literówek/ortografii/składni gdy już nic nie mają do powiedzenia Ciekawego... :>
Przytoczę
"jeden lubi prosty i banalny podbój z buntem, kto inny stary - wymagający więcej myślenia i bardziej logiczny"
Sam krytykujesz "A" broniąc "B" Wolność słowa ja lubię A Ty lubisz B , a dyskusji an ten temat było miliony wiec nie ma sensu się rozpisywać...

Skoro ja mam nie otwierać ust, to po grzybka się sam produkujesz niczym rycerzyk broniący swych racji...
Ja się zachwycam samą ideą eventu, acz wolałbym tak jak był adwentowy i z Wielkanocą na klasycznym znajdowaniu prezentów, wtedy przeciwnicy złota by mieli "mordy" zakneblowane...

Temat Grepolimpiada raczej dotyczy samego eventu a nie pisania gdzie to ktoś nie zdobył przewagi...
A tak Ci szkoda kasy to naparzaj sobie ankiety i zarób Swoje monety, ja mimo tego ze im dorzucam do skarbonki kasę to i mozolnie trzaskam darmowe monetki, bo jednak warto. I nie mówię ze masz kompa z drewna (raczej na Mahoniową obudowę Ciebie nie stać) po prostu wielu przeciwników złota jakich spotkałem to zwykłe szczyle które nie mają kasy by coś kupić, więc krytykują, To tak jak Ci co krytykują Tych bogatych jakimi to oni nie szpanują brykami, Identycznie tutaj jest.. On ma ja nie on jest zły ja dobry...
IQ z testów z Focus Tester 2k11 wyszło mi "IQ na poziomie 4letniego dziecka" :> nie pytaj po ilu piwach to rozwiązywałem... ;.

I jeszcze raz do złotników, nie każdy kto bierze udział w eventach wydaje na nie kasę, ;. owszem z złotem można w olimpiadzie wbić nawet 120lvl, be złota 100lvl , tak czy owak trzeba siedzieć i pilnować, a nie biadolić ze ten co jest przede mną leci na złocie... ;.
Ciężką pracą i pasją też można wiele osiągnąć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Idealna polszczyzna nie jest nawet z zasięgu Twojego wzroku. Czasami jednak warto przeczytać swojego posta przed wysłaniem żeby nie brzmiał jak pijacki bełkot... I rozumiem że można popełniać błędy ale weź ogarnij to co piszesz. Sam muszę się domyślać o co chodzi w Twoich wypowiedziach o_O przeczytaj np. swoje pierwsze zdanie o_O no ale jooo zaraz powiesz, że się czepiam, że troll. Nvm. Już szybciej zrozumiem pismo pokemon już Twoje wypociny. Tak jak pisałem Twoje zdanie jest dla mnie warte 0.
Co do podboju to był to tylko przykład odnośnie tych ""gównianych ustawień serwera". I widzisz. Dobrze wiedziałem że atakowałeś Omegę i wolisz właśnie ten banalniejszy system w którym nie trzeba zbyt dużo myśleć, bo skoro nawet nie możesz zastanowić się nad tym co piszesz to na pewno nie poświęciłbyś czasu nad bardziej wymagającą taktyką. Ale każdy woli co innego.
Mówię to co myślę. Przed Tobą akurat niczego nie muszę bronić. Każdy kto przeczyta tą dyskusje od razu widzi, że między nami jest zbyt ogromna przepaść żeby nawet nas ze sobą porównywać. Jak Ty do tej pory jej nie zauważyłeś to przeczytaj ją od początku ze dwa razy, pięć albo czterdzieści cztery to może w końcu dotrze.
A pewnie zwolennicy złota jakby dostali opcje np. w stylu "wydaj 2000 golda a Twoje miasto będzie od razu miało max rozbudowę" by od razu zaczęli marszczyć kapucyna z radości i z entuzjazmem podeszli do takiej nowinki. Mogę się i tak założyć że nie ogarniesz o co chodzi w tej wypowiedzi i będziesz coś tam stękać.
Pieniądze pieniędzmi ale warto skupić się na czymś gdzie każdy zawodnik ma bardziej wyrównane szanse (jakby co pierwotna opcja gry z premium właśnie taka była - profity nie były aż tak rażące) . Zaraz idę pograć w piłe bo tam nie decyduje o zwycięstwie kto ma lepsze kory, firmową koszulkę itp. Liczą się tam umiejętności i determinacja. Osobnicy którzy liczą tylko na forsę bardzo się zdziwią. Pewnie gdyby była opcja "kopnięta piłka leci 50% szybciej za 50 golda" to wtedy by się Ci się podobało xd
Jeśli nadal nie rozumiesz o co się mi rozchodzi to po raz kolejny odsyłam Cię do mojego wcześniejszego posta gdzie napisałem jak można być niezwyciężony i potyrać w pojedynkę cały sojusz. Wtedy ta ciężka praca i pasja idzie w piach.
Nie pytam o te piwa bo mnie to nie interesuje. Wiem tylko że na trzeźwo byś nie miał znacznie więcej. Ja jakoś nawet gdy nie mogę już się sprawnie wysłowić umiem rozwiązać całkę.
Usunąłem dzisiaj swoje konta. Jeszcze dzięki Twoim wypowiedzią zrozumiałem że gra tam dużo parapetów, więc w sumie powinienem Ci za to podziękować, że utwierdziłeś mnie w przekonaniu że zrobiłem słusznie:)
 

DeletedUser14199

Guest
Odp: Grepolympia

nie ma co płakać, ci którzy używają złota umożliwiają grę tym którzy nie płacą, gra się sama nie utrzyma
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Grepolympia

Retryk nie wypowiem się na temat tego co napisałeś bo przebiłeś dno i drapiesz je od spodu ...
Używam złota wtedy kiedy mam taką potrzebę oczywiscie nie nadużywam tej opcji jak co poniektórzy .... W przeróżnych grach online są eventy ale tylko w grepolis spotkałem się z taką przewagą jaką daje opcja premium , sprawdziłem to wczoraj i wystartowałem kilka razy za złotko , oczywiście jestem już wysoko w rankingu hoplitów ale bez złota byłbym 30-40 więc pytam się co to za strategia gdzie byle złotnik nawet w głupim wyscigu hoplitów jest na 1 miejscu???Nie oszukujmy się niektórzy z czołówki mają 2 razy więcej pkt niż pozostali ... Drażnią mnie takie eventy bo tu trzeba płacić za to żeby wygrać z byle noobem co ma za dużo kasy od starych
 
Do góry