Grepolympia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

W tym evencie monety dadzą Tobie Tylko +20% ptk

a przy 7 dniach wbijesz bez golda 100lvl,z goldem (o ile będziesz przerabiał non stop same Erynie)
a ponowne Losowania dają zazwyczaj wyniki z przedziału +/-30 tego co możesz przebiec w obecnym stanie treningu...
sam wiem bo dziś byłem z dużo wyżym lvl słabsyz od kogoś kto lepiej staty rozłożył... :>
Gdy sam doszedłem jak rozłożył i tak samo rozłożyłem, odraz nad nim byłem, ale jak mówię, Gold ułatwia, a nie daje przewagę w EVENCIE, :> acz sądze ze i 1 darmowy reset statystyki powinien być co dziennie
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: Grepolympia

nie no,jak gold nie daje przewagi? resetujesz sobie puknty i szukasz jak najlepszej konfiguracji,a taki co nie uzywa zlota to moze liczyc.......na to co mu ktos podpowie,nikoniecznie prawde
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

O kurde! Ja nawet nie wiedziałem że tak można... Klikam raz dziennie żeby laury na surkę wymienić i nic poza tym. Ta paraolimpiada to dojarka jeleni he he :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

nie no,jak gold nie daje przewagi? resetujesz sobie puknty i szukasz jak najlepszej konfiguracji,a taki co nie uzywa zlota to moze liczyc.......na to co mu ktos podpowie,nikoniecznie prawde


wystarczy również myslec logicznie, i wiadomo co potrzebne jest biegaczowi..
Biegasz na czas... więc logiczne ze chodzi o to by jak najwięcej przebiec w tym czasie,
wiec samo wychodiz ze trzeba być ..........

A od czego się ma kolegów w sojuszu.. A tak zapomniałem l. Koledzy się żydzą informacją :> w niekórych sojuszach ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

W tym evencie monety dadzą Tobie Tylko +20% ptk

a przy 7 dniach wbijesz bez golda 100lvl,z goldem (o ile będziesz przerabiał non stop same Erynie)
a ponowne Losowania dają zazwyczaj wyniki z przedziału +/-30 tego co możesz przebiec w obecnym stanie treningu...
sam wiem bo dziś byłem z dużo wyżym lvl słabsyz od kogoś kto lepiej staty rozłożył... :>
Gdy sam doszedłem jak rozłożył i tak samo rozłożyłem, odraz nad nim byłem, ale jak mówię, Gold ułatwia, a nie daje przewagę w EVENCIE, :> acz sądze ze i 1 darmowy reset statystyki powinien być co dziennie

Pomijając fakt, że ze złotem hoplita szkoli się 20% szybciej to za 100 monet można dołożyć dwa sloty, co daje nie 4 a 8 godzin terningu non stop, a spać kiedyś trzeba. Reset umiejętności co prawda ***** daje, bo wystarczy chwilę się zastanowić i można wyczaić co się przydaje w wyścigu, w którym śmiga się 12 minut, ale już dodatkowa próba za golda dodaje nam laurów. Laury możesz wymienić na nowych światach na surkę jak juz wspominaliście, a na starszych np na dodatkowe punkty walki za ataki i inne bzdetne czary, które przyspieszają, ułatwiają itp. a jak wiadomo im więcej laurów tym szybciej i łatwiej, więc kolego z łaski swojej przestań pluć jadem i grzecznie przyznaj rację w tej kwestii.


A te Wasze śmieszne odzywki, że jak się ktoś nie ma czego czepić to się czepia ortografii są wręcz bezczelne, wystarczy przeczytać 2-3 artykuły w internecie, żeby w oczy rzuciło się jak się pisze podstawowe słowa w Naszym pięknym Polskim języku, a Wam baranom nawet tego się nie chce. Widać gołym okiem kiedy człowiek się spieszy i wali "byki" i literówki, a kiedy lekcje języka polskiego przespał lub miał na nich inne ciekawsze zajęcia, ot chociażby strzelanie kozami w koleżanki. Nie wiem czy się starzeję (mimo iż nie mam jeszcze 30), czy piękna Polska młodzież przeistacza się w bandę tępogłowych barbarzyńców, leniwych i bez podstawowych wartości moralnych.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

KSI
1 Retryk
Nuntius Letum
3625.61
2
tom74
Stars3486.69
3
GileadNuntius Letum
2839.82

Top1 kombinacja:


Wytrzymałość 22 Siła 12 Szybkość 41


YPSILON
1
Retryk
Legion Ateński 3593.34

Top1 kombinacja: Wytrzymałość 20 Siła 11 Szybkość 40
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

robin-hood-men-in-tights2_480x2701.jpg


Jestem gotowy xDD
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolympia

ja się serio pytam ;p
w co inwestować aby mój łucznik/atleta wygrywał ? :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

Kreatyna, anabol, i napowietrzanie krwi ;]
Inaczej nie wygrasz... chyba że masz łucznika chińczyka modyfikowanego genetycznie
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Grepolympia

hoplita zamiast 76 daje 60 pkt treningowych (oszczep) - dlaczego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Retryk nie chwaliłeś się ile z łucznika wyciągnąłeś ? Jaki miałeś najlepszy strzał i jak staty rozłożyłeś ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

w co dawać punkty żeby mieć jak najlepszy wynik w rzucie oszczepem?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Grepolympia

Retryk nie chwaliłeś się ile z łucznika wyciągnąłeś ? Jaki miałeś najlepszy strzał i jak staty rozłożyłeś ?

Yspilon 97,11m (Top1)
Koncentracja 18 Celność 43 Precyzja 14


KSI 96,71m (Top1)
Koncentracja 19 Celność 45 Precyzja 15

Wybacz zapomniałem.. :> xDD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

KSI
Top
1.
(89.25 m)
Technika 20 Rozbieg 18 Siła rzutu 24




Ypsilon
Top 1.
(89.21 m)
Technika 20 Rozbieg 19 Siła rzutu 23



Wiem że kiepsto ale w tej konkurencji zawaliłem... Trener z Syberi zamiast uczyć miota.ćkijem uczył jak szybko rozgrzać Ciało (zachlać)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ktoś jeszcze poza mną się interesuje Tym eventem :> ?? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolympia

Jakieś sugestie w co inwestować przy wyścigu rydwanów? :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolympia

W końcu bonusy dla złotników się skończyły :)
 
Do góry