GreTime's na Rho :)

  • Rozpoczynający wątek Undahun
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

manfred, skorzystaj z przypomnienia hasła, powinno zadziałać.
(wiem, niektórym wyskakuje błąd, staram się to naprawić)


nie no ja hasło pamiętam do forum tam chyba nie działa mój login i hasło z forum i trzeba założyć nowy
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Teksty przechodzą przez korektę :)
A tym samym wytykasz błędy ( o ile takie występują ) paniom, które się tym zajmują....
Rozumiem, że posiadasz magisterium o ile nie doktorat z filologii polskiej - czego oczywiście gratuluję.
Chyba, że całe zamieszanie tyczy się tylko mojej osoby, co mi niezmiernie schlebia :)

Ps. Jak miło mądrego poczytać... ahhh

Jakbyś czytał to co piszę, a nie tylko próbował jakichś dziwnych ironii i absurdalnych stwierdzeń ("tam przecież nie ma żadnych błędów"), to wcześniej pisałem, że znam tylko absolutne podstawy, ale zasad, o których mówię nie uczą na studiach doktoranckich, ale w pierwszych klasach podstawówki.

Zamieszanie nie tyczy się tylko Twojej osoby, Squnqs zapewne pamięta, jak się czepiałem błędów przez niego robionych, gdy był jeszcze moderatorem. Nie wymagam doktoratu od osób, które powinny prezentować tu wysoki poziom wypowiedzi, nawet niepotrzebna jest do tego matura. Wystarczy podstawowa wiedza i odrobinę chęci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Jakbyś czytał to co piszę, a nie tylko próbował jakichś dziwnych ironii i absurdalnych stwierdzeń ("tam przecież nie ma żadnych błędów"), to wcześniej pisałem, że znam tylko absolutne podstawy, ale zasad, o których mówię nie uczą na studiach doktoranckich, ale w pierwszych klasach podstawówki.

Zamieszanie nie tyczy się tylko Twojej osoby, Squnqs zapewne pamięta, jak się czepiałem błędów przez niego robionych, gdy był jeszcze moderatorem. Nie wymagam doktoratu od osób, które powinny prezentować tu wysoki poziom wypowiedzi, nawet nie potrzebna jest do tego matura. Wystarczy podstawowa wiedza i odrobinę chęci.

Widocznie złą podstawówkę ukończyłem ...
Czy to się da nadrobić??
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

manfred, wybacz myślałem, że już posiadasz konto tylko nie pamiętasz hasła do niego.
Tak aby skomentować jakiś artykuł musisz się zalogować, nie mamy niestety autoryzacji z bazą danych Grepolis więc nie działają te same hasła z gry/forum.

5m5m, pamiętam jak mi wytykałeś błędy, nie mam Ci tego za złe, wręcz przeciwnie.
Dobrze, że ktoś taki jest i zwraca na to uwagę jednak jeśli już ktoś ma to robić to prosiłbym o bardziej dyskretne opisanie błędu, bardziej spokojne.

Nie wiem czy czyta ktoś z was portal (antyweb[dot]pl) tam nie ma młodych ludzi, którzy piszą artykuły a w każdym tekście są po 2-3 literówki.
Jednak tam ludzie rozumieją, że autor zrobił błąd i zwracają uwagę w sposób normalny (kalendaż = kalendarz) i tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Na naukę nigdy nie jest za późno, wystarczą chęci. Podstawowe informacje bardzo łatwo znaleźć w internecie, a w razie problemów mogę pokierować. Niestety szkolnictwo u nas schodzi w szybkim tempie na psy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Na naukę nigdy nie jest za późno, wystarczą chęci. Podstawowe informacje bardzo łatwo znaleźć w internecie, a w razie problemów mogę pokierować. Niestety szkolnictwo u nas schodzi w szybkim tempie na psy.
Czyżbyś w takich szkołach się uczył, co to zeszły na psy??
Bo ja niestety pokończyłem swoje szkoły kiedy jeszcze oferowały dobry poziom.
A i gratuluję znajomości wiedzy oferowanej przez sieć ...
Oby to nie była jedyna przez Ciebie posiadana... oprócz tej elementarnej wyniesionej z podstawówki.
Niestety zakończę polemikę bo nic ona nie wnosi do tematu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

Czyżbyś w takich szkołach się uczył, co to zeszły na psy??
Bo ja niestety pokończyłem swoje szkoły kiedy jeszcze oferowały dobry poziom.
A i gratuluję znajomości wiedzy oferowanej przez sieć ...
Oby to nie była jedyna przez Ciebie posiadana... oprócz tej elementarnej wyniesionej z podstawówki.
Niestety zakończę polemikę bo nic ona nie wnosi do tematu.

Wiedza zdobyta przez sieć często jest lepsza niż żadna, chociaż akurat jeśli chodzi o ortografię, to trzeba dość ostrożnie dobierać źródła. Ja też miałem szczęście trafić na kilku znakomitych nauczycieli, ale takich teraz coraz mniej.

Tu nie ma o czym polemizować, trzeba doczytać, przyznać się do błędów, skorygować je i starać się ich nie popełniać. A najbardziej potrzebna jest pokora i tego na koniec życzę.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

No tak szkoła szkolą ale widzę z niektórzy gracze mają problem z czytaniem ze zrozumieniem . Cofnijmy się do istoty tego tematu:

"Witam wszystkich graczy świata Rho.
W ramach działalności GreTime's został mi przydzielony Wasz świat Grepo, jako jeden z kilku.
Co się z tym wiąże?
Otóż dzięki Wam i Waszej chęci współpracy, w tworzeniu wszelkich artykułów dotyczących właśnie Waszego świata,
będę mógł pokazać szerszemu gronu graczy „co w trawie piszczy”.
Zapraszam zatem wszystkie zainteresowane osoby. Współpraca może być różnoraka,
począwszy od news'ów na temat aktualnie odbywających się akcji,
poprzez sprawozdania z toczących się wojen pomiędzy sojuszami a skończywszy na wszelakich opowiadaniach,
które być może gracze serwera Rho tworzą.

Za sprawą GreTime's będę się starał przybliżać sylwetki najlepszych graczy serwera,
najlepszych przywódców, agresorów, obrońców itd.
Ale … ale nie tylko
Przecież i w tych mniejszych sojuszach – nie koniecznie topowych – również odbywają się różne akcje
i grają tam zapewne ciekawe osobowości.
Grepostats daje tylko suche statystyki a przecież za każdym sukcesem i porażką
stoją żywi ludzie.
Bez Waszej pomocy nie da się przybliżyć kulis Waszego świata szerszej publice.
Wielu z Was jest zorientowanych w sytuacji na Rho ale to wiedza tylko Wam dostępna.
Idę o zakład, że wielu graczy z mniejszych sojuszy chciałoby poczytać o tym
co się realnie dzieje na serwerze.
Świat Rho jest w miarę „młodym” i przypuszczalnie jeszcze wiele zmian przed nim w kwestiach istnienia sojuszy,
różnych fuzji i przyszłych wojen."

5m5m rozumiem ,że włączyłeś się do rozmowy bo luz to jest tam jakaś Twoja rodzina, nie wnikam czy to żona ,matka ,babka, ciotka ,dziewczyna.
Ale ten temat powstał w KONKRETNYM celu wiec się go trzymajmy a bohaterskie akcje i grę w tenisa (odbijanie piłeczki) zachowajcie w domowym zaciszu. ;]
Myślę ze tak wykształcone osoby jak wy załapią z miejsca do czego zmierzam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: GreTime's na Rho :)

czyli znów rozmowy o niczym zamiast zajac się meritum czyli światem nowinkami i relacjami z wojen i wydarzeń t głupia pyskówka o zaszłości i błędy w wypowiedziach unda daj coś konkretnego z tego swiata bo ja szukam i nic nioe widze po za pyskówką i twoja nieudolna próbą zalagodzenia sytuacji
 
Do góry